Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,172

SiouxGreenWF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ses ve gürültü engellesin spor ortamına uygun olsun diye zaten ses kalitesinden ciddi kayıplar verdik bide bunun yanında bt isterseniz büyük ihtimal 10tl lik kulaklıklar bile bu kombinasyondan daha iyi ses verir.
Anladım hocam çok teşekkür ederim kredi kartında limit açılsın bunu alıyorum 2 3 güne alırım yorum yapıcam çok teşekkür ederim ilgin için uğraştırdım

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
En fazla 400 TL'ye sağlam bir kulaklık almayı düşünüyorum, var mı önerisi olan? Kablolu-kablosuz, kulak içi-kulak üstü fark etmez. Türkiye alışveriş sitelerinden olsa iyi olur, yurt dışına güvenemiyorum pek.

pantheraven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üst limitim 200 TL, jazz, alternatif rock vb. türleri dinliyorum, kulakiçi veya kulaküstü farketmez, öneri alabilir miyim?

fixitt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar alacağım kulakiçi kulaklık ile ilgili araştırma yaparken bu forumda konu ile ilgili diğer forumları kıyasla daha faydalı ve yararlı bir başlık olduğunu farkettim ve üye oldum konuyu açan @Administraktör teşekkür ederim.

Aslında kulaküstü kulaklık kullanıyorum ancak bazen dinlediğim türe göre alt tonlar çok sert geliyor ve bu yüzden net hissedemiyorum. Kulakiçi kulaklık kulak zarına daha yakın ve kulakta oluşturacağı basınç daha yüksek olacağı için geçmeyi düşünüyorum.Bu yüzden kulaklığın özellikle alt frekanslarda yani bass seslerde sert ve kısa değilde daha derin ve yumuşak karakteristlikde olması en önemli önceliğimdir.Kablolu olması tercihimdir.Müzikler genel olarak her tarzda dinlenilecek ancak dediğim gibi bu kulaklıkla daha çok new school rap ve elektronik(basit hat ve sub bass dizilimleri fazla olan yeni nesil trap soundlar mesela) tarzda olacağı için bass sesler çok önemli, tabi bu diğer tonları etkileyecek ancak tamamınıda yok etmesine gerek yok:D

Ayrıca ergonomi ve rahatlıkda önemli kulağa güzel oturmalı ve uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermemeli tabi ayrıca ses yalıtımıda iyi olmalı sonuçta yakınımızdakileri rahatsızlık vermek istemeyiz.

Maksimum 300 tl veya 56-57 $ bir bütçe ayırdım.Bu bütçe nispeten çok yüksek olmadığı için ve marka değerine yüksek paralar vermemek için global firmaların kulaklıkları değilde, f/p oranı yüksek olan modellere bakıyorum örneğin amazon üzerinden veya özellikle aliexpress üzerinden çin menşeli ürünlere. Zaten bu başlık altında da çoğunlukla onlar önerilmiş.

Ayrıca diğer araştırmalarımda da çok fazla Revonext Qt2 ve Qt2s önerildi.

Leaderboard - AudioBudget şu listeyi incelediğimde de genellikle 5 yıldız alanlar çok önerildi.Sizin görüşünüz nedir?

@Administraktör özellikle sizin zaten birazda sizin için bu konuyu açtım. Bu konularda bilgi düzeyiniz sanırım yüksek.

Son düzenleme:

Fasci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Ben de yaklaşık 2 yıldır earpods kullanıcısıydım. Memnundum da fakat kablosu yırtılınca yapacak birşeyim kalmadı yeni kulaklık alma vakti geldi. Bana 100-120 TL civarında Iphone ile uyumlu Türkiye’den alabileceğim kulaklık önerir misiniz ? Genellikle trap bass ağırlıklı müzikler dinlerim. İyi günler.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Merhaba hocam ben kulaklık bakıyorumda
Online Shop VSONIC YENI VSD3S Kulaklık Profesyonel Gürültü İzolasyonu HIFI Iç Kulak Kulaklık Stereo Bas Gelişmiş | Aliexpress Mobile
Şu nasıl birde soundmagic e10 ve sony mdr xb-50ap var sizce hangisi iyidir? Yada max 200 lira bildiğiniz iyi bir kulaklık.

veyselakalin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim ben burdan almayı düşünüyorum gerçek vietnam kulaklık 2 liraya bedava , test ettim çokda sağlam :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
kardeşim ben burdan almayı düşünüyorum gerçek vietnam kulaklık 2 liraya bedava , test ettim çokda sağlam :D
Bende bunun örjinali var. S5 miniden...
Ef sa ne

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Biz satıyoduk çok dandik geliyor bana

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Bana 50 TL civarında kulakiçi kulaklık önerir misiniz ? Samsung HS130 almıştım fakat kulağıma oturmadı, kalitesi de pek iyi değildi. Note 5 telefonumun kulaklığını kullanıyorum, kulağıma güzel oturuyor fakat kablosu aşındı, arada sorun çıkartıyor o yüzden değiştirmek istiyorum. KılıfShop Samsung Galaxy Note 5 Kulaklık Fiyatı
Aynı kulaklığı almayı düşünüyorum fakat bu orijinal kulaklık mıdır ? Telefonun yanında gelenle aynı mıdır ? Veya başka bir öneriniz var mı ?

cuneytefeozar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aslında Jabra markanın kulaklıklarını da çok beğeniyorum ben. Ama daha çok orta sekment fiyatı daha uygun ve ürünün kalitesi de iyi olsun derseniz son zamanlarda iyice piyasada adı nam yapan linktech markasının ürünlerini tavsiye ederim. LinkTech VL7 Makaralı Bluetooth Kulaklık çok hoş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemeni tavsiye derim

