Facebook hesabım çalındı?( ÇÖZÜLDÜ )

Bu konuyu okuyanlar

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Çalan belliyse en kolayı tehdit etmek :)
Neyse,kurtardıktan sonra sorun yok :D Geçmiş olsun...

serdar baydere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öhö öhöh öhöö .. ay dert basımda face ile bbirlikte msn ve alternatif mail de gitti..facemde telimde kayıtlıydı.. msn dede bilgiler ve özel dosyalar :DD len yandık battık... nasıl geri alırım ... ??

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bu Türkçe iLe zor. :D

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
kayıtlı telefonunuza sms ile gelen bir şifre var. herhangi bir problemde o şifre ile hesabınıza kavuşabilirsiniz.

gaye semiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim facebook hesabım da çalındı şimdi açılış yaptığımda reklam sayfası çıkıyor bana yardım edecek arkadaşlar var ise gaye1962@hotmail.com msn adresimden yardımcı olursa sevinirim 7 gündür aynı durumda teşekkürler

Absolut Milk

Profesör
Reaksiyon puanı
46
benim facebook hesabım da çalındı şimdi açılış yaptığımda reklam sayfası çıkıyor bana yardım edecek arkadaşlar var ise gaye1962@hotmail.com msn adresimden yardımcı olursa sevinirim 7 gündür aynı durumda teşekkürler

evet arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın benimde sevdiğim bir arkadaşın face'i reklam sayfası olmuş..
nasıl düzeltilebilir??

Absolut Milk

Profesör
Reaksiyon puanı
46
arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yok mu?

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaslar benımde facem ve msn adresım calındı nasıl alabılırım lutfen yardımcı olun:(

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bu facebook profilleri genelde uygulamalardan çalınıyor... Her halt uygulamanın erişimine izin vermeyin...

Son mesajlar