Facebook indirilemiyor ios 10.0.2

Bu konuyu okuyanlar

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
IMG_1639.PNG
Sorun bende mi benim mi güncelleme yapmam gerek yok sa facebookta mı bir sorun var bir kaç gündür böyle indiremiyorum

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bu telefonu yurtdışından mı aldın?
Normalde LTE yazması gerekirken 4G yazıyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ekli dosyayı görüntüle 14437 Sorun bende mi benim mi güncelleme yapmam gerek yok sa facebookta mı bir sorun var bir kaç gündür böyle indiremiyorum
Dostum cihazının iOS sürümü düşük sanırım. Görüntüde dediği kadarıyla Facebook sistem gerkesinimleri içerisinde iOS sürüm numaraları var senin cihazının iOS yazılım sürümü gerkesinimden düşükse yükleyemezsin. Bir nevi facebook eski sürümler için desteğini kesmiş gibi görünüyor.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
3G üzerinden denediniz mi
Wifi den de denedim olmadı
--- Gönderi Güncellendi ---
Dostum cihazının iOS sürümü düşük sanırım. Görüntüde dediği kadarıyla Facebook sistem gerkesinimleri içerisinde iOS sürüm numaraları var senin cihazının iOS yazılım sürümü gerkesinimden düşükse yükleyemezsin. Bir nevi facebook eski sürümler için desteğini kesmiş gibi görünüyor.
Cihaz 6s 10.0.2
H
Bu telefonu yurtdışından mı aldın?
Normalde LTE yazması gerekirken 4G yazıyor.
Hayır yurt dışı değil

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Ee yani ben 10.1.1 yapmassam facebook kullanamıcakmıyım zaten yüklüydü sildim yanlışlıkla

Joxalm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
iOS 8 ve üstü her cihaz facebook un güncel sürümünü kullanabilir ancak sizde neden böyle hata verdi anlamış değilim ancak belki şu yöntem işe yarayabilir.:Mevcut uygulamayı silin App store a girip apple id nizden çıkış yapıp yeniden girin ve uygulamayı yeniden indirmeyi deneyin..

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
iOS 8 ve üstü her cihaz facebook un güncel sürümünü kullanabilir ancak sizde neden böyle hata verdi anlamış değilim ancak belki şu yöntem işe yarayabilir.:Mevcut uygulamayı silin App store a girip apple id nizden çıkış yapıp yeniden girin ve uygulamayı yeniden indirmeyi deneyin..
Malesef olmadı
Başka uygulamaları indirmekte hiç sıeun yaşamıyorum

Joxalm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Malesef olmadı
Başka uygulamaları indirmekte hiç sıeun yaşamıyorum
Uygulamayı kullanmak için cihazı ya güncelleyin ya da sıfırdan yeniden kurun başka yol aklıma gelmiyor maalesef...

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Facebook kaybaklı bir sorunmuş gelen güncellemeyle giderildi