Facebook Açmadan Hesabımı Silme (Yardım)

Bu konuyu okuyanlar

can_cyborg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.
Benim adım ve soyadım da bir gmail hesabım var. (yıllardırda o benim mailim)

Yalnız Benim mail adresimle bir kişi facebook'a kayıt yaptırmış. Her zaman mail geliyor.
Hesabı kapatmak için hesabın şifresini değiştiriyorum sonra giriş yapmaya çalışıyorum hesap kitleniyor. Aylardır da bu şekilde oluyor. Hesabı açamıyorum o yüzden de kapatamıyorum.

Bu mail adresime kendi facebookumu kaydetmek istiyorum o yüzden gerekiyor. Bu hesabımı mail yolu ile kapatma imkanım varmı? Bana bir yol gösterirmisiniz?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Merhaba arkadaşlar.
Benim adım ve soyadım da bir gmail hesabım var. (yıllardırda o benim mailim)

Yalnız Benim mail adresimle bir kişi facebook'a kayıt yaptırmış. Her zaman mail geliyor.
Hesabı kapatmak için hesabın şifresini değiştiriyorum sonra giriş yapmaya çalışıyorum hesap kitleniyor. Aylardır da bu şekilde oluyor. Hesabı açamıyorum o yüzden de kapatamıyorum.

Bu mail adresime kendi facebookumu kaydetmek istiyorum o yüzden gerekiyor. Bu hesabımı mail yolu ile kapatma imkanım varmı? Bana bir yol gösterirmisiniz?
Senin mail hesabınla facebook hesabı açılmışsa sana hesap onay maili gelmesi lazım şifre değiştirerek yapamıyorsan facebook yetkilileriyle iletişime geçmeyi dene..

can_cyborg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yetkililerin bir iletişim adresini bulamadım sizin bidiginiz varmı ? bildirim yapabilecegim derdimi anlatabilecegim bir yer bulamadım