Fallout: New Vegas türkçe yama lazım

Bu konuyu okuyanlar

Alfred_Jodl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bana bu oyunun türkçe yamasını atabilir misiniz ? Atarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen moderatör:

Alfred_Jodl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
yanlış kurulum veya yazılımsal bir sıkıntı olmuştur oyunun orjinal çevirisi budur. Başka indireceğin sitelerdekide bu. Ordaki kurulum notlarını dikkatlice okuyarak tekrar kurmayı dene

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Oyun çevirinin genelde genel sorunu bu. Türkçe yama indiriyorsun bazı yerler ingilizce bazı yerler türkçe oluyor. Aynı sorunu ben şuan The Elder Scrolls Skyrim'de yaşıyorum. Oyunun %80'i türkçe geri kalanı ingilizce. Sırf bu yüzden kaçırdığım bir çok nokta var maalesef. Defalarca en baştan kurmama rağmen düzelmedi.

Alfred_Jodl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oyun çevirinin genelde genel sorunu bu. Türkçe yama indiriyorsun bazı yerler ingilizce bazı yerler türkçe oluyor. Aynı sorunu ben şuan The Elder Scrolls Skyrim'de yaşıyorum. Oyunun %80'i türkçe geri kalanı ingilizce. Sırf bu yüzden kaçırdığım bir çok nokta var maalesef. Defalarca en baştan kurmama rağmen düzelmedi.
reiz %80 olsa bile kabul ederim fakat hiçbir konuşmayı türkçeye çevrilmemiş küçük cümleler bile bunlar 20mm fişek falan çevrilmemiş %5 i falan çevrilmiş diğerleri yok sonrada silip tekrar kurdum gene aynı problem
Fallout: New Vegas – %100 Türkçe Yama bunu 2 kere silip kurdum sonrada kapadım çıktım oyunu kanser oldum çoğu insan çevirmiş baktıgımda
bilmiyorum oynamaya çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış kurulum veya yazılımsal bir sıkıntı olmuştur oyunun orjinal çevirisi budur. Başka indireceğin sitelerdekide bu. Ordaki kurulum notlarını dikkatlice okuyarak tekrar kurmayı dene
reiz 2kere silip tekrar kurdum sıkıntı orda düzelmiyor deliricem bazı şeyler çevrilmiş diğerlerinde tık yok

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
reiz %80 olsa bile kabul ederim fakat hiçbir konuşmayı türkçeye çevrilmemiş küçük cümleler bile bunlar 20mm fişek falan çevrilmemiş %5 i falan çevrilmiş diğerleri yok sonrada silip tekrar kurdum gene aynı problem
Fallout: New Vegas – %100 Türkçe Yama bunu 2 kere silip kurdum sonrada kapadım çıktım oyunu kanser oldum çoğu insan çevirmiş baktıgımda
bilmiyorum oynamaya çalışıyorum

reiz 2kere silip tekrar kurdum sıkıntı orda düzelmiyor deliricem bazı şeyler çevrilmiş diğerlerinde tık yok

Oyunun sürümü ile yamanın sürümü arasında uyuşmazlık var bence. Yoksa düzgün kurduysan sorunsuz çalışması lazımdı.

Smite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben buradan > Fallout New Vegas Türkçe Yama indirdim sorunsuz oynuyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Arizona igolası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konuyu biraz hortlatacağım ama çözüm basit. Eğer steam üzerinden aldıysan 2 tl olan dlc'yi satın al ve yükle. O olmadan olmuyor.

TunKanKun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pffff ben oyunu bugün aldım fakat steam hesabımdaki para bitti ve dlcyi alamıyorum çözümü de bulamadım yok mu yardım edebilecek sorunu çözmeme

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Hata çıktıysa kaldır tekrar kur yine yama dene

Arizona igolası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hayır tek bir çözümü var yakın zamanda tekrar oynadığım için biliyorum eskiden yama oyun ile uyumluydu ama güncellemeden sonra dlc ile eski versiyonuna getirmek gerekiyor yamanın çalışması için

pffff ben oyunu bugün aldım fakat steam hesabımdaki para bitti ve dlcyi alamıyorum çözümü de bulamadım yok mu yardım edebilecek sorunu çözmeme

TunKanKun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmuyor 3-4 kere denedim
oyundan atıyor

Hayır tek bir çözümü var yakın zamanda tekrar oynadığım için biliyorum eskiden yama oyun ile uyumluydu ama güncellemeden sonra dlc ile eski versiyonuna getirmek gerekiyor yamanın çalışması için
yardım eder misin?

SalihArslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Burada çok güzel anlatmış arkadaş. Umarım faydalı olur arkadaşlar. Ben buradan bakarak yaptım ve oldu.

emre5606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütün DLClere sahibim hala hata veriyor bende