Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
ben ferdifon arkadasınkini yaptım kilitledikten sonra 24 saat geçince hesaba yeni maille giriyorsun soruyor sana arayarak söyle diye

arshaw1n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesım özelden konusabılırmıyız Sorunolmazsa ?

--- Mesaj Güncellendi ---

Serkan bey lütfen yardm edin

Serkan bey lütfen yardm edin

Dean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Serkan
Bende Bu Durumda Mağdur Oldum Yanlız Bir Sorum Olucak Sana....
Şimdi Bu Hesaplara İletişimim Yok Derken Neden Seçenekleri Kaldırıyoruz.
Ben Senin Yöntemini Yaptım Telefon Şirket Hattı Oldugundan Ve O Şirkette Artık Çalışmadıgımdan
Ama 1 Gün Bekledikten Sonra Aynı Telefon Numarasına Kodu Gönderiyor. Sonuçta Benim O Telefona Ulaşımım Yok
Şöyle Olması Gerekmez mi...Bu Hesaplara Ulaşımın Yok Derken Hepsini Seçmem Gerekmiyor mu ? Sonuçta Ordaki Telefon Numarasını Artık Kullanmıyorum.
Bu Konu Hakkında Bir Bilgin Varsa Paylaşabilirmisin Rica Etsem..

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
pc giriş sorunmu yaşiyorsun
Yoksa tlf sorun yaşıyorsun
girişte ne yazıyor güvenlik kodmu istiyor ne şey

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Merhabalar Serkan
Bende Bu Durumda Mağdur Oldum Yanlız Bir Sorum Olucak Sana....
Şimdi Bu Hesaplara İletişimim Yok Derken Neden Seçenekleri Kaldırıyoruz.
Ben Senin Yöntemini Yaptım Telefon Şirket Hattı Oldugundan Ve O Şirkette Artık Çalışmadıgımdan
Ama 1 Gün Bekledikten Sonra Aynı Telefon Numarasına Kodu Gönderiyor. Sonuçta Benim O Telefona Ulaşımım Yok
Şöyle Olması Gerekmez mi...Bu Hesaplara Ulaşımın Yok Derken Hepsini Seçmem Gerekmiyor mu ? Sonuçta Ordaki Telefon Numarasını Artık Kullanmıyorum.
Bu Konu Hakkında Bir Bilgin Varsa Paylaşabilirmisin Rica Etsem..

Dediklerin mantıklı fakat ben orada ne yazıyorsa harfiyen yaptım ve kurtuldum bu sorundan ama şimdi değişmiş sanırım biraz. Ben yaptıgımda telefon numarsını kaldırabiliyordum yerine yeni telefon ekleyip ara demiştim ve aramıstı facebook

focus musty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle hayırlı akşamlar yeni üye oldum ilk msjım bu olsun ıstemezdım ama 6 saattir ugrasıyorum yapamadım ve faceden cok ıcındekı mesajlar benım ıcın cok onemlı mahkeme delili olarak bende aynı sorunu yasıyrum burdakı tum yontemlerı yaptım fakat çözüm yok tikleri kaldırıp benım hesabım deil deyıp yenı aldıgım mail adresını gırıcem ama öle bı yer cıkmıyor karsıma
[h=2]E-posta Adresine Yeniden Erişim Kazanmayı Dene die yer cıkıyor yani yenı aldıgım msn adresını gırıp hesabımı kıtlıyceım yer cıkmıyr ne yapmam gerek kodumu bekleym bırkac gun yoksa sureklı yanlıs kod gırıp kıtleyımı yardım edenden allah razı olsun[/h]

