F.Bahçeli taraftarlardan korkunç saldırı!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
aslında işin özeti ne fenerbahçe taraftarı ne galatasaray taraftarı taraftar dediğin efendi medeni olmalı bu kişiler taraftar adı altında normalde yapamadıklarını böyle grup olarak toplanıp egolarını tatmin etmektir o hadi tek başına yap tek başına at o molotofuda göreyim bak ne oluyor işte taşkınlık yapmak isteyenler ortalığı dağıtmak isteyenler yada egolarını tatmin etmek isteyenler grup olarak yapar tek başına yemez istesede yapamaz üstüne giydiği taraftar içindeki teröristtir futbolla uzaktan alakası yoktur (bu haberlerde şöyle geçse olmaz sanki fenrbahçe galatasaray derbisinde terörist saldırısı meydana geldi bu kesinlikle taraftar işi değil aslında) yukardaki yorumumda şunu demek istedim ama neden hep fener galatasaray derbilerinde bu terörist gibi davranışlar daha çok fenerbahçe cephesinden çıkıyor) bu bir değil iki değil çünkü )

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
12 yaşındaki çocuğu bıçaklayan holiganlar bu haberi korkunç olarak nitelemiş güldüm şimdi.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Galatasaraylilar kizmaya baslayip bu sefer fenerlilerin zihnine laf etmeye calisiyorlar. Sanki galatasaray cok temiz bir takimmis gibi asil ben bu zihniyete anca gulerim . Fenerbahceye laf atacaginiza ilk kendi takiminiza bakin..

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
çook korkunç off nasıl korktum adamlar maytap atmışlar aman tanrımmmmmm....

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bu ne saçma mantıktır ya bağdat caddesinde oturan adam gidip mecidiyeköyden mi alsın illa formasını. __yuh__ !

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
kanuni olarak tabii ki açarsınız, bunda mesele yok. hatta hiç mesele yok... da, bi de toplumda yazılı olmayan kurallar -biz buna ananeler diyelim- vardır. türkiyede galatasaray store'un açılacağı o kadar yerler var ki, haddinden fazla... da, bu kadar gergin bir zamanda ve ortamda gelip adamın kapısının önüne dükkan açmak biraz centilmenlik ruhunu yaralıyor arkadaşlar. yoksa elbette sen bunu açtıktan sonra gelip taş atmak, vurup kırmak kimsenin hakkı da değil, haddi de değil. ben bunu onayladığımı söylemedim.

karşılıklı derken, gelip fenerbahçe kulübü galatasaray kulübünün yanıbaşına böyle bir dükkan açıverse orada da bi kaç tane fanatik çıkıp taşlayabilir, bunları ne siz, ne de biz onaylarız, ama bu da bir vakıa işte. fanatizm denen canavar ruh bu ülkenin inkar edilemeyecek bir gerçeği haline geldi artık. tasvip etmesek de, ne sizi, ne bizi bağlasa da nihayetinde bir vakıa işte. bu adamları kulağından tutup yurt dışına sürgüne gönderemiyoruz.

onların çıkardığı bu hırgür kavgalar sora hepimizi geriyor, istenmeyen sonuçlar çıkabiliyor ortaya.

ezcümle, kulüpler bu konuda biraz da bu tip fanatizmi göz önünde bulundurmak suretiyle azıcık bir fedakârlıkta bulunmalı değil midir yani?!

Bak dediğin ne zaman geçerli olurdu, gidip Kızıltoprak'a açarsa, orası işte stadın dibi artık.
Parkın oraya açarsa.. Orası maçtan önce toplandıkları yerlerden Fenerbahçeli'lerin. 1907 derneğinin orası.
Boğanın orası. Marinanın orası. BUnlara ok, ben de salak mısınız derim.

Ancak Bağdat Caddesi çok büyük bir yer ve store'un açıldığı yer de Suadiye, taa öbür tarafında caddenin. Yani bu Florya Galatasaray'ın kalesi diye bütün Bakırköy'de Fenerium olmasın demek gibi bir şey, ya da Mecidiyeköy/Aslantepe nedeniyle bütün Şişli'de, Büyükdere Caddesi'nde olmasın gibi. Kaygına ve duyarlılık noktana katılıyorum ama bütün Bağdat Caddesini kapsayamaz bu.

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
fanatikliğinde bi şerefi vardır.onu silip atmışlar.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fenerbahçe Terörizmi Kendileri Devletin Polisin Aracını Ateşe Verir Benzilik Yakar Kimseden Çıt Çıkmaz Melektirler Yeri Geldimi Efendim Falancanın Kafasına Rakı Şişesi Gelidi Derler Kendi Yaptıkları Terörizmi Görmezler Tipik Fenerbahçeli Yaklaşımı Bunlar Türkiye Cumhuriyetine Ait Hiçbir Yer Bir Kurumun Değildir Şu Olmaz Bu Olmaz Diyemez Kimse Nasılki Bu Ülkede Herşey Serbest Ve Özgürse O Mağazanında Orda Olması Bir Özgülüktür Laf Demagojisi İle Mevzuyu Çetrefilleştimeye Gerek Yok Olayın Kısa Özeti Bu Ülke Herhangi Bir Klubün Babasın Çiftliği Değil

zeroaxa

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
icon1.png

ne bu hiddet bu celal

sana öyle olduğunu kim söyledi:glare:

