Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bi ıssırabilsem

Profesör
Thx çok ayrı bir boyut. Tabi sertifikası alındığında satılan ürünün fiyatınıda iki katına çıkarıyor.
Razer Kraken tournament kullandım thx sertifikasına sahip efsane sesi vardı oyunda, müzikte, filmde, çok güzeldi ama yüksek seste kondisyona uğraması sebebi ile sattım asla duyulmuyacak kadar az bir cızırtı vardı arkadaş duyamadı o çızırtıyı ama benim kafamın içinde dönüyordu o cızırtı bazı insanlar düşük frekansı falan duyar meselesı vardı onlardanım herhalde.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Razer Kraken tournament kullandım thx sertifikasına sahip efsane sesi vardı oyunda, müzikte, filmde, çok güzeldi ama yüksek seste kondisyona uğraması sebebi ile sattım asla duyulmuyacak kadar az bir cızırtı vardı arkadaş duyamadı o çızırtıyı ama benim kafamın içinde dönüyordu o cızırtı bazı insanlar düşük frekansı falan duyar meselesı vardı onlardanım herhalde.
Konudaki 1 More Triple ilk kulakiçi thx sertifikasına sahip kulaklık. Bende ilk onda deneyimledim. Gerçekten sesin yön ve sahne algısı iyiydi ancak dediğim gibi fiyat uçuktu. Benzer fiyatlara daha iyi kulaklıklar kullandım.

Kiera

Üyecik
Selam, araştırırken gördüm, Yinyoo Revonext QT2 kulaklık nasıldır acaba? Elimde 200-250 TL gibi bir para var, uygun kulaklık arıyorum. Genelde Rock ve Electronic dinlerim, oyun oynadığım da oluyor ara sıra. Daha önceden Sony MDR EX650AP kulaklığım vardı (100 tl gibi bir fiyata almıştım 1-2 yıl önce, performansı fena değildi sanırım.) ancak jak girişinde temassızlık sorunu oluştu, lehimleme yapmama rağmen malesef düzelmedi. Kısacası önerinin varsa öğrenebilir miyim hocam?

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Selam, araştırırken gördüm, Yinyoo Revonext QT2 kulaklık nasıldır acaba? Elimde 200-250 TL gibi bir para var, uygun kulaklık arıyorum. Genelde Rock ve Electronic dinlerim, oyun oynadığım da oluyor ara sıra. Daha önceden Sony MDR EX650AP kulaklığım vardı ancak jak girişinde temassızlık sorunu oluştu, lehimleme yapmama rağmen malesef düzelmedi. Kısacası önerinin varsa öğrenebilir miyim hocam?
Şurada QT2 nin incelemesini yaptım. Bi göz atın isterseniz.

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Evet vergi olayı can sıkıcı gerçekten, tahminen ne kadar vergi fiyatlandırması çıkar?
Genelde bu tarz kulaklıklara 9 la 11 tl arası vergi çıkıyormuş ancak 1 tl vergi ilede karşılaşan olmuş %200 vergi ilede...

stat counter