Facebook Teması Nasıl Değiştirilir ?

Bu konuyu okuyanlar

hsntngr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aranıda hiç kullanan var mı bilmiyorum ama ben geçenlerde keşfettim böyle bir şey olduğunu..
clear.png
Muhtemelen bir çoğunuz nasıl yapıldığını biliyorsunuzdur ama şöyle bir köşeye bırakayım lazım olur.

Önce eklenti indirmek gerekiyor, temaları bu eklenti üzerinden kullanıyoruz. Stylish diye bi eklenti. Hem firefox hemde chorome için ayrı ayrı eklentileri var.

Chrome
Mozilla

Daha tema indirmemiz gerekior. Eklentide zaten nereden indireceğinizi gösteriyor ama onu göstereyim.

Facebook Themes & Skins | Userstyles.org

Temaları bu siteden indiriyruz. Temaya tıklayıp açılan sayfada "install style" dediğiniz zaman tema kuruluyor. Ama dikkat etmeniz lazım tema güncel olmalı. Update tarihlerine mutlaka bakın. Çünkü milyon kere indirilmiş olsa dahi güncellenmemiş temalar olabiliyor.
Kaynak: Facebook tema değiştirme

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Çok yakında facebook bu işe kendi el atacaktır zaten eklentiye bile gerek kalmaz.

Reaksiyon puanı
84
Farklı fikirler ile gelişen teknoloji halen de gelişmeye devam edecektir. Bu gün teması değişir yarın farklı bir ögesi
Tema seçimini özelliğini getirdikten sonra bence kendi temamızı oluşturabileceğimiz bir özellik getirecekler.
Arkaplana kendi fotoğrafını koyacak olan insanları düşünüyorumda.
Bilemedim getirseler mi getirmeseler mi acaba ...

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Tema seçimini özelliğini getirdikten sonra bence kendi temamızı oluşturabileceğimiz bir özellik getirecekler.
Arkaplana kendi fotoğrafını koyacak olan insanları düşünüyorumda.
Bilemedim getirseler mi getirmeseler mi acaba ...
Az öncede bahsettiğim gibi fikirler ortaya çıktıkça teknoloji gelişme gösterecek zaten.

Reaksiyon puanı
84
Deneyin hocam ben memnunum açıkçası uzun zamandır kullanıyorum, bu aralar clear darkera sardım. Geceleri falan girerken çok rahat oluyor gözü yormuyor hiç
önerin için teşekkür ederim onada bakayım bu arada böyle fotoğrafların kayması gibi saçma sapan bug veya hataları var mı ?

hsntngr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
önerin için teşekkür ederim onada bakayım bu arada böyle fotoğrafların kayması gibi saçma sapan bug veya hataları var mı ?
Eğer tema güncel değilse, bu tür hatalar olabiliyor, ama teman güncelse bir sorun olmaz. Zaten bakarsın hangi tema en son ne zaman güncellenmiş

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bir denemek lazım nasıl oluyor diye