Far Cry 3 Oyun Sonu

Bu konuyu okuyanlar

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Oyunu Türkçe Altyazıyla bitirdim.Sonundaki konuşmasında "Onca adam öldürdüm.Geri dönemem" gibi birşey söylüyor ama giden gemiyi gösteriyor.Anlamadığım nokta adada kalıyor mu ? Gidiyor mu ?

Dipnot:Arkadaşları seçtim.

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yanlış seçmissin arkadaşım diğerini seçecektin , direk tahtalıköy.adadan kurtulmuş oluyorsun. :)
vazgeçtim yaş 13 doğru seçim.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Arkadaşlarınla beraber özgürlüğe fıyyy :)

Diğer seçeneği ise merak bile etme.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
gemiyle gitseydin bi partinin içine düşecektin şansı kaçırmısın .... :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Konu spoiler bi kere. :)

Arkadaşlarını kurtardıktan sonra geri dönemem ada benim evim oldu gibi birşeyler oluyor, dönmüyor geriye, oyunda sonra adada dolaşmaya devam edebiliyorsun zaten.

Ama ne ilginçtir ki citra'yı seçince seni öldürüyor ama hala adada dolaşmaya devam edebiliyorsun nasıl oluyor orayı anlayan açıklasın. :D

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaşlar benim bi sorunum yok ama far cry 3 de tek silahdan fazla silah alamıyorum diyerleri kitli gösteriyo 1 den fazla silah alabilmem için neler yapmalıyım iyi bilen tek tek yazabilir mi şimdiden teşekkürler....

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Meraba arkadaşlar benim bi sorunum yok ama far cry 3 de tek silahdan fazla silah alamıyorum diyerleri kitli gösteriyo 1 den fazla silah alabilmem için neler yapmalıyım iyi bilen tek tek yazabilir mi şimdiden teşekkürler....

görevleri tamamla gelmesi lazım görevler bittikçe

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazlasıyla görev bitirdim artık görev yapamamaya başladım çünkü bazı görevler birden fazla silah istiyo ben yapamadığım yerlerde youtubeden izliyorum orda benimle aynı yerde olan adamın bile 2-3 silah yeri açık bende 1 tane açık oda kendi silahım

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
deri yüzme nasıl oluyo yani hayvanı öldürüp yanına gidip e ye basıyorum o mu

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayvan avlıyorum ama bu yazı çıkıyo

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
deri yüzme nasıl oluyo yani hayvanı öldürüp yanına gidip e ye basıyorum o mu

Evet, crafting menüsüne gir orada silahlar için hangi hayvanı istiyor bak, önce iki silah için hangi hayvanları istiyor kaç tane istiyor bakacaksın sonra kaç crafting menüsüne girip weapon holsters idi galiba adı onu craft yapacaksın bi 3 silah için ne istiyor ona bakacaksın sonra, sırayla hepsini yapacaksın. Cephaneni de büyüt sadece silah sayısını büyütme tavsiye.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hayvan avlıyorum ama bu yazı çıkıyo

loot rucksack'a girip işe yaramayan şeyleri atacaksın

sanırım ingilizce anlamıyorsun türkçe yaması var çok güzel onu kur

http://www24.zippyshare.com/v/51308657/file.html
dosya şifresi : rockerdem

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten çok teşekkür ederim yani çar pat var ingilizce yardım edttiğin zaman ayırdığın için çok saol iyi günler...

Yamayı bin in içine attım ama hala aynı :/

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Gerçekten çok teşekkür ederim yani çar pat var ingilizce yardım edttiğin zaman ayırdığın için çok saol iyi günler...

Yamayı bin in içine attım ama hala aynı :/

common.dat ve common.fat dosyalarının orjinallerini sakla, isimlerini common.dat.bak ve common.fat.bak yap.
zip içindeki common.dat ve common.fat dosyalarını data_win32 içine at

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam bu arada o silah şeyini hallettim 3 silah alabiliyorum ve bu sayede görevi geçtim teşekkür ederim

Yeni konu açamadığım için burdan yazıyorum size.Sorunum şu aslında far cry oynuyorum ama bazen sıkılıp countera giriyorum ilk defa bu sorunu yaşadım şimdiden teşşekür ederim...

Resimde tam olarak çıkmamış sanırım ama girdiğim zaman menüler gözükmüyo

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş ben gta 4 yükliycemde tam olarak sistem gereksinimleri biliyorum ama ekran kartı ve kaç ram istedini bilmiyorum bilen var mı??

