Facebook Kredileri için Cep Telefonuyla Ödeme

Bu konuyu okuyanlar

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Cep telefonu kullanarak Facebook Kredileri satın almak için, söz konusu uygulamanın mağazasında bulunan herhangi bir özel öğeye tıklayın veya oyun içi para veya madeni para almayı seçin. Alışveriş ekranları oyundan oyuna değişebilir ancak Facebook Kredilerinizi tüm Facebook oyunlarında kullanabilirsiniz.
Ayrıca, hesap ayarlarınızın
Ödemeler
sekmesinden, daha sonra bir oyunda kullanmak üzere Facebook Kredileri de satın alabilirsiniz. Bu sekmeden "Satın Al" bağlantısına tıklayabilir ve ardından şu adımları izleyebilirsiniz:
  1. Cep telefonuyla ödeme görünür ödeme yöntemleri arasında yer almıyorsa "Diğer Ödeme Seçenekleri" bağlantısına tıklayın.
  2. "Cep telefonu"nu ve cep telefonunuzun ait olduğu ülkeyi seçin.
    226504034029906_2098098895.jpg

Not: Hesabınızda halihazırda kayıtlı bir cep telefonu numarası varsa, ancak yeni bir numarayla ödeme yapmak istiyorsanız, "Diğer Ödeme Seçenekleri" bağlantısına ve ardından "Yeni cep telefonu"na tıklayıp son olarak ülkenizi seçin.

3. Hesabınıza eklemek istediğiniz kredi miktarını seçin.
    226504034029906_1962832131.jpg

4. Bu adımda cep telefonu numaranızı girmeniz istenir. Bunu yaptıktan sonra "Devam"a tıklayın.
    226504034029906_977952514.jpg

Not: Yukarıda görüntülenen ödeme paneli ve sonraki adımlar ülkenize ve cep telefonu operatörünüze bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Mobil ödeme sağlayıcılarımız
Zong
ve
Boku
size talimatlar içeren bir kısa mesaj gönderecektir. Gerektiğinde bilgisayarınızın ekranında da talimatlar belirecektir. Lütfen ücretlerin kablosuz faturanıza veya önceden ödemeli hesabınıza yansıtılacağını unutmayın.
Kaynak:
http://www.facebook.com/help/?page=225097090836596

yedihill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, bu konu üzerinden baya bir zaman geçmiş ama bu konuda sadece bunu bulabildim.
facebook üzerinden uygulma satın almak istiyorum. fakat hesap bakiyem sıfır. kredi kartı ekledim ödeme yöntemleri arasında çıkmadı. içeriği satın al diyorum. sayfada ilerleme olmuyor ve herhangi bir uyarı çıkmıyor.
kredi kartından hesaba ödeme nasıl aktarabilirim?
tşk