fast paced action Online Oyunu Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tavsiyelerinizi bekliyorum, şuan çok zevkli bir oyun olan Paladins oynuyorum, oyunda Lex diye bir şampiyon var oynaması çok zevkli. Bu Lex'teki çift tabanca olayı eski bir fast paced action oyunu olan Exteel deki gibi ve en az onun kadar zevkli ve Paladins de olan Gizli İş Lex Skini çok cool ve zevkli bir skin. Oyunu Klavye ve Mose ile oynamak konsola göre daha zevkli.
Bence Paladins Overwatch dan daha zevkli bir oyun ve daha fazla fps alıyorsun.

sistemim windows tablet intel hd 615 fansız bir tablet 4gb ram

Paladins oyununu 1280x800 çözünürlükte %69 renderscaling ile textures high da gerisi low da v-sync açık 60fps gibi oynuyorum

oynadığım diğer oyunlar AOE DE ve PUBG Lite

Son düzenleme:

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
bende oynamak için indirmiştim ama girememiştim hesap açamamıştım galiba hatırlayamıyorum ??

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
PUBG Lite Türkiye de serverlar bugün açıldı oynanıyor olması lazım onuda deneyebilirsin ve AOE DE oyununu da deneyebilirsin, yeni güncelleme aldı

Son düzenleme:

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Age of Empires Definitive Edition da en iyi ırk Assyrian'lar özellikleri işçileri %10 daha hızlı çalışıyor ve atlı okçularının saldırı hızı +%25 daha hızlı bu sayede oyunun en iyi ırkı bence 3. çağda ki atlı okçuları 4 dmg i var 4. çağdakileri ise 7 ve çok rahat oyunu alabiliyorsun.

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paladins'i Logitech F710 gamepad ile de oynayabilirsiniz, AOE DE oyunu da oluyor gamepad ile denedim güzel oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

AOE DE Xpadder yani gamepad e tuş atama programı yardımıyla oluyor

en iyisi Paladins oynanıyor gamepadle

Son düzenleme:

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim pc gibiyse sisteminiz Paladins'te ayarların hepsini low yaparsanız Daha iyi oynarsınız.

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paladins'te Ebon Star Zhin skini ile Daemon Slayer Zhin'in Kılıcıyla oynamak çok güzel oluyor, bu kılıç efsane bence oynarken en çok keyif aldığım silahlardan.

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paladins'te 1024x640 özel çözünürlük yapınca renderscalinge gerek kalmıyor ve butun ayarlar lowda rahat bir sekilde oynanıyor.

aşırı sıcaklarda %86 veya %75 renderscaling olması gerekiyor

1280x800 ve %60 renderscaling butun ayarlar low da 60 fps en iyi ayar bu intel hd 615 icin

Son düzenleme: