Facebook - Arkadaş Ekleme Engeli

Konusu 'Facebook Özel' forumundadır ve acabuco4 tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38

- Facebook - Arkadaş Ekleme Engeli

Arkadaşlar bi sorunum var bahsedeyim kısaca . Facede çok arkadaş ekleyen biri değilim , ekleyince toplu bi ekleme yapıyorum tanıdıkları ekliyorum falan işte , bi kaç kere engel yedim , ardından engel geçti ve 1 aylık engel yedim . o 1 aylık engeli yedim yedeli düzene girmedi sorunum

30 gün geçti , yasağın bitmesi gerekirken , yasak geçtimi deniyim diye tanıdıklardan birini eklemeye çalıştım anında engel yedim 30 gün tekrar . 4 veya 5 seferdir böyle oluyo . Artık kafayı yemek üzereyim , düzeltemiyorum bu sorunu . Şimdi ufak bi gönül meselesi var ve birini eklemem gerekiyor . Ama bu olay yüzünden bi türlü atılamadım olaya . Türkçe ticketlarıma cevap verilmiyor . İngilizcesi güzel olan bir arkadaş benim için güzel bir metin hazırlarsa , gerçekten çok büyük bi güzellik yapar bana .

2. whoobay

whoobay Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eklemek için istek gönderdiğin kişilerin arasında isteğini reddedip tanımıyorum gibi bir şikayet doğrultusunda da böyle bir durumla karşılaşabilirsin diye düşünüyorum. Tam olarak istek sayınla alakası yok.

3. technologygirl

technologygirl Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni bir face açsan daha iyi olmaz mı?

4. myphone

myphone Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de yeni bir hesap aç...

5. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    Yeni bir hesap açıp 290 kişiyi tekrar eklemek çok zor olur . İngilizce bir ticket atsam sorunum çözülebilir belki .

6. tr_alparslan

tr_alparslan Asistan

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim de facem bi ara sorunlar yapmya başladı. profil resmimi alıntılar bölümümü değiştiriyordum. paylaşm yapıyordum ama girip çıkınca gözükmyordu. hep başa sarıyor gibiydi. yeni hesap açtm. snra o düzelince yine ona geçtim.

7. Sâ'fî

Sâ'fî Rektör

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Hesap mobil onaylı mı?

8. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    Cep telefonuyla ilgili hiç bir işlem yapmadım , o nasıl oluyor ?

9. Sâ'fî

Sâ'fî Rektör

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Tam olarak nedeni bu mudur bilemiyorum ama, ben hiç böyle sıkıntı yaşamadım. İlk hesap açtığımda güvenlik için onaylama istemişti face.

10. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    Bu olayıda deniycem ama , sdn de ingilizcesi üst seviye olan kimse yokmu yahu . Benim için uygun bir ticket hazırlayabilecek biri olsa , belkide çözülücek bu sorun

11. whoobay

whoobay Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türkçesini yazarsan çeviri de yardımcı olurum.

12. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    Ben pek fazla arkadaş ekleyen biri değilimdir , eklediğimde ise toplu ekleme yaptığımdan hesabım bi kaç kere arkadaş ekleme engeli ile karşılaştı . Ardından 30 günlük engel yedim ve hesabım tekrar düzelmedi . Her 30 gün sonunda bi dostumu eklemeye çalıştığımda hesabım tekrar ilk denemede engel yedi 30 günlük . Bu olay dün 5.sefer oldu ve artık bu durumdan çok sıkıldım . Yeni hesapta açmak istemiyorum uzun süredir bu hesabımı kullandığımdan dolayı . Defalarca kez kendi dilim Türkçe dilinde ticket attım ama bir cevap veya sonuç alamadım , bu seferde sizin dilinizde denemek istedim şansımı . Umarım artık ilgilenirsiniz ve otomatik cevap atmak yerine bir sonuca gider , sorunuma yardımcı olursunuz .

Budur dostum .

Düzenleme :Bi cümleye yanlış yazmışım , düzenleme yaptım , oskımı büyülttüm

13. SeeYouInHell

SeeYouInHell Doçent

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hello Mark,

I didn't want to start my sentences like this but you forced me. If you prepare a work, do it like man. To exploit, I can not send a request to my friends when I found them. I know everything, I know that you stole idea of facebook from your friends. You are a thief. If you dont want to be known as a thief, take me serious.

Sincerely.

yolla bak nasıl işe yarıyor :D

14. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    Hesap yalan olmasın sonra :D :D

15. blauzahn

blauzahn Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de hep ingilizce mesaj atarım ama Türkçe cevap veriyorlar :D

16. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    Bana cevap atmıyor adamlar yahu , bi kere attılar ondada otomatik bi metni yazmışlardı

17. Paramore

Paramore Dekan

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım

1. Arkadaş onayı bekleyenler var ise onları iptal et yada kabul etmelerini sağla.
    2. Reddetmişler ise zaten kötü
    3. Hoşlandığın kız arkadaş teklifi göndermeyi deaktif etmiş de olabilir, senle ilgisi de olmayabilir yani.
    4. Ortak arkadaş, ortak beğeni, ortak ilgi alanı vs hiç bir şey yoksa da ekleyemeyebilirsin.
    Bunun yerine mesaj at bence. Bi de dürt :mrgreen:

18. acabuco4

acabuco4 Profesör

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaş onayı bekleyen kimse yok , engel yiyince otomatikmen iptal oluyor .
    reddeden olmadı beni bu zamana kadar pek , sayılıdır yani
    deaktif ettiğini sanmıyorum .
    20 ortak arkadaşım var .

Kafayı yemek üzereyim artık yahu .

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

Şu çeviriye yardım edicek bi forumdaşım yok mu yahu . Çevirilicek metin 12.mesajda mevcut

19. Mai Nai

Mai Nai Merhaba Dünyalı! Onursal Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    HS Officer
    Yer:
    İstanbul - Sivas
    Gençler arkadaşa yardım edecek kimse yok mu?

20. SeeYouInHell

SeeYouInHell Doçent

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    I am not the one who send too much requires to people on facebook, but sometimes I have sent requires to a lot of people suddenly. When I have send a require to my friends, I face some problems. One of them is that I am not allowed to send a require to my friends for 30 days. This event repeated five times up to date. I dont want to create a new facebook profil for me because I have used my own adress for a long time. Although I sent a lot of message to be solved the problem of sending a require to the friends, they haven't been answered yet, so this time I try sending a message in your main language. I wish you solved my problem and you didn't send any automatic message.

dediğinin birebir çevirisi olmasa da yakın şeyler anlatıyor, inşallah yardımcı olabilmişimdir.

Sayfayı Paylaş