öncelikle hayırlı akşamlar yeni üye oldum ilk msjım bu olsun ıstemezdım ama 6 saattir ugrasıyorum yapamadım ve faceden cok ıcındekı mesajlar benım ıcın cok onemlı mahkeme delili olarak bende aynı sorunu yasıyrum burdakı tum yontemlerı yaptım fakat çözüm yok tikleri kaldırıp benım hesabım deil deyıp yenı aldıgım mail adresını gırıcem ama öle bı yer cıkmıyor karsıma
E-posta Adresine Yeniden Erişim Kazanmayı Dene die yer cıkıyor yani yenı aldıgım msn adresını gırıp hesabımı kıtlıyceım yer cıkmıyr ne yapmam gerek kodumu bekleym bırkac gun yoksa sureklı yanlıs kod gırıp kıtleyımı yardım edenden allah razı olsun

Dean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc giriş sorunmu yaşiyorsun
Yoksa tlf sorun yaşıyorsun
girişte ne yazıyor güvenlik kodmu istiyor ne şey

Girişte Güvenlik Kodu İstiyor. Ve Telefon Olarak Eski Çalıştıgım İşyerinin Telefon Numarasını Girmiştim.
Şimdi O Telefona Ulaşamıyorum. O Kadar Destek Ekibine Hem İngilizce Hem Türkçe Mail Atmama Ragmen Hiç Bir Şekilde Geri Dönüş Olmadı. O Yüzden Serkan Bey'in Yönetimini Uyguladım.Bakalım Bugun Saat 3'te Tekrar Giriş Yapıcam Eğer Oldu İse Burada Paylaşırım...

Dean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef Denedim Olmadı...
Telefon Numarasını Değiştiremiyorum. Hani Kod Gelmese Tamamda...Telefonu Kullanmadığım İçin Değiştirmem Gerek
Acaba Bununla İlgili Facebook'ta Yardım Alabileceğim Bir Destek Mail Adresi Varmı?

Beymu14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de de böyle bir şey çıkmıştı. Neredeyse yapamıyordum. Forumda yeni olduğum için nasıl konu açılır bilemiyorum fakat eğer isteyen biri olursa benim yerime herkese yardımcı olmak için bu konu hakkında bir konu açabilir. http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=email_confirmation buraya girin ve derdinizi anlatan bir mesaj yazın. Mümkünse e-mail kısmına facebook hesabınız mail adresini girin. Daha sonra bu mail adresinize bir mail gelecek. O maili de yanıtlaya basın ve tekrar derdinizi anlatan mesajınızı girin. Bende 1-2 saate açıldı hesabım artı artık istemediği halde güvenlik kodunu da göndermişler telefonuma. İyi şanslar.

Dean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi Yolladım Eğer Olursa Dostum Ne Dilersen Dile Benden :)

Ben de de böyle bir şey çıkmıştı. Neredeyse yapamıyordum. Forumda yeni olduğum için nasıl konu açılır bilemiyorum fakat eğer isteyen biri olursa benim yerime herkese yardımcı olmak için bu konu hakkında bir konu açabilir. http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=email_confirmation buraya girin ve derdinizi anlatan bir mesaj yazın. Mümkünse e-mail kısmına facebook hesabınız mail adresini girin. Daha sonra bu mail adresinize bir mail gelecek. O maili de yanıtlaya basın ve tekrar derdinizi anlatan mesajınızı girin. Bende 1-2 saate açıldı hesabım artı artık istemediği halde güvenlik kodunu da göndermişler telefonuma. İyi şanslar.

Dean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan Bir Gelişme Yok Ama Doldurdum Formu Ve Gelen Mail'i Sorunu Yazarak Yanıtladım.
Beklemedeyim..Bir Gelişme Olursa Hemen Yazıcam :)

cem bal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebokkuma giremiyorum . telefon kodu istiyo. ancak gecen sene aynı sorun cıktıgında telefon girip kodu alıp girmiştim ve 1 senedir facebook umu kullanıyodum. gene tel kodu istiyo ancak telefonu değiştirdim. eski telefonuma kod u yolluyo . napabilirim basına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim

mlkee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana da kod gelmiyor telefonum nokia ne yapabilirim yukarıdaki anlattıklarınızdan hiçbir şey anlamadım msn adresimi falan versem siz yapabilir misiniz lütfen yardımcı olun

