Facebook hesabına giremiyorum yardım

Bu konuyu okuyanlar

mkemal51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba dün iftardan sonra facebook hesabıma giriş yapayım dedim fakat hesaba bir türlü giremiyorum.Şifre sıfırlama yaptım.Mail adresimi güncelledim giremiyorum yardımcı olursanız çok sevinrim.Aşşağıdaki uyarıyı alıyorum girmeye çalıştığımda.

Adsızaa.jpg

mkemal51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon doğrulaması yapmadım hayır fakat zenmate kurunca yine erişemedim hesabıma.1 kimlik doğrulayın diyor kimlik resmini göndermeniz gerek diyor tc kimlik numaranız bilgisi kapalı olması gerekli diyor sadece resim ve doğum yılınız olsun yeter diyor kimlikte anlamadım bu işi ben.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
telefon doğrulaması yapmadım hayır fakat zenmate kurunca yine erişemedim hesabıma.1 kimlik doğrulayın diyor kimlik resmini göndermeniz gerek diyor tc kimlik numaranız bilgisi kapalı olması gerekli diyor sadece resim ve doğum yılınız olsun yeter diyor kimlikte anlamadım bu işi ben.
garip benden böyle talepte bulunmadı hiç telden açılıyor mu?

mkemal51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir evrakı internet üzerinden araştırdım kimlik istiyor telefonda giremiyorum yine.

mkemal51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konu hakkında bilgi verecek arkadaşlar yok mu acaba.

mkemal51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır böyle facebook adresim benden kimlik bilgisi istedi ben bilmeden kimlik bilgileri istediğini yanlış bir bilgi gönderdim ve 3 haftadır bu incelemeyi yapıyor.Hesabıma tanımlı mail adresine şifre yenileme yapabiliyorum bana hesabım ile ilgili bilgi geliyor fakat hesaba giriş yapamıyorum yanlış gönderdiğim belgeyi 3 haftayı geçkin inceliyor lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim iletişim kurmak istiyorum facebook ile bize kimliğinizi doğrulayın diye yardım merkezine yönlendiriyor oradaki formu doldurup gönderiyorum hesap kapalı değil deyip formu gönderemiyorum lütfen yardımcı olursanızçok sevinirim.