Facebook güvenlik sorusu sorunu

Bu konuyu okuyanlar

virüsüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar facebooka vpn açıkken giriş yapayım dedim bana güvenlik sorumun cevabını soruyor . aradan yıllar geçmiş facebook sayfasımı alalı hatırlamıyorum ki . girdim bir kaç sallamasyon cevap . saatlik giriş diliminiz doldu diyor ne yapmalıyım . şifremi emailden değiştiriyorum yine o lanet güvenlik sorusunun olduğu yere geliyor . :hammer:

virüsüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
el cevap ? nasıl alacağım faceyi

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Güvenlik sorusunu bularak alıcaksın aksi halde unut.

virüsüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet cözümünü bilen yok mu ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
evet cözümünü bilen yok mu ?

Dostum bunun çözümünü falan yok!. Ben şimdi hesabımın güvenlik sorusunu bilmesem ama yinede alsam geriye bu sefer hesabımı çalmak isteyenler ne olucak? adı üstünde GÜVENLİK sorusu, bilmiyorsan alamazsın bu kadar basit. Bunun bir çözümü falan yok açarken hesabınızı kenara not alıcaktınız geçmiş olsun.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Arkadaştan yardım alma diye seçenek olması lazım varsa şu şekilde alabilirsin büyük ihtimal oda olmazsa çok önemliyse facebookla iletişime geçebilirsen geç :)

Hesabınız kilitlendiyse, giriş bilgilerinizi yenilemeden önce hesabın size ait olduğundan emin olmamız gerekmektedir. Arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.
Bunun için:

• Şifreni mi unuttun? bağlantısına tıklayın ve hesabınızı bulun
  • Hesabınıza henüz güvenilir kişiler eklemediyseniz, yardım almak istediğiniz arkadaşlarınızı seçmek için talimatları izleyin
  • Arkadaşlarınızı arayın ve güvenlik kodunuzu almak için ziyaret etmeleri gereken internet adresini (URL) söyleyin
  • Size verdikleri kodları ekranda ilgili alanlara girin
Arkadaşlarınızı mutlaka telefonla arayın veya kendileriyle yüz yüze konuşun. Hesabınız bir başkasının eline geçtiyse, bu kişinin e-postalarınıza da erişimi olabilir.