Facebook ta başka konulara yazdığım yorum ve beğenmeleri kimse görmese...

Bu konuyu okuyanlar

Muxa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir türlü yapamadım...

Başkasının yazdığı Herhangi bir konuya yada paylaşıma yorum yaptım yada beğendim diyelim...

Bunu başka hiç bir arkadaşım görmesin....

Sadece konusuna yazdığım kişi görsün..

Bunu nasıl sağlayabilirim?

Mümkünmüdür?

Not: Lütfen kendi paylaşımlarımızın "kimlere gözükeceğiyle" karıştırmayalım...
Listeler ve kısıtlılar oluşturmaktan bahsetmiyorum....

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
gizlilik ayarlarına gir - Nasıl Bağlantı Kurarsın var oradan ayarla istediğini ..

Muxa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hanio.jpg

the-godfather Burada benim dediğimle alakalı seçenek tam olarak hangisi acaba?

BatyuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sorunun çözümünü bulan varmı ?

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
salladı ya. o dediğiyle hiç alakası yok. bende merak ediyorum bu sorunun cevabını. takipteyim :)

adnan.and

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu bende çok araştırdım çok uyuz bi durum her yaptığımız yorumu arkadaşkarımız neden görsün facenın bunua seçenek vermesi gerek

- - - Mesaj Güncellendi - - -

buldum alıntıdır :D :D konu çok eski ama ben yinede cvbı söliyecem zaman tüneline girin ''hareketler dökümü'' var ''bilgilerini güncelle''nin yanında girin oraya en üstte sağda ''tümü'' yazıyor ona tıklayın onu ''senin gönderilerin'' diye değiştirin yaptığınız yorumlar vs gözükmeyecek daha

bahattintopalog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=2]Kimler Haber Kaynağı'nda ve haber bandında yorumlarım ve beğenilerim hakkında haberler görebilir?[/h]
https://www.facebook.com/help/www/171783462899295

Bir gönderinin hedef kitlesindeki kişiler, gönderiye yaptığınız yorumu veya gönderiyi beğenmenizi Haber Kaynağı'nda veya haber bandında ve Facebook'ta diğer yerlerde görebilir. Bir gönderinin kimlerle paylaşıldığını görmek için gönderiye gidin ve fareyi hedef kitle simgesinin üzerine getirin.
Örneğin, bir akrabanızın sadece akrabalarıyla paylaştığı bir fotoğrafa yorum yaptığınızı varsayalım. Fotoğrafın paylaşıldığı hedef kitlede olmayan bir arkadaşınız, haber bandında veya Haber Kaynağı'nda yorumunuzla ilgili bir haber görmez.
Bir gönderiyi kimlerin görebileceği sizi endişelendiriyorsa, gönderiyin beğenmeyin veya gönderiye yorum yapmayın. Bir yorumu nasıl sileceğinizi veya bir şeyi beğenmekten nasıl vazgeçeceğinizi öğrenin.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
İğrenç bi durum ya. Bazen bi arkadaşın ile belden aşağı muhabbet ediyosun, amcan dayın ya da bayan bi tanıdığında görüyor bunu.

Çok saçma bi uygulama.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Beğendiğin fotoğrafların da attığın yorumların da arkadaşların tarafından görünmesi çok kötü. Gizlimiz saklımız yok ama beğendiğin paylaşıma göre bazı arkadaşlarında yanlış algı oluşturabilirsin.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
aynen ya yorum yazamıyorum hemen damlıyor lar

B

Beşiktaş Delisi22

SDN Okuru
Artık oluyor :) Hangi arkadaşın görmemesini istiyorsanız arkadaşınızın profiline girin Arkadaşın bölümüne fareyi getirip Bir başka listeye ekle... tuşuna basıp en aşağıda kısıtlar var oraya tıklayın ve o kişi bir daha sizin gönderilere yaptığınız yorumları ve beğenileri asla göremeyecek :)

Son düzenleyen moderatör:

Coşkun Erik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 bine yakın arkadaşım var hangi birine yapıcam kökten çözümü yok mu