Fanta Gençlik Festivali 2013 - Konser Bileti Kaç Puan, Nereden Alırım ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biletin üstünde yazan  kodun ilk 2 rakamı neyse o ilde girebiliyon yazıor gerçekten öylemi bilen varsa yazsın?

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Tüm Fanta Alımlarına Sanal Market'ten Verilecek Festival Bileti Anında Hediye!

2l7veXv.jpg

Bu kampanya 15 Ağustos-14 Eylül 2013 tarihleri arasında Migros Sanal Market'ten Money Club Kart veya Money Visa ile verilecek Fanta ürün siparişlerinde geçerlidir. Biletler sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Malatya, Bursa, Adana, Kayseri, Antalya illerinde Migros Sanal Market'in hizmet verdiği bölgelerde dağıtılacaktır. Migros Sanal Market siparişlerinizde indirim ve kampanyalardan yararlanmanız için üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir.

Detaylı bilgi ;

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/...t-ten-verilecek-festival-bileti-aninda-hediye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bişe sorcam bu kapaklardan 2.5 litreliklerden topladım ben 5 tane diğerlerini kutu fantadan toplasam olmaz mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gazıantepe neden gelmıosunuz anlamıorum her yere gıdıosunuz bı antepe gelmıosunuz cook sacma sımdı kapakları bırıktırdım napacam antepede gelın acı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
simit sarayından fanta menüleri aldığınızda ücretsiz bilet veriyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi gnler ben bilet aldım ama biletin arkasında dioki plaka koduna göre o şehirde oluomuş ama bileti ben istanbuldan aldım götürsem sıkıntı olurmu girebilirmiim içeri

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kapak 10 puan biriktirenler festival günü Davetiye dagıtım noktalarından da alabilecekler biletlerini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
festival için kayseriden onaylı aldığım bilet ankarada da geçerli mi acaba ? yada burda tekrar onaylatmam gerekiyo mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geçen sene ki gençlik festivalinde ki gibi tarkannnn olsa keşke istanbulu en sona atmışlar yaaaa....

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Festival biletinin üzerinde il adı yazmıyor ise festivalin uğrayacağı şehirlerden dilediğin birinde, biletini kullanabilirsin. İyi eğlenceler!

Fanta Gençlik Festivali

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaa ben kapak toplamadım ama bilet fiyatları ne kadar bilen var mı parayla alcamda :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 tane 330 ml relik fanta ve bir tane büyük al toplam 10 puan sonra migrosa git belki markette verşirler