Ekli dosyalar

• phpThumb_generated_thumbnail (1).jpg
    phpThumb_generated_thumbnail (1).jpg
    37.1 KB · Görüntüleme: 430
  • phpThumb_generated_thumbnail.jpg
    phpThumb_generated_thumbnail.jpg
    44.1 KB · Görüntüleme: 432
Reaksiyon puanı
5,172
Aslında Jabra markanın kulaklıklarını da çok beğeniyorum ben. Ama daha çok orta sekment fiyatı daha uygun ve ürünün kalitesi de iyi olsun derseniz son zamanlarda iyice piyasada adı nam yapan linktech markasının ürünlerini tavsiye ederim. LinkTech VL7 Makaralı Bluetooth Kulaklık çok hoş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemeni tavsiye derim
Jabra ve yukarıdaki kulaklık muzik vs şeylere yönelen ürün/firma değiller. Bunlardan olsa olsa telesekreter kulaklığı olur.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
200 TL' civarına Türkiye'den ne önerirdiniz hocam?
1 2 ay evvel 200TL civarına CX 3.00 almıştım.
Tek memnun kalmadığım tarafı jak kısmı. Çok çabuk çıkabiliyor.

Reaksiyon puanı
5,172
200 TL' civarına Türkiye'den ne önerirdiniz hocam?
1 2 ay evvel 200TL civarına CX 3.00 almıştım.
Tek memnun kalmadığım tarafı jak kısmı. Çok çabuk çıkabiliyor.
Ne tarz müzik dinlersiniz. CX 3.00 ın ses karakteri sizi memnun etti mi? Müzikte bass yada vokal yada ne bileyim başka bir beklentiniz var mı?

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Özel olarak bass aramıyorum. Geniş veya derin diyebileceğim bir sesi var. Bunu da arıyordum. Hoşuma gitti. Ancak tam anlatamayacağım bir olay var. Kulaklık küçük olduğundan mı veya ses mi öyle tam kendim de anlayamıyorum. Dinlediğim türün adını bilmiyorum. Sözsüz müzikler dinliyorum.

Kardeşime de xb50ap aldım. Denediğimde o geniş ses olayı onda yok. Ama şu anlatamadığım tokluk kulak doyuruculuk var. Kulaklık da kocaman. Ses olarak CX 3.00 daha çok hoşuma gidiyor ama kablo ve jak olarak xb50ap'yi beğendim.

Biraz karışık yazdım kusura bakmayın.

sailorchill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizce KZ ZSE mi KZ ATR mi. Daha çok tür olarak bilmesem de sakin müzikler dinlerim, Halil Sezai olur arada mumble rap takılırım.

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yaklaşık 2 senedir kz zs3 kullanıyorum .Son zamanlarda mikrofon sorunu ve kulak ağrısı sıkıntısı yüzünden yeni kulak içi kulaklık bakınıyorum . Bütçe 200 tl maksimum ve vergi muhabbetinden dolayı yurt içinden almayı düşünüyorum. Tavsiye edeceğiniz dengeli yada bass ağırlıklı bir kulak içi kulaklık modeli var mı? fiyat/performans olursa tadından yenmez

Reaksiyon puanı
5,172
Önemli Not: Konu güncelliğini yitirmiştir. Yakında güncellenecektir...

Edenhazard

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Yazın mükemmel olmuş eline sağlık.
ancak benim şu pupçuk dediğim ucları kulağın içine giren türdeki kulaklıklar kulağımı çok rahatsız ediyor bir türlü alışamadım.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
@Administraktör 150 ila 200TL arasında bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçemi 220TL'ye kadar çekebilirim. Aradığım bazı kriterler var. Biraz bilindik markalar olmasını istiyorum ve Türkiye'den alacağım. Aliexpress, Bangood vs.den alamayacağım. Genelde Slow ve Arabesk dinlerim. Bana hangi kulaklıkları önerirsiniz.
Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. :)

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
@Administraktör 150 ila 200TL arasında bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçemi 220TL'ye kadar çekebilirim. Aradığım bazı kriterler var. Biraz bilindik markalar olmasını istiyorum ve Türkiye'den alacağım. Aliexpress, Bangood vs.den alamayacağım. Genelde Slow ve Arabesk dinlerim. Bana hangi kulaklıkları önerirsiniz.
Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. :)

Ben niye bu kadar resmi yazdım ya. İkinci kez okuyunca çok garibime gitti.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
QCY markasının ülkemizde sattığı 3 ayrı modeli 3 ürününde fiyatına göre kalitesinin iyi olduğunu duydum araştırırken .Paylaşma amacım ,bu tarzda fazlası ile kulaklık soruluyordu youtube da incelemeleri var farklı kanallar olduğu için paylaşmadım
Ortalama 2 saat müzik dinleme ve 3 saat sesli görüşme yapabiliyorsunuz .
Taşıma kutuları ise 500mah lık bir powerbank görevi görüyor
Aktik gürültü engelleme özelliği yok ama içeri fazla gürültü almıyormuş almayı düşüneneler bakabilir tasarımlarıda güzel özellikle t1 pro nun

QCY T1C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah Fiyatı
QCY T1C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
www.hepsiburada.com www.hepsiburada.com

QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık Fiyatı
QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!

QCY T2C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah Fiyatı
QCY T2C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!