Far cry 3 Save Dosyalalarını Atacağım Ama Yardım Edin

Bu konuyu okuyanlar

usem222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simdi Ben Far Cry 3 ' Ü Sildim Baştan Yükledim Sonra Kayıt Dosyaları Yani Saveleri Masa Üstüne Yedekledim Sonra oyunu Kurdugumda New Game Yazıyor Normal Tabiki Simdi Ben Kayıt Dosyalarını Belgelerim > My Games > Farcry 3 E atacagımda hepsinimi yoksa bazı dosyalarınımı atacağım yardım edin ltfn

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
kardeş mygames/farcry 3 ün içine hepsini at

usem222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok Oyle Bir Dosya Kendim Yapsam :D Dosyları Oraya Koysam Olurmu ? Benimki Normalde My Gamesde De

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\ bide bunu dene

olrmu sence ?

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Yok Oyle Bir Dosya Kendim Yapsam :D Dosyları Oraya Koysam Olurmu ? Benimki Normalde My Gamesde De

olrmu sence ?

oyun korsan mı :) ? eğer o dosya pc nin herhangi biyerindedir bul oraya at büyük ihtimalle c programfilestedir

usem222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet :D korsan cd :d ama Suanda çizik :D

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ubisoft game launcher oyunla beraber yüklenir o nun dosya kaynağını bulup oradaki dizine at

usem222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aga galiba sildim ben onu :(

ne yapcam ben sıfırdanmı başlıcam ? abi oyunun savesinin yedegi var ama my gamese atıyorum hala aynı

şu ubisoft klasorunu felan hep ben yapsam dosyları felan ? Olmazmı ?

oyun korsan mı :) ? eğer o dosya pc nin herhangi biyerindedir bul oraya at büyük ihtimalle c programfilestedir

ne yapcam ben sıfırdanmı başlıcam ? abi oyunun savesinin yedegi var ama my gamese atıyorum hala aynı

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

kardeş save dosyaları ubilauncherin içinde olacak belgelerimdeki klasöür ayar ları barındırıyor

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
C:\Users\XXX\Documents\My Games\Far Cry 3 Buraya GamerProfile.xlm
C:\ProgramData\Orbit\46 Save001.sav gibi dosyalar olcak onları atıyosun.Kopyalarken gizli klasör görünür olsun.Gizli dosyaların hepsini kopyala.Kolay gelsin

usem222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler buyrun anlatamadım resimle gostereyim bari my gamese attım ama olmadı

usem222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C:\Users\XXX\Documents\My Games\Far Cry 3 Buraya GamerProfile.xlm
C:\ProgramData\Orbit\46 Save001.sav gibi dosyalar olcak onları atıyosun.Kopyalarken gizli klasör görünür olsun.Gizli dosyaların hepsini kopyala.Kolay gelsin

Abi Al Program Files İçini Foto İle attım Bak Gör ABi

O Dedigin Dosyları Ben Kursam Save Dosylaarı Yedekde Duruyor Da onları atarım sonra içine ? olurmu ?

Abiler Tamam Ben Program Data > orbit > 46 dayım hangi dosyaları içine atacagım ?

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Program Files değil Program data.Benim sistem 64 bit belki farklı olabilir.Sen gene orbit klasörünü arat bul.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Yedeklendiğin dosyalar ile değiştirirmen gerekir herhalde:)

usem222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Farcry sol altta Reloaded Yazıyor Ama Napcam ?

aziz008

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş yapıcağın şey aslında basit.Nasıl çözdüğümü anlatayım .Önce program datadaki orbit klasörüne gir.Bende orada 46 ve 54 isminde iki klasör vardı.46 önceki savem ,54 te sonradan kendinde yaptığı saveydi ,yani oyun saveyi görmemeye başladığında tekrar açtığım save idi.Oyunun kurulu olduğu yere gir C:\Program files\far cry 3\bin\orbit_api .bu dosyayı aç.Game id nin karşısındaki değer bende 54 idi .yadi program datadaki ikinci klasörün adı.ben bu değeri 46 yaptım.yani ilk dosyanın adını yazdım .(sendeki numara neyse onu yazmalısın).kaydet ve kapat.Kendi save dosyanıda belgelerim\my games\far cry 3 ün içine at .doğru yaparsan eminim düzelecektir.

muzcubaşı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler program data/orbit/46 içindeki bütün dosyalari kopyalayıp c:/program dosyaları(86)/ubisoft/far cry 3/bin içine atın kopyaladıklarınızı yapıştırın buraya sorun çözülecek iyi oyunlar

Reaksiyon puanı
0
Simdi Ben Far Cry 3 ' Ü Sildim Baştan Yükledim Sonra Kayıt Dosyaları Yani Saveleri Masa Üstüne Yedekledim Sonra oyunu Kurdugumda New Game Yazıyor Normal Tabiki Simdi Ben Kayıt Dosyalarını Belgelerim > My Games > Farcry 3 E atacagımda hepsinimi yoksa bazı dosyalarınımı atacağım yardım edin ltfn

---- Mesajlar birleştirildi ----

Far cry 3 / data win 32 ye kopyala
Olmazsa belgelere

---- Mesajlar birleştirildi ----

Far cry 3 / data win 32 ye kopyala
Olmazsa belgelere

Son düzenleme:

herseyoyunadair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C:/ProgramData/Orbit/46 içine Save001.sav Save005.sav gibi dosyaları at birde saves.ini dosyasını at başka gerek yok ben de denedim benimki korsan ama

Son mesajlar