Fare Diyip Geçmeyin

Bu konuyu okuyanlar

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 tane kablosuz fare kullandım. Birisi Logitech diğeri İnca. Logitech'i kullandığım süre içerisinde bir kez bile problem çıkarmadı. Ve sorunsuz akıcı bir şekilde çalışarak beni memnun etti. Afl (ama,fakat,lakin) İnca sık sık durup, aniden tuhaf şekilde hareket edip, kontrol dışı olup beni sinir etmeye yetti kısa sürede.
Bu yazıyı kablosuz fare alacaklara yönelik yazdım. Kaliteden şaşmayın derim. :sleep:

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Her zaman fazla para verip bilinen modellere yönelmeyi tercih ederim.
Everestmiş incaymış, tercih edilmez bunlar.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Biraz pahalıya aldım, arkadaşlarımda dedi: "Bir fareye o kadar para verilir mi?" diye. Ama ben memnunum. :)
59rlEPL.jpg

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
A4TECH kullanıyorum 10TL'lik mouse, 1,5 yıl oldu hala taş gibi :laugh: A4TECH ürünleride iyidir.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bence Logitech Ve Microsoftun Ürünleri Güzel

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
3 yıldır kullanıyorum hala taş gibi
B002Y6CJJ8_M305_Silver_CTG.jpg

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Bende 6-7 yıllık var. Zamanında 40 tl ye almıştım. Şimdi en fazla 5-10 tl eder.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
15 Liralık Mouse'u garantiye yolladı la Teknosa. :D 1 gün anca olmuştur kullanalı, tekerlek tutukluk yapmaya başlamıştı. :D

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biraz pahalıya aldım, arkadaşlarımda dedi: "Bir fareye o kadar para verilir mi?" diye. Ama ben memnunum. :)
59rlEPL.jpg
Aynısı bende aldım 130 tl falandı fiyatı yüksek ama çok iyi 2 yıl oldu taş gibi hiç bir sorunla karşılaşmadım evde cam masa var genelde notebook'u onun üzerinde kullanırım ve hiç bir mause cam yüzey üstünde çalışmıyo bu mause pad olmadan çok rahat kullanıyorum.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Bu fareyi ALMAMANIZI tavsiye ederim şu an bozuk duruyor öyle..
images

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
2 tane kablosuz fare kullandım. Birisi Logitech diğeri İnca. Logitech'i kullandığım süre içerisinde bir kez bile problem çıkarmadı. Ve sorunsuz akıcı bir şekilde çalışarak beni memnun etti. Afl (ama,fakat,lakin) İnca sık sık durup, aniden tuhaf şekilde hareket edip, kontrol dışı olup beni sinir etmeye yetti kısa sürede.
Bu yazıyı kablosuz fare alacaklara yönelik yazdım. Kaliteden şaşmayın derim. :sleep:
10 tl ye codegenin faresini aldım kablosuz süper hiç bir sıkıntı yok 2 tane pille kullanılıyor ve uzun gidiyor :) çok paraya gerek yok...ayrıca nerden baksan en az 40 kere yere düştü banamısın demedi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

15 Liralık Mouse'u garantiye yolladı la Teknosa. :D 1 gün anca olmuştur kullanalı, tekerlek tutukluk yapmaya başlamıştı. :D
fiyatına bakmaz yollarlar zaten önemli olanda bu :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Aynısı bende aldım 130 tl falandı fiyatı yüksek ama çok iyi 2 yıl oldu taş gibi hiç bir sorunla karşılaşmadım evde cam masa var genelde notebook'u onun üzerinde kullanırım ve hiç bir mause cam yüzey üstünde çalışmıyo bu mause pad olmadan çok rahat kullanıyorum.

Bende bunun önceki modeli de var. Sol tuş bazen tek bazen çift tıklıyor. Tamirciye götürmeye fırsat olmadı yoksa o da sağlam duruyor hala, sanırım içindeki tıklama parçası değiştirilecek. :)

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bunun önceki modeli de var. Sol tuş bazen tek bazen çift tıklıyor. Tamirciye götürmeye fırsat olmadı yoksa o da sağlam duruyor hala, sanırım içindeki tıklama parçası değiştirilecek. :)
bu mause'larda tamir işi zor gibi ama belki pislik falan girmiştir arasına açıp temizlesen düzelebilir.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Touch farelere iyi alıştım, 2 sene önce microsoft explorer touch mouse ile başladım, ancak bana dayanamadı ve kenarlarındaki kauçuk soyulup elime batmaya başladı. Bende unifying özelliği olsun, kablosuz logitech klavyemi de bağlayım diye Logitech T400 touch fare aldım. Sonuç olarak, tekerlek benim için bitmiştir farede :) Dokunmatik scroll kontrolü tek kelimeyle mükemmel.

t400-zone-touch-mouse-glamour-lg.png

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
bir ingiliz atasözü der ki "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" ;)

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Touch farelere iyi alıştım, 2 sene önce microsoft explorer touch mouse ile başladım, ancak bana dayanamadı ve kenarlarındaki kauçuk soyulup elime batmaya başladı. Bende unifying özelliği olsun, kablosuz logitech klavyemi de bağlayım diye Logitech T400 touch fare aldım. Sonuç olarak, tekerlek benim için bitmiştir farede :) Dokunmatik scroll kontrolü tek kelimeyle mükemmel.

t400-zone-touch-mouse-glamour-lg.png
Dostum bu Dokunmatik scroll oyunlarda sorun oluyormu iyi kötü yorum yapabilirmisin bu özellik hakkında.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Dostum bu Dokunmatik scroll oyunlarda sorun oluyormu iyi kötü yorum yapabilirmisin bu özellik hakkında.

Ben çok oyun oynamam, ama oyun için microsoft' un touch fareleri daha iyi. Çünkü microsoft' ta dokunmatik alan sana tepki veriyor, scrollü her yukarı aşağı çekişinde tık tık diye parmağına vuruyor. Logitech' te şu an böyle bi olay yok. Ayrıca logitech ürünleri windows 8 için yapılmış, setpoint yazılımını kurmazsan oyun sırasında scroll' e tıkladığında metro arayüzüne geçiş yapabilirsin yanlışlıkla.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Aynı sıkıntı bende de var 2 sene oldu sanırım alalı. ben de şu anywhere mx modelinden alcam bu iyice bozulsun da. yeni laptop ile birlikte yeni mouse da düşünüyorum. yenilik iyidir.