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar yukarda yazanın aynını yapacaksınız yalnız sistem değişmiş telefon numarasını kaldıramıyorsunuz. Burada püf nokta facebook'un sizi aramasını istemeniz yani facebook a verdiğiniz telefon numarası hat elinizde değilse gidin yeni bir hesap açın bosuna ugrasmayın. telefon elinizde olacak ve facebook sizi arayıp kodu söyleyecek bu kadar basit.

mlkee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kodu arayarak söyleyin diyorum ama aramıyorlar mesaj da atmıyorlar aramıyorlar da bi kaç gün bekledikten sonra tekrar denesem olur mu acaba

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bende faceden yeni bi hesap alayım dedim... 2 gün kullandım 3. gün girişte telefon numarası istiyorlar vermem arkadaş dedim artık giremiyorum... Güvenlik filan iyidir ama fazla abarttı bu facebookta ... Biz facebook hesabımızı çaldırmayalım derken bu defada telefon numaramızı facebooka çaldıracazz aman dedim kalsın tek hesap yeter... Zaten bundan sonra face çift hesaba izin vermeyecekmişş artık herkesin tek hesap eskiden aldıysanız ne ala bundan sonra yok...

fadil3030

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm

yardımcı olcak varmı bana

slm
ordamınız

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
slm

yardımcı olcak varmı bana

slm
ordamınız

Sorunun varsa yazıp yardımcı olunmasını bekleyebilirsin. :)
Zira burası sohbet sitesi, mIRC kanalı veya destek hattı değil.

fadil3030

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banada yardım lütfen ama facede güvenlık şifresını benım iptal olan eskı numarama yolluyor ne yaptıysam acılmıyor ne yapmalıyım

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
banada yardım lütfen ama facede güvenlık şifresını benım iptal olan eskı numarama yolluyor ne yaptıysam acılmıyor ne yapmalıyım

Ben geçen bir arkadaşa yardım ettim ama artık kaydettiğiniz telefon numarasına artık ulaşım yok deyip o numarayı kaldırma secenegini kaldırmıslar sanırım. Yani yapacak çok bir sey yok. Mailler atın sürekli vs farklı bir yöntemde vardır belki.

fadil3030

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya benım derdime bi care lütfen facedeye verdigim numaram ipatl olduş1 yıldır kullanmıyorum güvenlık sifrem o numara gidiyoro ne yapmam lazım

byhackermstf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben bi çözüm yolu buldum ve de böyle çözdüm telefon numarasını başka bir facebook hesabına kayıtlayın sonra onaylayın o faceye kayıtlansın numara sonra sorunlu hesaba giriş yapın telefonla onay veya resimlerle onay seçenegi çıkıyor resimleri onaylayarak halledebilirsiniz anlamadıgınız bi yer olursa mesaj atın

k3dii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya aynı nalet şey banada oldu guvenlıkk kodu gonderıyo yazıyorum kodu kabul etmıyo sımdı de sonra tekrar dene diyo kod falan göndermıyo ne halt edıceksem bilemedim bunun bi çözümü yokmu yaaaaaa ???

nerqis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
serkan bey aynı yolu izledim we bana telefonunuzu deqiştirin diye ayrı bi seçenek sunulmadı dediklerinizin tamamını doqru we eksiksiz uyqulamama raqmen bana en acilinden [email protected] mail adresimden ulasabilirseniz mail yoluyla cok sewinirim :(

Facebook Güvenlik Kodu Sorunu! ÇÖZÜM SDN.

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda hesabımı an itibari ile almış bulunmaktayım.Uyguladığım işlemleri sırası ile size anlatacağım..

Öncelikle şu konuları okuyarak genel bir kanıya sahip olabilirsiniz.

Burada octavarium adlı arkadaş başka bir yöntemle anlatmış.
Facebook "Taninan bir bilgisayardan giris yap" Uyarisi Cozumu

Buda benim çözüm bulmak için açtığım konuydu.
Facebook Güvenlik Kodu Gelmiyor!