Gs kulübü Fb kulübüne bu akşam resmi karşılaşmada üstün geldi tebrik eder ve bükemediğim bileği öperim

meseleye çok heyecanlı girdin sen buradaki konu 5,10,15, yada 20 milyon(ne sayarsan artık) taraftarı olan bir kulüp 3,5,15(yada ne sayarsan artık) kişlerin yaptığı eylemlerle itham edilip tüm taraftar genellenemez

bunu yapanlar hainmidir? evet haindir

bundan gayrı mesele varmı? evet var fanatizm

aynı fanatizm kafasına rakı atılan adamı hiçe saymanı sağlıyan fanatizm

oturup fanatizmi tartışmamız dururken halen sen daha vahşisinde ben az vahşiyim muhabbetine girme istersen :yes: ortada demogoji yapacak bi durum yok

tipik bi fenerli olarak olarak (o nedemekse) tamam arkadaş biz böyleyizmi diyeyim sen çokmu farklısın oraya buraya meşale atmadığın için?

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bağdat Caddesi'nde forma alıp üstüme giyip rıhtıma kadar yürüyeceğim inadına :D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
iş başka arkadaşlık başka bağdat fenerin yuvasıymış yok öyle mantık ozaman Antalyaspor'un yuvasıda koskoca Antalya orayada başka takımların mağazası açılmasın bu ne mantık bu mantık mı ?

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
mesele burada yani Trabzonda istanbul takımlarının ne mağazasını açabilirsin nede taraftar derneğini:)
sadece bazı mağazalarda bu takımların extradan 3-5 ürünü satılır

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Ben anlamam arkadaş bu adamlar sağda solda "vatan" "vatan" derler sonra gider eylemde ülkemizin polis'ine taş atarlar...
Ülkemiz için şöyle böyle diye ahkam kesenler polisle çatışıyor nasıl bir mantık sizinkisi ?
Bu ülkeyi seviyorsan onu koruyacaksın polisine, halkına saygılı olacaksın.
Bunlar sadece lafta seviyorlar zaten bu Vatanı ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunların işi gücü yakmak yıkmak stadda tek bir olay olmadı oradaki maçta yine her türlü rezillik yaşanacaktır. Fenerbahçenin Türkiyenin en sevilmeyen futbol takımı olması bir rastlantı değildir. Türk Futboluna sürekli zarar vermeye devam etmektedirler.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Aynı şeyi bizim taraftar da yapardı. Fazla konuşmaya gerek yok. Burası Türkiye.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kimin nereye mağaza açacağına sen mi karar veriyosun. Yaptığınız terbiyesizliği bu şekilde örtemezsiniz. Herkes her istediği yere mağazada açar bakkalda açar işine gelrse gider alırsın işine gelmiyorsa almazsın.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bak dediğin ne zaman geçerli olurdu, gidip Kızıltoprak'a açarsa, orası işte stadın dibi artık.
Parkın oraya açarsa.. Orası maçtan önce toplandıkları yerlerden Fenerbahçeli'lerin. 1907 derneğinin orası.
Boğanın orası. Marinanın orası. BUnlara ok, ben de salak mısınız derim.

Ancak Bağdat Caddesi çok büyük bir yer ve store'un açıldığı yer de Suadiye, taa öbür tarafında caddenin. Yani bu Florya Galatasaray'ın kalesi diye bütün Bakırköy'de Fenerium olmasın demek gibi bir şey, ya da Mecidiyeköy/Aslantepe nedeniyle bütün Şişli'de, Büyükdere Caddesi'nde olmasın gibi. Kaygına ve duyarlılık noktana katılıyorum ama bütün Bağdat Caddesini kapsayamaz bu.

Arkadaşım, hala aynı çerçevedesiniz.
İsterse gelir, yer bulursa Şükrü Saraçoğlu stadının altına açar.
Kime nedir yahu?
Bahsettiğim yere geldi, Barcelona Store açtı.
Taşlayacak mıyız?

Şunu anlayalım.
Bunlar spor kulübü.
Taa 100 küsur yıldır birbirinin rakibi.
DÜŞMANI değil.

Spor müsabakası yapmayı, yenmeyi, yenilmeyi artık içimize sindirelim.
Dün Galatasaray bizi yendi.
Yoldan geçen Galatasaraylıları çevirip, gücümüz yettiğini dövelim mi?
İşte konuda bahsi geçen yazdığımla eş değer.
Kafaları değiştirelim.
Yiyorsa Uluslararası arenalara bakalım.
Ama beyin yerine örümcek ağı taşıyanlar, daha 100'lerce yıl geçse bu tepkileri vereceklerdir.
Özellikle taraftar namı ile kulüpler şımartırsa.

Bu kınanacak bir olaydır.
Bu terörizmdir.
Bu davranışları gösterenler gerçek Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş taraftarı bile değildir.
Bunlar spor kulübü gölgesinde eylem yapan şehir eşkiyalarıdır.

