Farcry Download

Bu konuyu okuyanlar

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben farcry i indirecektim. gamershellden flashgetle indiriyodum o sırada dersaneye gittim 2.68 de 2.18 indirip durmuş başlatıyorum başlamıyo ne yapmam lazım

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
maalesef yeniden indirmen lazım. link adresleri dğeişmiştir. gamershell'de direkt downloadları engellemek için böyle bir sorun var maalesef.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
eee hiç inemezki o zaman hep değişirse

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bdco dedi ki:

flashget, arada bağlantın kopsa da daha sonra indirmeye devam eder.

bu hatanın nedeni de bundan kaynaklanabilir. yani sen pc başında değilken bağlantı kopmuştur. o arada o adrese sadece bir kişi bağlanabilir. bağlantı koptuğunda da adres değişiyor zaten hemen. flashget ise o adresi arayıp durur ama nafile.

o nedenle benim sana tavsiyem, normal tarayıcının download'ından indir.

neden?

flashget bağlantıya asıldığında bazen modem kaldıramayabiliyor. en azından bizimkisi öyle. 8 mbit'lik hızı her zaman kaldıramayabiliyor ve bağlantı gidiyor.

bir de flashget, dosyaya parça parça bağlandığı için de son parçada kötü bir sürprizle karşılaşabilirsin.

biraz uzun olacak ama bana sorarsan normal tarayıcı üzerinden download et.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Flashgetden hemen önce firefox dan indiriyordum 72 mb da kaldı devam etmedi

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Troy dedi ki:
bdco dedi ki:

flashget, arada bağlantın kopsa da daha sonra indirmeye devam eder.

bu hatanın nedeni de bundan kaynaklanabilir. yani sen pc başında değilken bağlantı kopmuştur. o arada o adrese sadece bir kişi bağlanabilir. bağlantı koptuğunda da adres değişiyor zaten hemen. flashget ise o adresi arayıp durur ama nafile.

o nedenle benim sana tavsiyem, normal tarayıcının download'ından indir.

neden?

flashget bağlantıya asıldığında bazen modem kaldıramayabiliyor. en azından bizimkisi öyle. 8 mbit'lik hızı her zaman kaldıramayabiliyor ve bağlantı gidiyor.

bir de flashget, dosyaya parça parça bağlandığı için de son parçada kötü bir sürprizle karşılaşabilirsin.

biraz uzun olacak ama bana sorarsan normal tarayıcı üzerinden download et.

Troy haklı bende aynı yöntemi tavsiye ederim .

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ama 2 sinide denedim 2 side olmadı firefox 72mb de flashget 2.18 gb de olan kotaya oldu :D kısaca çare yok diyosunuz

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Dostum sana önerim internetten oyun indirme !!!

Hem gördüğün gibi pek çok sorunla karsılasıyorsun hemde kotalıysan cebine yazık oluyor.Birde zaman sorunu cabası.Git bir dükkandan al 10 dakkada yükle oyna...Ne senin başın ağrısın nede bizim ;D :]

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ama orjinaldi o.Ben korsandan yavaş yavaş sıyrılmaya çalışıyorum.Üniversiteye gidincede eğer iyi durumda olursam hep orjinal almayı düşünüyorum.Yani korsanı kullanırken rahatsızım.SDN yi birazda bu yüzden sevdim.Yasal içerikli bir site.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Hem gördüğün gibi pek çok sorunla karsılasıyorsun hemde kotalıysan cebine yazık oluyor.Birde zaman sorunu cabası.Git bir dükkandan al 10 dakkada yükle oyna...Ne senin başın ağrısın nede bizim ;D :]

Bir moderatörün yapmaması gereken bir tavsiye :mad:

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Troy dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Bir moderatörün yapmaması gereken bir tavsiye :mad:

Allahım ben mi yanlısım yoksa ınsanlar beni yanlıs anlamak için bahanemi arıyor.Ben git korsan oyun satan dükkandan oyun almı dedım.Mesajımda gordugun gıbı gıt bır dukkandan oyunu al 10 dakıkada yukle oynamaya basla dedım...Neden yanlıs anlasılıyorum bılmıyorum.Yani Türkiye'de "git bir dükkandan oyun al" deyince direk olarak "koş git korsan oyun kap gel" anlamına mı geliyor ???

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Abicim ne kızıyosun :D şimdilik Öss ye hazırlanıyom malumun bende pek para olmaz.Ayrıca Düzce'de pek orjinal seçeneğide yoktur.Yani direk kızma ,mazeretim var :D Tabi yinede sorry

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Obscure Özür diledim bi cevap ver yav kızma bana hakkaten art niyetim yoktu.Burda oyun al denince akla ilk korsan gelirde

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
bdco dedi ki:
Obscure Özür diledim bi cevap ver yav kızma bana hakkaten art niyetim yoktu.Burda oyun al denince akla ilk korsan gelirde

Yok dostum sana bişi dediğim yok zaten.Sen alınma üzerine.Zaten dikkat ettiysen Troy'un mesajından alıntı yaptım.Yani mesajı ona yazdım cevap olarak.

Hala dostuz sen takıl :)