Facebook Messenger'ı Download Edin

Facebook Messenger, MSN'in tahtını zorlar mı?

• Kullanılan toplam oy
    75

Bu konuyu okuyanlar

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Facebook'un nasıl bu kadar sevildiğini hala anlamadım.

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Facebook söner yakında.. Millet sıkılmaya başlayacak bence. Tekrar MSN'e geri dönecek millet...

kuSpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook üyeligimi iptal ettim türkçe olsun iptal edicem demiştim şimdi zorlarmı zorlamaz mı size kalmış

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
zorlar :D
çünkü facebook yakında Türkçeyi de destekleyecek...
şu anda çeviri ekibeine girenler zaten türkçe kullanıyor :D
türkçeye çevrilmesiyle beraberüye saysısnı da bir hayli arttıracak...
MSN ile aynı kalite de bir yazılım sunar ise MSN in sunmadığı bir çok şeyi zaten sunduğu için ön plana geçecek... üstelik yazılımı kullanmadığı anlar bile feyzbuku açtığında sayfa üzerinde de kullanabilecek yani yazılımın yüklü olup olmaması onu sınırlandırmayacak... hele bir de facebook aplications türü kullanıcıların ürettiği uygulamalar bu mesajlaşma yazılımı için de üretilirse çok ilginç ve keyifli şeyler çıkabilir... mesela şu yaşlarda şu cinsiyette biriyle görüşmek istiyorum dersiniz aplication o an iin online olan bir kişiyi otomatik size bağlar birebir chat yaparsınız kimlikleiniz görünmeden gibi :D

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Saner Apaydın dedi ki:
Çok gereksiz bişey yapmışlar. Hayatta zorlayamaz.

Kesinlikle katılıyorum.Ayrıca olan birşeyi geliştirmek yerine neden yeni bir program yapmaya çalışıyolar anlamış değilim.Feysbuk çılgınlığı yakında biter zaten.Aman allahım amma çok arkadaşım varmış en samimi olduğumla 3 yıl önce görüşmüşüm hehe :D