Facebook takılıyor yardım! [Çözüldü]

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RECEPNFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bir sorunumu var yardım edebilrimisiniz!
Windows7 ultimate 64 bit kullanıyorum.
Bütün net tarayıcalrı denedim.Facebbok a gridkten 5 dk sonra facebook takılıyor ve hiçbir işlem yapamıyorum ancak tarayıcıyı kapatıp açmam gerekiyo başka hiçbir sitede bu sorunu yaşamıyorum.
bu sorunun nedeni ne olabilir yardımlarınız bekliyorum ! Teşekkürler..

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Tarayıcı yanıt vermedi mi diyor kapanıyor mu?

RECEPNFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yok kapanmıyor sadece donup kalıyor bir yere tıkladınmı kum saati çıkıyor öylece kalıyor.

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
O anda ki tarayıcının ram kullanımına bakabilir misin? Aklıma şuanda birşey gelmedi ama java ile flash playeri güncelle bir istersen. Sorunun kaynağını tam bilemedim. Olmazsa bilen bir arkadaş vardır büyük ihtimal yardımcı olurlar..

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bu sorunun sp1 güncellemesinden sonra mı olmaya başladı ? eğer öyleyse benim düşüncemi doğruluyor olacaksın.
sp1 güncellemesinden sonra benm masaüstü ve başlat çuubuğu belli belirsiz zamanlarda anlış kitlenmelere yol açıp yanıt vermiyor.kiii bence sorun güncelleştirmelerden kaynaklanıuyor.

RECEPNFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hayır ben daha önce hiç bir güncellmeyi yüklemedim saten güncelleştirmelerde kapalı.

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun? Ben yakın zamanda Firefox'ta düzgün görüntüleyemediğim için Chrome'a geçmiştim.

RECEPNFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
firefox kullanıyorum ama chrome ve ie denedim hepsinde aynı sonuç verdi maalesef :(

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
aynı sorun bende de var sebebini bulamadım sanırım virüs ile alakalı çünkü bazen şüpheli birşeyleri açmaya çalıştığımda oluyor

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benimde takılıyordu ama şu anda sorun yok.....:clap:

RECEPNFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sorunu çözdüm, zararlı yazılım programlarıyla tarattım bulunan zararlı yazılımları sildim ve sorun kalkdı.Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlara microsoft security ve iobit security ile taratmalıarın öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...