Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Drogba39

Doçent
Bana 50 TL civarında kulakiçi kulaklık önerir misiniz ? Samsung HS130 almıştım fakat kulağıma oturmadı, kalitesi de pek iyi değildi. Note 5 telefonumun kulaklığını kullanıyorum, kulağıma güzel oturuyor fakat kablosu aşındı, arada sorun çıkartıyor o yüzden değiştirmek istiyorum. KılıfShop Samsung Galaxy Note 5 Kulaklık Fiyatı
Aynı kulaklığı almayı düşünüyorum fakat bu orijinal kulaklık mıdır ? Telefonun yanında gelenle aynı mıdır ? Veya başka bir öneriniz var mı ?

cuneytefeozar

Üyecik
Aslında Jabra markanın kulaklıklarını da çok beğeniyorum ben. Ama daha çok orta sekment fiyatı daha uygun ve ürünün kalitesi de iyi olsun derseniz son zamanlarda iyice piyasada adı nam yapan linktech markasının ürünlerini tavsiye ederim. LinkTech VL7 Makaralı Bluetooth Kulaklık çok hoş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemeni tavsiye derim

Ekli dosyalar

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Aslında Jabra markanın kulaklıklarını da çok beğeniyorum ben. Ama daha çok orta sekment fiyatı daha uygun ve ürünün kalitesi de iyi olsun derseniz son zamanlarda iyice piyasada adı nam yapan linktech markasının ürünlerini tavsiye ederim. LinkTech VL7 Makaralı Bluetooth Kulaklık çok hoş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemeni tavsiye derim
Jabra ve yukarıdaki kulaklık muzik vs şeylere yönelen ürün/firma değiller. Bunlardan olsa olsa telesekreter kulaklığı olur.

rtakak

Profesör
200 TL' civarına Türkiye'den ne önerirdiniz hocam?
1 2 ay evvel 200TL civarına CX 3.00 almıştım.
Tek memnun kalmadığım tarafı jak kısmı. Çok çabuk çıkabiliyor.

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
200 TL' civarına Türkiye'den ne önerirdiniz hocam?
1 2 ay evvel 200TL civarına CX 3.00 almıştım.
Tek memnun kalmadığım tarafı jak kısmı. Çok çabuk çıkabiliyor.
Ne tarz müzik dinlersiniz. CX 3.00 ın ses karakteri sizi memnun etti mi? Müzikte bass yada vokal yada ne bileyim başka bir beklentiniz var mı?

rtakak

Profesör
Özel olarak bass aramıyorum. Geniş veya derin diyebileceğim bir sesi var. Bunu da arıyordum. Hoşuma gitti. Ancak tam anlatamayacağım bir olay var. Kulaklık küçük olduğundan mı veya ses mi öyle tam kendim de anlayamıyorum. Dinlediğim türün adını bilmiyorum. Sözsüz müzikler dinliyorum.

Kardeşime de xb50ap aldım. Denediğimde o geniş ses olayı onda yok. Ama şu anlatamadığım tokluk kulak doyuruculuk var. Kulaklık da kocaman. Ses olarak CX 3.00 daha çok hoşuma gidiyor ama kablo ve jak olarak xb50ap'yi beğendim.

Biraz karışık yazdım kusura bakmayın.

sailorchill

Üyecik
Sizce KZ ZSE mi KZ ATR mi. Daha çok tür olarak bilmesem de sakin müzikler dinlerim, Halil Sezai olur arada mumble rap takılırım.

j.connor

Asistan
Yasaklı
Yaklaşık 2 senedir kz zs3 kullanıyorum .Son zamanlarda mikrofon sorunu ve kulak ağrısı sıkıntısı yüzünden yeni kulak içi kulaklık bakınıyorum . Bütçe 200 tl maksimum ve vergi muhabbetinden dolayı yurt içinden almayı düşünüyorum. Tavsiye edeceğiniz dengeli yada bass ağırlıklı bir kulak içi kulaklık modeli var mı? fiyat/performans olursa tadından yenmez

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Önemli Not: Konu güncelliğini yitirmiştir. Yakında güncellenecektir...

Edenhazard

Asistan
Yazın mükemmel olmuş eline sağlık.
ancak benim şu pupçuk dediğim ucları kulağın içine giren türdeki kulaklıklar kulağımı çok rahatsız ediyor bir türlü alışamadım.

[ROOKİE]

Doçent
@Administraktör 150 ila 200TL arasında bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçemi 220TL'ye kadar çekebilirim. Aradığım bazı kriterler var. Biraz bilindik markalar olmasını istiyorum ve Türkiye'den alacağım. Aliexpress, Bangood vs.den alamayacağım. Genelde Slow ve Arabesk dinlerim. Bana hangi kulaklıkları önerirsiniz.
Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. :)

[ROOKİE]

Doçent
@Administraktör 150 ila 200TL arasında bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçemi 220TL'ye kadar çekebilirim. Aradığım bazı kriterler var. Biraz bilindik markalar olmasını istiyorum ve Türkiye'den alacağım. Aliexpress, Bangood vs.den alamayacağım. Genelde Slow ve Arabesk dinlerim. Bana hangi kulaklıkları önerirsiniz.
Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. :)
Ben niye bu kadar resmi yazdım ya. İkinci kez okuyunca çok garibime gitti.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
QCY markasının ülkemizde sattığı 3 ayrı modeli 3 ürününde fiyatına göre kalitesinin iyi olduğunu duydum araştırırken .Paylaşma amacım ,bu tarzda fazlası ile kulaklık soruluyordu youtube da incelemeleri var farklı kanallar olduğu için paylaşmadım
Ortalama 2 saat müzik dinleme ve 3 saat sesli görüşme yapabiliyorsunuz .
Taşıma kutuları ise 500mah lık bir powerbank görevi görüyor
Aktik gürültü engelleme özelliği yok ama içeri fazla gürültü almıyormuş almayı düşüneneler bakabilir tasarımlarıda güzel özellikle t1 pro nun

QCY T1C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah Fiyatı
QCY T1C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
www.hepsiburada.com www.hepsiburada.com

QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık Fiyatı
QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!

QCY T2C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah Fiyatı
QCY T2C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!

disiteknoloji

Üyecik
Gm9pro mun kutusundan çıkan kulaklığa aşığım. Benim için dünyanın en güzel kulaklığı olabilir. Dolby kalitesi ile dinlemek ayrı keyifli :)

stat counter