Fake hesap kapattırma

Bu konuyu okuyanlar

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşımın fotoğrafları kullanılarak fake hesap açmış birisi ve aşırı derecede saçma sapan bir şekilde orada takılıyor ve çok sinir bozucu. :hammer: 2 haftadır iletişime geçmeye çalışıyordum 4-5 kez uyardım fakat engel yemekle ve uğraştığımla kaldım. Telefon numarasını kaydetmiş hesaba şikayet ettik ama kapanmıyor hesap bu hesabı nasıl kapatabiliriz? Birde fake hesap diye şikayet ederseniz çok teşekkür ederim^^ https://www.facebook.com/bandanali92

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Fake hesaplar artık kapanmıyor kolay kolay çünkü belli gruplar full böyleleri kapatmak için birlikte şikayet ediyorlardı sonradan bunu farkeden face artık kapatmıyor hesapları kolay kolay

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=279364]İSS[/MENTION] Sanırım mahkemeyle uğraşmadan da kapattırabiliriz değil mi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=343967]Kuvvetmira[/MENTION] Yani hep beraber şikayet etsek bile kapanmaz mı?

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=343967]Kuvvetmira[/MENTION] Peki başka bir yolu var mıdır?

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Başka elden bişey gelmez yinede tek çare şikayet etmek

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=343967]Kuvvetmira[/MENTION] Deneyelim, inşallah kapanır.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Umarım sonuca ulaşırsınız. Ancak niyeti kötü olan kişinin, tekrar tekrar bu şekilde yeni hesap açmayacağının garantisi yok.

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=194661]eSa[/MENTION] Eskiden 15-20 kişi şikayet edince kapatabiliyorduk şimdi olmuyor sanırım. Bunun gibi bir hesap açıp aralarına karışmıştım 1 hafta önce ama öfkeme yenilip saydırmaya başlayınca ilk planım suya düştü. :D Son çare yine aynısını yapıp yakınlaşıp şifresini aldıktan sonra tüm bilgilerini ve şifreyi değiştirip hesabı kapatmak sanırım.