Fakir İnsanlar Kesinlikle Çocuk Yapmasın !

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
101
Eskiden paranın değeri yoktu herkes ekmek,peynir,zeytinle mutluydu ama devir değişti artık yıl 2020 oldu artık her şey para paranız yoksa benim gibi sürünürsünüz yıkık gibi gezer hayattan bıkarsınız isyan edersiniz intiharı düşünürsünüz kimsenin gözünde değeriniz olmaz Fakir olan insanlar kesinlikle çocuk yapmasın ben bu yüzden hep aileme kızıyorum neden beni doğurduğunuz diye daha kendilerini geçindiremiyorlar birde eskiden çocukları nasıl geçindirecekler zenginin çocuğu gözünü dünyaya açıcak bir bakmış babası milyoner galerici hayata 50-0 önde başlayacak çalışmadan Araba isteyecek babası Altına çekecek mercedes C200 1.5 AMG fakirin çocuğu dünyaya gözünü açacak bir bakmış babası inşaatçı hayata 50-0 geriden başlayacak bunu sokakta görecek yaşıtım mercedesle geziyor diye ağlayacak çalışmaya mahkum kalacak sonra ailesine isyan edecek beni niye doğurdunuz neden böyle bir hayat yaşıyorum neden benim mercedesim yok falan,filan zenginin çocuğu canım sıkıldı türkiye'den biraz Dubai'ye tatile gideyim diyecek, fakirin çocuğu Dubai hayalini kuracak ve olmayacak ve zengin fakire diyecek ki senin hayalini kurduğun hayatı yaşıyorum. hayat böyle bir şey işte arkadaşlar kesinlikle fakirler çocuk yapmasın.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Fakirler gelip seni becersinler. Maksat çocuk olmasın. Zavallı çocuk Ferrarim yok diye ağlamasın.
Sen @yoksulgenç ile aynı kişimisin?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Adminler bu arkadaşlarla ilgilenebilir mi? Bu
aralar bir sürü ‘değişik’ üye var.

Fakir de olsa zengin de olsa insanlar istediğini yapabilir. İstersen abart bi de sadece zenginler sevebilir, aşık olabilir, evlenebilir de!

Ayıp ya!

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Tamam da anne baba büyüdüklerinde onlara kim bakacak? Parası olmadıgi için onlara kimse de bakmaz. Hem yaşlıligin getirdiği psikolojik çöküntüye girerler. İşte bu durumda bir çocuğu olsa onlara bakar ve daha mutlu olurlar. Sadece bugünü düşünmemek lazım bence. Çocuk olmadan "olmaz". Bence. Herkesin farklı bir imtihanı var. Zenginin imtihanı farklı fakirin imtihanı farklı. Bu imtihandan galibiyet aldıktan sonra ne fakirmis ne zenginmis bir önemi kalmaz.

Reaksiyon puanı
2,554
Fakir biri olarak sana katılıyorum ama bu kendi adıma böyle başkaları ne yaparsa yapsın beni ilgilendirmez.Zeki kayahan coşkunun bu lafını seviyorum mesela herkesin kendi hayatını mahvetmeye hakkı vardır demişti.Eden kendine eder boşver biz yapmayalım onu yapan düşünsün.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aylardır aynı mevzu üzerine sürekli konu açıyosun.
Sıkılmadın mı?
Oturup ağlamak yerine bişeyler bari yap.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu tarz konulara izin vermiyoruz, çalışınız efendim sizinde olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar