Facebookta sayfayı kaplayan resim paylaşımı

Bu konuyu okuyanlar

spyagent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar; bir arkadaşım facebookta koskocaman bir resim yayınlamıştı. ben facebook'umu açtığımda anasayfada o büyük resmi gördüm. fakat resmi açmak için herhangi bir yere tıklamadım. resim büyük boyutlu olarak yayınlanmıştı. sayfayı komple kaplıyordu. ekranın iki katıydı. facebookta böyle bir paylaşım nasıl yapılır??? acill...

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşına sorsana :D Onun için resim boyutunu büyütebilirsin.

spyagent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımında bilmediğini bildiğim için sordum zaten. oda başka birinden paylaşmıştı. ve aradan çok zaman geçti o yüzden mümkün değil.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bi ara Yarı çıplak kadın resimleri paylaşıyorlardı Dediğin tarza ekranı kaplıyordu.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
O anki hatadan olabilir. Tarayıcıdan olabilir. Bi kod kullanmış olabilir. Vesayre Vesayre.. .

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Çözünürlüğü yüksek ve uzantısı .jpg değilde .bmp denersen belki olur tarafımdan denenmedi yalnız onu belirteyim. Resmin boyutu uzantıyla paralel olmalı 24 bit yani bmp olarak hazırlanmış.

spyagent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karargaht sana katılıyorum. tarayıcıdan değilde. bencede kod kullanılmış olabilir. fakat bu kod nasıl bir kod? nasıl kullanılıyo? facebook'a nasıl enjekte ediliyo? orasını merak ediyorum. araştırıyorum fakat bulamıyorum böyle bişey:confused1:

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Yapmaya çalıştığım şeyle, sorduğunuz soru aynı mı bilmiyorum ama ben yine de buradan bi sorayım. Mesela bu adresteki face sayfası açıldığında beğen kısmı resimli açılıyor. Bir sürü uygulama anlatımı var fakat kullanamadım ben. Bilip,anlatabilecek biri var mı? Ve diğer uygulama eklemeleri nasıl yapılıyor?

E google a sordum tabi de aldığım sonuçlardan biri anlatmış anlatmış sonunda o uygulama kalktı html vs var falan diyor. http://www.facebook.com/fbmlkodcom Neyse kısacası başlıca anlatımı olsa süper olur.

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Benim bildiğim face bozuk bazen böyle şeyler oluyor.Yazdıkların yarım saat sonrada gözükebiliyor.

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Face e uyuz oluyorum zaten ama mecburen iş yerinin sayfasına ekleyeceğim.