Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Konusu 'SDN Haberleri/Makaleleri' forumundadır ve The Dark Knight tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. The Dark Knight

The Dark Knight Profesör

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0

- Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi Facebook, hergün büyümeye devam ediyor. Ancak bir o kadar kullanıcının kellesi de yönetim tarafından alınıyor. Hesabınız kapatıldıysa bu rehber size yardım eder.

2. rohirrim

rohirrim SDN Okuru

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    alınmıyor alınmıyor... benim basıma geldi... mail attığımda ne sebebini söylediler ne hesabımı bir daha geri açtılar... sadece genel maddeler gönderip, kapanan hesaplar kesinlikle geri açılmaz diye mesaj attılar...

3. c0lin

c0lin Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Rice etsek. geri verirlermi ?

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bnım hesabımda alındı :/ yenı bı e posta ekledım bnde grs yaptım snrada bı sure dndrayım dedım dndrdum ancak geri açılmadı sfremı unutmusum :( msn ye yenıleme gnderdım ancak msn ye de gremedım snradan.. :(

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhabalar ya inanırmısınız şaka gibi ya inanmıyorum birşey yapmadan kapatıldı yazısını gördün inanmadım 8 senem boşa gitti napıcam bilmiyorum sebebsiz yere kapatıldı beni kıskananlar şikayet ettiler her gün yazıyolar nasıl kapandı ama diye gülüyolar bide ama ne yazık ki siz bunun farkında değilsiniz hiçbir zamanda olmicaksınız masum insanların facebookları kapanıyo bende bunlardan biriyim e-mail attım herkese facebook'a cevap yok 1 ay oldu yazık gerçekten yazık bir kez olsun kontrol etseniz nolur yani 8 senemi boşa harcamışım üzgünüm ....

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimkini çaldılar şifreside değiştirilmiş ben napıcam ? :unsure:

7. Xaretius

Xaretius Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Facebook'un boş zamanlarda internet ağı üzerinden arkadaş edinmek için kurulduğunu sanıyordum. Amacından saparak sadece birbirini tanıyan insanların iletişim içerisinde kalmasından ileriye gidemeği bir platforma dönüştü son zamanlarda. Anlamadığım şu, evimde otururken tanıdığım şahıslarla zaten iletişim içinde kalabiliyorum, neden internetteki potansiyel sosyal çevremin kısıtlanıyor ki?

8. teokan

teokan Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    evet yeni hesap acmak cok zahmetli degil mi?
    dilekce verecen para yatiracan, gün bekleyecen. reklam verecen,
    sanirsin dünyalar var icinde. ac yenisini

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

hesabım kilitlendi.. ve ben neden kilitlendiğini bilmiyorum.. lütfen bi bilgi verin. lütfen hesabımı açın..

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

hesabım kilitlendi.. ve ben neden kilitlendiğini bilmiyorum.. lütfen bi bilgi verin. lütfen hesabımı açın.

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Benim basimada geldi ama kimliginizi dogrularsaniz belki face hesabiniz ac
    ilabilir arkadslar..:)

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardes bana yardım edermisin ben mail yollıcam ama gerekli bir kimlik istiyor resimi napacam yardım edermisin bana lütfen

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

facemin sifresini unuttum dıyer numara ve msn adresımın sıfresını bılmıyorum unuttum bıdaha gerı nasıl alabılırım

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim kapandı ben terbeyesizlik yapmadım sizin neden kapdınızda bilmiyorum benim ailemle görüşüyorumailem beni merak eder bu facebook acın lütfen... benim adresim gül fatma....

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

fecdeyken fecbokum kapandı sasıl gerı ala bılırım

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Hiç birsey yapmadığım halde facebook mu kapattılar

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Lütfen feysim geçici olarak kapandı açarmisiniz

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimde durduk yere kaoandı yardımcı olun

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Hesabım kapandı. geçici bi süre olduğunu söylediler. kimlik gönderdim ama olmadı. yardımcı olun nolur

20. Geverli Argeş

Geverli Argeş SDN Okuru

Hesabımı geri yükle

Sayfayı Paylaş