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Far Cry 3 müthiş bir oyun.Haftalarca oynadım.Bütün geliştirmeleri yaptım.Adanın yarısını aldım.Oyunla iyi bütünleşmiştim.Sonra 1 hafta falan ara verdim oynamaya.1 hafta sonra tekrar niyetlendim açtım oyunu.AMAN YARABBİ NE GÖREYİM !!! Oyunun menüsünde "NEW GAME" yazıyor."CONTINIUE" seçeneği yok.Oyunun save dosyası kendi kendine silinmiş.İnanılır gibi bir iş değildi.Çok büyük hayal kırıklığına, hüsrana ve emek kaybına uğradım.Haftalardır gece gündüz verdiğim emeklerin bir anda yok olup gitmesi beni çileden çıkardı desem yeridir.Save dosyasının nasıl silindiği hala çok büyük sır.O günden beri bir dahada oynamadım Far Cry 3 ü.Bilen bilir.Çok zaman ve emek isteyen bir oyun.Tekrar o çileleri çekemedim maalasef.Oyunun sonunuda görmedim bilmedim hiç.Aylar sonra burdan öğrenmiş oldum.Far Cry 4 ü oynarız artık nabalım.

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bende az önce bitirdim oyunu.Bi ara 1 den fazla silah alamadım ve bi görevi yapamadım bu yüzden.Nerdeyse oyunu silicektim sonra acıdım o kadar emeğe.tekrar başlarım dedim ama düşündüm o kadar çok görev varki zar zor geçtiklerim falan.sonra hırs yaptım ve görevi yaptım.şimdide oyunu bitirdim ve sildim.o kadar aham şaham bi sonu yok.Ama far cry 4 müthiş gelicek gibi.Aslında tekrar oynamanı tavsiye ederim.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Tarlaları yaktığımız yerde çalan müzik ne güzelmiş. İnsanın tekrar tekrar oynayası geliyor.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Tarlaları yaktığımız yerde çalan müzik ne güzelmiş. İnsanın tekrar tekrar oynayası geliyor.

Hiç sorma onu :D O görev bayağı zor ve uzun bir görev olduğu için defalarca kez tekrar tekrar oynadım o bölümü.En sonunda hoparlörü kapattım.Sessizde oynadım o bölümü.10 dan sonra psikolojik travma yaşatıyor o müzik :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hiç sorma onu :D O görev bayağı zor ve uzun bir görev olduğu için defalarca kez tekrar tekrar oynadım o bölümü.En sonunda hoparlörü kapattım.Sessizde oynadım o bölümü.10 dan sonra psikolojik travma yaşatıyor o müzik :D

Ben bu oynayışımda hem master zorluğunda hem de gamepad ile ki kontrolü daha zordur, tek seferde geçtim ya da bi kere öldüm, niye öyle oldu anlamadım :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Senaryosu harika olmasına rağmen çift sonlu bitime ayar oldum. Tek ve daha iz bırakıcı bir son olabilirdi.
Bence sönük bitti.

Assassin's creed oynayanlar benle hemfikir olabilir, bir ara kendizi ac3 te sanabilirsiniz :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Senaryosu harika olmasına rağmen çift sonlu bitime ayar oldum. Tek ve daha iz bırakıcı bir son olabilirdi.
Bence sönük bitti.

Assassin's creed oynayanlar benle hemfikir olabilir, bir ara kendizi ac3 te sanabilirsiniz :)

Assassin's Creed'in her yeni oyununa başladığımda oyun bitene kadar geceleri rüyamda sabaha kadar AC oynuyorum.Bir yandan kurtulmaya çalışıyorum ama rüya bitmiyordu hiç.Uyandıktan sonra eğer o günde yine AC oynarsam gece yine rüyamda AC oynucam demektir.Çünkü sabahtan akşama kadar beyin tek şeyle ilgilendiği için gece uykuda da onu devam ettiriyordu :D

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet skrillexin müziği ornıyan bi arkadaş söylemiştide unutmuştum bangarak dı adı sanırım :D Bu arada yeni bi oyuna başladım kadıköy sen bilirsin Sniper Ghost Warrior 2 nin türkçe yaması var mı varsa bana bi link atar mısın bide yamayı nereye yapıcamı anlatır mısın çok sevinirim

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Klibi de film gibiymiş :)

[video=youtube;BGpzGu9Yp6Y]http://www.youtube.com/watch?v=BGpzGu9Yp6Y[/video]

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Assassin's Creed'in her yeni oyununa başladığımda oyun bitene kadar geceleri rüyamda sabaha kadar AC oynuyorum.Bir yandan kurtulmaya çalışıyorum ama rüya bitmiyordu hiç.Uyandıktan sonra eğer o günde yine AC oynarsam gece yine rüyamda AC oynucam demektir.Çünkü sabahtan akşama kadar beyin tek şeyle ilgilendiği için gece uykuda da onu devam ettiriyordu :D

Haklısın. Beyni tek işle yormamak gerektiğinin güzel bir örneğini vermişsin :)