Facebook telefon rehberimdeki kişleri nerden biliyor

Bu konuyu okuyanlar

abre06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
facebook kısa bir süre önce bende üye oldum herkez gibi biraz gec kaldım ama olsun neyse herşey güzel akraba arkadaşlar herkez orada muhabbet güzel birde baktım facebook anasayfada tanıyor olabilecegim kişleri gösteriyor ortak arkadaşım olanlar tamamda hiç ortak arkadaşım olmayan telefon rehberimdeki kişleride göstermesi beni çok şaşırtı SİTENİN AMACINI ANLADIM ÖZEL HAYAT BIRAKMIYOR HERŞEYİ ORTALIGA DÖKÜYOR direk üyeliğimi iptal ettim anlayacagınız benim telefon rehberi artık facebookun elinde istemim dısında arkadaşlar cepten facebooka giren herkez benimgibi bilginiz olsun

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Facebook, çağın en sosyal casusu ve bunu hâla önemsemeyen insanlarla dolu dünya... Özellikle Türkiye gibi muhafazakâr insanların yoğun olduğu ülkelerin toplumsal yapısını çözmek adına en büyük silahtır face... İnsanlar ise bayılıyor böyle sitelere ayıcıklı donlarıyla poz vermeye... Daha kuzenim doğmadan face aldı teyzemler çocuğa, o derece vahim halde bağımlılar mevcut, yazıkk...

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Telefondan direk cekiyorlar, bende sasirmistim

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Fazla panik atak yapıyrsun merak etme telefon rehberindekileri bilemez sistemleri öyle bir çalışıyorki senin listendeki kişilerin listesindeki kişileri ve o kişlerinde kişisel listelerindeki kişileri tanıyor olabileceğin kişiler arasında gösteriyor yani listende ne kadar çok tanıdık insanlar görürsen akrabaların ve arkadaş çevren o kadar çok facebook bağımlısı olmuş demektir

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
telefondan facebook'a girildiğinde gerçekleşiyor

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Bak işte orasını bilemem :) beni aşar

çünkü geçen gün telefona facebook için güncelleme geldi ve fark ettim bunu
eğer yanlışlıkla kabul edilirse liste gidiyor :)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Bu ileride çok vahim durumlara neden olabilir olacaktırda