Facebook Web Sitesi Bilgisayar da Donmaya Yol Açıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Facebook web sitesine girerek günlük olarak Bazı gruplar da paylaşım yapmam gerekli, ancak web siteye girmem 20 sn sürüyor, her sayfa da böyle ve Bilgisayar lar da kasmaya yol açıyor, bir tek benim bilgisayarım da değil bir kaç arkadaşımın bilgisayarın da da, bu sorun sizlerin başuna başına geldi mi? çözebildiniz mi, şu an için m.facebook üzerinden paylaşımlar yapıyorum ama estetik olarak hoş olan paylaşımları paylaşmak imkansız denecek kadar zor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Öncelikle Hangi Tarayıcıyı kullanıyorsun ve her hafta tarayıcı geçmişini temizliyormusun

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Öncelikle Hangi Tarayıcıyı kullanıyorsun ve her hafta tarayıcı geçmişini temizliyormusun
Google Chrome, Bilgisayar her açılışta disk temizleme, birleştirme ve geçmişleri siliyor yani her şey temizlenip açılıyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Google Chrome, Bilgisayar her açılışta disk temizleme, birleştirme ve geçmişleri siliyor yani her şey temizlenip açılıyor.

Google Chrome Yerine başka Opera Gibi İnternet tarayıcı kullan onlar daha hızlı ve kullanışlı İnternet hızın yüksek öyle değil mi 3 megabit ten yüksek alıyormusun

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
@Death Mark 'ında önerdiği gibi Opera'yı kullanmanı bende öneriyorum. Turbo modunu kullanarak sitelere giriş süresini minimuma indirebilirsin.

Son mesajlar