Facebook Hesabını Kapatanlar

Bu konuyu okuyanlar

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben arkadaş listemde hesabını kapatanlar var ve ben bunları silmek istiyorum ama bir türlü yapamadım. Nasıl yapılacağını bilen var mı?

Not: İnternette aradım bulamadım.

paradox666

Asistan
Reaksiyon puanı
0
giriş yaptıktan sonra linki yapıştır

HTML:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
giriş yaptıktan sonra linki yapıştır

HTML:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Bu benim hesabı komple kapatıyor. Ben hesabını kapatan arkadaşları arkadaş listemden silmek istiyorum.

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi zaten hesabını silenleri göremezsinki benm bildiğim :S

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
İyide bu çok basit bişey..
Kendi profiline gir arkadaşları tıkla arkadaşların harf sırasına göre listelenmeye başlayacak sonra her arkadaşının karşısında buton var mouse ile o butonun üzerine gelince menü açılıyor o menüde en altta arkadaşlarımdan çıkarı tıkla ve onayla bu kadar.. Ben zaman tüneli kullanmıyorum ama muhtemelen ondada aynıdır..

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herhalde siz kişi listenizde olupta, hesabını donduranları silmek istiyorsunuz.? Onlara hayalet profil deniyor :D ofline zamanınızda belirir. Bir kaç kere uygulamıstım, onları silmenin bi çaresi yok herhalde. Ama direk hesabını kapatanları diyorsanız, onlar zaten silinmiştir.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Düşünsenize arkadaşınızla aranızda kavga çıktı, size lafı saydı saydı daha sonra hesabını dondurdu. Adam pusuda yatmış bekliyor misali :) Cevap veremediğiniz gibi arkadaş listenizde de göremiyorsunuz. Sonra arkadaşınız geri hesabını aktif hale getirip size yine ağzına geleni saydı ve tekrar dondurdu :D Acaba böyle bir problem yaşayan ne yapar ki :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Önce arkadaş listene gir ve hangisinde profil resmi görünmüyor önce ona bak.
Sonra profil resmi görünmeyenlerin üzerine tıkla.(Üzerine tıkla diyorum çünkü bazılarında gerçekten profil resmi olmayabiliyor) :)
Üzerine tıklayınca eğer o profil silinmiş ise sana uyarı vericek ve hemen o uyarıda arkadaşlarımdan çıkar linki olucak.Arkadaşlarımdan çıkar deyip hemen silebilirsin orada.

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=126564]re13el[/MENTION] senin dediğin gibi üstüne tıklayınca oluyormuş. Teşekkür ederim.

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Düşünsenize arkadaşınızla aranızda kavga çıktı, size lafı saydı saydı daha sonra hesabını dondurdu. Adam pusuda yatmış bekliyor misali :) Cevap veremediğiniz gibi arkadaş listenizde de göremiyorsunuz. Sonra arkadaşınız geri hesabını aktif hale getirip size yine ağzına geleni saydı ve tekrar dondurdu :D Acaba böyle bir problem yaşayan ne yapar ki :)

O nasil bir seydir yahu ? :) dusunmesi bile cok kotu

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Fanteziye bak arkadaş :D

selenyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cok sagolun valla bende kurtuldum bu sayedee :)

bnm facem 10 kişiye birden abone oldu.bunlardan nasıl kurtulabilirim bilgisi olan var mı??
abonelikten cık diyorum ama sayfayı yenilediğimde tekrar abone olarak gösteriyo :(

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

vay arkadas hayal gücüne bak :D

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Hesabını kapatan arkadaşların dogru yolu bulmuşlar sende dene:)

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Her ihtimali göz önünde bulundurmak gerekiyor :)

Otsukarcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyide bu çok basit bişey..
Kendi profiline gir arkadaşları tıkla arkadaşların harf sırasına göre listelenmeye başlayacak sonra her arkadaşının karşısında buton var mouse ile o butonun üzerine gelince menü açılıyor o menüde en altta arkadaşlarımdan çıkarı tıkla ve onayla bu kadar.. Ben zaman tüneli kullanmıyorum ama muhtemelen ondada aynıdır..
100 kişi dondurduysa 5000 arkadaş arasında tek tek mi arayacam Kolay yolu yokmu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510

---- Mesajlar birleştirildi ----
Ama 2012 deki Facebook la şimdiki Facebook bir değil. O mesajı 2012 de yazmışım. Kolay yolu var tabiki artık. Orada search arama kutusu var herhangi bir arkadaşınızın ismini yazarsanız direk o isimdekiler karşınıza çıkar.

Otsukarcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam onu anladımda Hesabını donduranlar tek liste Halinde Çıkmıyormu