Facebook ve Twitter'a Girilemiyor !..

Bu konuyu okuyanlar

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bende giremiyorum bayaz bir sayfa çıkıyor

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Konu başlığı değiştirilmiş, Twitter'da da aynı sorun olduğu için sosyal medya bölümüne taşınmıştır.

Siyasete girmeden tartışalım.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Evet burda siyaset olmaz ama sosyal medya Facebook Twitter siyaset meydanı olmuştur

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bende de bi problem yok, ikisi site de anında açılıyor

ReDaRRoW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pesimist kardeşim ben kısıtlı Türkçemle yazmayı beceremedim sanırım, siyasete girmeden (ücreti ödenerek satın alınan) internetin kimin tarafından filtrelenip insanların iletişim hakkının engellendiğini lütfen yazarmısın?, şimdiden teşekkürler...

Not: Facebook'a girmekte sorun yaşayan arkadaşlar Ultrasurf kullanarak facebook'a rahatlıkla girebilirsiniz.

WarriorEagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Hükümetin Protesto Gösterilerine Karşı Aldığı Önlem.TTnet İstanbul Genel Müdürlüğüne Çalışan Abimin Dediğine Göre.Hükümetin Kesin Talimatı İle Facebook,Twitter Gibi Sosyal Paylaşım Sitelerinin Yavaşlatılması İstenmiş.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
iyi oldu :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bendede var

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Malum gezi parkı olayları.insanlar sosyal ağlardan gruplaşıyor diye ünlü siteler erşime kapatıldı,bunun'lada kalmadı internet hızları yavaşlatıldı.Ayın biri olmasına karşın netlimitsiz paket kullanan insanların hızları geçen aydan beter şuanda yazıklar olsun sizlere ödediğim paraları helal etmiyorum .!

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
pesimist kardeşim ben kısıtlı Türkçemle yazmayı beceremedim sanırım, siyasete girmeden (ücreti ödenerek satın alınan) internetin kimin tarafından filtrelenip insanların iletişim hakkının engellendiğini lütfen yazarmısın?, şimdiden teşekkürler...

Not: Facebook'a girmekte sorun yaşayan arkadaşlar Ultrasurf kullanarak facebook'a rahatlıkla girebilirsiniz.

İlk sayfadaki konunun ilk mesajına haberi ekledim. TTnet, bakım yapıyoruz açıklaması yapmış. Yersen...

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
bende face sorunsuz twitter ı kullanmadığım için bilmiyorum.

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
TTNET'ten çıkarırız üyeligi olur biter sonra yaparlar bakımlarını :D :D

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kablonet te sorun yok, turkcell 3g de de sorun yok. DNS ler Google dns. VPN sağolsun istedikleri kadar engel konsun. Yurt dışındaki sunucumdan vpn i etkinleştirip girdiğimde hiçbir site engel almıyor. Basit zihniyet, engelle kurtul, yavaşlat kurtul. Az kaldı zaten silahlanıp dalanlar olmaz inş...

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk baharı adlı fotonun altına bahar temizlgii yazıp gülüyorsun Dalgamı geçiyorsun benle yada geçtiginimi sanıyosun !
atarlanma sende be oku gec direk senin şahsına bi yorum yapmamıs ki..

Hala boş konuşan insanlar var burası yıkılcak dioyolar tamam diyorsunuz. Burası yanacak diyorlar tamam diyorsunuz. Burası burdan gidicek diyorlar tamam diyorsunuz. İşçilere maaş bu kadar diyolar tamam diyorsunuz. Sosyal medya yasaklandı diyorlar tamam diyorsunuz yarın öbürgün nerenizi isterlerse vericeksiniz heralde. Az bi mantıklı olun. O kafa azcık çalışşın. Ne AKP liyim ne CHP li ne BDP li parti olarak HEPAR ı destekliyorum.. Bu yasananları siyasete baglayan zihniyete küfür etmek istiyorum ama burası forum. Bunun adı siyaset değil muhalefet değil Dikdatörlük anlayabilionuzmu ???? Benim halkımla basa gelen birisi ne hakla ben kararımı verdim burası yıkılcak siz naparsanız yapın diyebilir. Bakın pkk lı diyenlere bakın polis yokken şiddet varmı canlı yayın var dha da acın bakın nerde siddet nerde yıkılma dökülme yaralanma. Nerde ya göstersenize boş boş konusuyosunuz anca demekki bazı seylerin suclusu sizin baktıgınız at gözlüğünden gözükmüyormus.. Facebook ve Twitter yasaklandı siz hala destekliyorsunuz bu adamın dikdatörlüğünü inş o sosyal medyaya işiniz düşer böle kapalı durumdayken. Helal olsun size bravoooo.. Sosyal paylaşım sitelerinde dünden beri kapatılacak diye haberler cıktı çözüm yolları yazıldı biriniz kale alıp inansaydınız halk uydurmuyor uyanıyor.. D-smartta problem yok giremiyenler dns değiştirsin arkadas ne bilmiş insanlar var ya vpn onlarda bulurlar falan kim kimi buluo arkadasım ? Kim kimi kimden koruyo ? Ne yasıyosun sen ? Delirmemek elde de3ğil mesai bittiği gibi taximdeyim .
....hıı anlasıldı heparlıysan konusmaya bile gerek yok.hic bi zaman aklı selim hareket edemezsin o zaman..siyaset konusulacak en son mevzu bile değildir forumlarda...düsüncene saygılıyım ama asla katılmıyorum..kaos ortamını çok sevdiğin belli.bizi costurmaya calısmana gerek yok herkesin kendi fikri olur düşüncesi olur onu bunu gözümüze sokmana gerek yok..desteklediğimiz için forumda yakınıyoruz bu konuda dımı ? dikkat ettiysen hepimiz muzdaribiz face twite engelden..iyi bak kendine

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Ben cepten, avea üzerinden bağlanıyorum, hız konusunda sıkıntı yok. Fakat evdeki internet bağlantısı çok yavaş, twitter ve facebook açılmıyor.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
3G de sorun yok, cep telefondan giremeyenler de kablosuzdan girmeyin.

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
atarlanma sende be oku gec direk senin şahsına bi yorum yapmamıs ki..

....hıı anlasıldı heparlıysan konusmaya bile gerek yok.hic bi zaman aklı selim hareket edemezsin o zaman..siyaset konusulacak en son mevzu bile değildir forumlarda...düsüncene saygılıyım ama asla katılmıyorum..kaos ortamını çok sevdiğin belli.bizi costurmaya calısmana gerek yok herkesin kendi fikri olur düşüncesi olur onu bunu gözümüze sokmana gerek yok..desteklediğimiz için forumda yakınıyoruz bu konuda dımı ? dikkat ettiysen hepimiz muzdaribiz face twite engelden..iyi bak kendine
bende HEPAR'lıyım anladınmı !BİZDE ŞAHIŞ DEĞİL "MEMLEKET"önce gelir. o yüzden.

Son mesajlar