1-İlk olarak Facebook'ta kullanılmamıs bir mail hesabı alıyoruz hotmailden iki dakikada alabilirsiniz.

2-Mail hesabımızı aldık ilk işlem tamam.Şimdi facebook hesabınıza kayıtlı mail adresinizle giriş yapmayı deniyorsunuz ama şifreyi yanlış yazıyorsunuz sallıyorsunuz kafadan bir şeyler.

3- Sonrasında açılan sayfada Şifreni mi unuttun?'a tıklıyoruz.

4-Karşımıza hesabımıza tanımlı mail adresi veya adresleri geliyor.Burda mail adreslerinin yanında bulunan işaretleri kaldırıyoruz.

5-İşaretleri kaldırdıktan sonra bunlara artık erişim yokmu? linkine tıklıyoruz.

6-Karşımıza 1. adımda aldığımız mail adresimizi giriyoruz.

7-Mail adresimizi girdikten sonra yeni aldığımız mail adresimize bir mail geliyor ve facebook hesabımız 24 saatliğine kilitlenmiş oluyor.

8-24 saat dolduğunda hatta geçtikten sonra giriş yapın

9-Giriş yaptıktan sonra çıkan sayfada söylenenleri takip edin.

10-Burda önemli olan bir adım telefon numaranızı değiştirin kaldırın ve başka bir telefon ekleyin ve sms kodu yerine facebookun sizi aramasını isteyin zaten telefon numaranızın yanındaki çarpı işaretine basıp kaldırdıktan sonra yeni telefon ekleyin yazacak oraya tıklayarak baska bir telefon numarası yazın ve arama deyin biraz sonra facebook sizi arayacak ve 4 rakamlı kod verecek.

11- Facebooktan aldığınız kodu oraya girdikten sonra devam deyip bilgisayarınızı tanınan bilgisayar olarak tanımladıktan sonra yine bir kod isteyecek ve kodunuz gelecek.

12-Gelen kod 6 haneli olması gerekirlen 5 haneli olabilir korkmayın.Örneğin kod farzedelim ki 45867 diyelim sırayla 0-9 arasında deniyoruz mesela 458670 458671 458672 gibi..

ve işlem tamam geçmiş olsun :)

ben anlamadım bu konuda bana yardımcı olurmusun artık kullanılmayan telefon nosunu diqer kişisel faceme eklediqim zaman yine kod ısteyecek kaydedebilmem için acilll yardımm bekliorum nasıl yapabilirim :(

arkadaşlar ben bi çözüm yolu buldum ve de böyle çözdüm telefon numarasını başka bir facebook hesabına kayıtlayın sonra onaylayın o faceye kayıtlansın numara sonra sorunlu hesaba giriş yapın telefonla onay veya resimlerle onay seçenegi çıkıyor resimleri onaylayarak halledebilirsiniz anlamadıgınız bi yer olursa mesaj atın

ben anlamadım bu konuda bana yardımcı olurmusun artık kullanılmayan telefon nosunu diqer kişisel faceme eklediqim zaman yine kod ısteyecek kaydedebilmem için acilll yardımm bekliorum nasıl yapabilirim :(

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Şimdi benim bir sorum olacak :) Ben mobil kısmına girdiğimde telefonum kayıtlı görünüyor.Ne zaman yaptım bende bilmiyorum :) Birisi şifremi felan değiştirmeye çalıştığında yada giriş yapmaya çalıştığında telefonuma mesaj gelmesini istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim ?

Reaksiyon puanı
0
merhaba ben bunları deneyemiyorum en başıda herşey yolunda bi problem grünmüyo güvenlik kodunu soruyo kodumu almak istiyorum diyorum sıklıktan dolayı şu an kod gönderemiyoruz daha sonra tekrar deneyin diyor sabah telden girdim açıldı sonra bilgisayara geçtim böyle oldu ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz..

merhaba serkan bey ben hepsni denedim en başta iyi gidiyodu ama gene olmadı acaba 24 saat beklesem açılırmı şifre sürekli kod girdiğim için açılmıyomuş