Fakir İnsanlar Kesinlikle Çocuk Yapmasın !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
11 Haz 2019
Mesajlar
361
Puanları
28
Eskiden paranın değeri yoktu herkes ekmek,peynir,zeytinle mutluydu ama devir değişti artık yıl 2020 oldu artık her şey para paranız yoksa benim gibi sürünürsünüz yıkık gibi gezer hayattan bıkarsınız isyan edersiniz intiharı düşünürsünüz kimsenin gözünde değeriniz olmaz Fakir olan insanlar kesinlikle çocuk yapmasın ben bu yüzden hep aileme kızıyorum neden beni doğurduğunuz diye daha kendilerini geçindiremiyorlar birde eskiden çocukları nasıl geçindirecekler zenginin çocuğu gözünü dünyaya açıcak bir bakmış babası milyoner galerici hayata 50-0 önde başlayacak çalışmadan Araba isteyecek babası Altına çekecek mercedes C200 1.5 AMG fakirin çocuğu dünyaya gözünü açacak bir bakmış babası inşaatçı hayata 50-0 geriden başlayacak bunu sokakta görecek yaşıtım mercedesle geziyor diye ağlayacak çalışmaya mahkum kalacak sonra ailesine isyan edecek beni niye doğurdunuz neden böyle bir hayat yaşıyorum neden benim mercedesim yok falan,filan zenginin çocuğu canım sıkıldı türkiye'den biraz Dubai'ye tatile gideyim diyecek, fakirin çocuğu Dubai hayalini kuracak ve olmayacak ve zengin fakire diyecek ki senin hayalini kurduğun hayatı yaşıyorum. hayat böyle bir şey işte arkadaşlar kesinlikle fakirler çocuk yapmasın.
 

kmurat

Dekan
Katılım
8 Şub 2014
Mesajlar
5,700
Puanları
113
Fakirler gelip seni becersinler. Maksat çocuk olmasın. Zavallı çocuk Ferrarim yok diye ağlamasın.
Sen @yoksulgenç ile aynı kişimisin?
 

AlteredTech

Profesör
Katılım
7 Ağu 2018
Mesajlar
1,750
Puanları
113
Konum
İzmir
Adminler bu arkadaşlarla ilgilenebilir mi? Bu
aralar bir sürü ‘değişik’ üye var.

Fakir de olsa zengin de olsa insanlar istediğini yapabilir. İstersen abart bi de sadece zenginler sevebilir, aşık olabilir, evlenebilir de!

Ayıp ya!
 

NousrAX

Asistan
Katılım
24 Tem 2018
Mesajlar
439
Puanları
43
Tamam da anne baba büyüdüklerinde onlara kim bakacak? Parası olmadıgi için onlara kimse de bakmaz. Hem yaşlıligin getirdiği psikolojik çöküntüye girerler. İşte bu durumda bir çocuğu olsa onlara bakar ve daha mutlu olurlar. Sadece bugünü düşünmemek lazım bence. Çocuk olmadan "olmaz". Bence. Herkesin farklı bir imtihanı var. Zenginin imtihanı farklı fakirin imtihanı farklı. Bu imtihandan galibiyet aldıktan sonra ne fakirmis ne zenginmis bir önemi kalmaz.
 
Katılım
2 Haz 2014
Mesajlar
3,212
Puanları
113
Fakir biri olarak sana katılıyorum ama bu kendi adıma böyle başkaları ne yaparsa yapsın beni ilgilendirmez.Zeki kayahan coşkunun bu lafını seviyorum mesela herkesin kendi hayatını mahvetmeye hakkı vardır demişti.Eden kendine eder boşver biz yapmayalım onu yapan düşünsün.
 

The Judge

Profesör
Katılım
22 Şub 2015
Mesajlar
1,127
Puanları
83
Konum
.not Found
Aylardır aynı mevzu üzerine sürekli konu açıyosun.
Sıkılmadın mı?
Oturup ağlamak yerine bişeyler bari yap.
 

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
9,007
Puanları
113
Konum
Türkiye
Bu tarz konulara izin vermiyoruz, çalışınız efendim sizinde olsun.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
stat counter