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
BEYOĞLU FENERIUM : İstiklal Cad.no:385. Beyoğlu Tel:0212-2936753
PROFILO FENERIUM : Profilo Alışveriş Merkezi. Mecidiyeköy Tel:0212-2164068
SEYRANTEPE OUTLET FENERIUM : Huzur mahallesi Fatih caddesi no:31 Oto sanayi sitesi 4.Levent Tel:0212-2701827

bunlar yıllardır oralarda açık durabilirken,

sen tutar Bağdat caddesine GSSTORE açılır mı dersen... fanatiksindir....

şunu ayırın artık....

Mağaza taşlayan, yakmaya çalışan, insan kovalayan... Teröristtir....

bunu bir bahane ile savunmaya çalışmayın...

daha önce polis arabaları yakıldığında savunulmaya çalışıldı.. artık bu zihniyetten vazgeçin...

bunları yapan adamların takımı yok...kısaca olay kovalayan anarşist serseriler...

bütün taraftarlar böyle demek için takım adı saymayın.. bu sadece başkasına çamur atmak , ortamı sulandırmak olur...

siz bu "elemanlara" direk terörist deyin...fanatikliği aşmış olursunuz...

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım, hala aynı çerçevedesiniz.
İsterse gelir, yer bulursa Şükrü Saraçoğlu stadının altına açar.
Kime nedir yahu?
Bahsettiğim yere geldi, Barcelona Store açtı.
Taşlayacak mıyız?

Şunu anlayalım.
Bunlar spor kulübü.
Taa 100 küsur yıldır birbirinin rakibi.
DÜŞMANI değil.

Spor müsabakası yapmayı, yenmeyi, yenilmeyi artık içimize sindirelim.
Dün Galatasaray bizi yendi.
Yoldan geçen Galatasaraylıları çevirip, gücümüz yettiğini dövelim mi?
İşte konuda bahsi geçen yazdığımla eş değer.
Kafaları değiştirelim.
Yiyorsa Uluslararası arenalara bakalım.
Ama beyin yerine örümcek ağı taşıyanlar, daha 100'lerce yıl geçse bu tepkileri vereceklerdir.
Özellikle taraftar namı ile kulüpler şımartırsa.

Bu kınanacak bir olaydır.
Bu terörizmdir.
Bu davranışları gösterenler gerçek Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş taraftarı bile değildir.
Bunlar spor kulübü gölgesinde eylem yapan şehir eşkiyalarıdır.

Sanırım pek anlaşılamamış ne demek istediğim.
Şükrü Saraçoğlu'nun altına açamazsın. Türkiye futbol "derinliği" yüksek bir ülke. Hiç bir yerde yapamazsın bunu.
Bugünkü durumu düşündüğünde de benim saydığım diğer yerlere yapmamalısın.

Tek söylediğim bu. Ne anlamışsın bilmiyorum, bu gerzek fanatik kavgaları kadar nefret ettiğim bir şey de yok.
Ha ben Fenerbahçe'den nefret ediyor muyum? iliklerime kadar. ama bu ne fenerbahcenin kaybolmasını yok olmasını istediğim anlamına gelir, ne taraftarına saygım olmadığı. bir tane fenerliyle oturup laf dalaşı dışında girdiğim münakaşa yoktur ki müsait yerlerde de çok bulundum.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
galatasarayın bu yaptığını pek doğru bulmadım. ama, bir işletmeye saldırılmasını hiç doğru bulmadım.
galatasarayın gelip benim evimin önünde dükkan açmasına verebileceğim en anlamlı tepki gidip almamaktır, o kadar.
bu türden fiili saldırılar beni futboldan soğutuyor.

ne ki bu işler hep böyle karşılıklı işte.
etki tepkiyi doğuruyor, her yerde, her zaman.
ve karşılıklı...

Yani dostum sana ne diyeyim ben yorumsuz kalcam taraftarcılığı bırak doğru olanı savun

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yani dostum sana ne diyeyim ben yorumsuz kalcam taraftarcılığı bırak doğru olanı savun

ben aynı zamanda bir taraftarım kardeşcağız, bir küfretmediğin kalmış, kaldı ki ben o saldırıları falan savunmadım, daha sonra gelen mesajımı da okursan meramımı çok daha iyi anlayacağını umarım.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
haşa ne hadime küfüretmek benim böyle bir hakkımyok sadece seni bu forumda aklı selim bilirim dikkat edersen orada en fazla 10 kişi var bunlarda 12 numara kendini bilmez kişiler tiplere bakarsanız zaten cahil kıro kendini bir bok sanan kişiler böylerin yüzünde klüblerin imajı da zedeleniyor galatasaraylısı fenerlisi beşiktaşlı hep beraber böylerine durdenmesi lazım artık artık dostluk icinde mac izlenmesini istiyoruz dün ki amcta yöneticileriniz de geldi hiç bir taşkınlık olmadan herkes evine giti ayırıca van ve adıyaman daki olaylarıda kınıyorum her iki klübün yaptığı taşkınlıklar ne yazıki cahil bir gencliğimiz var

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
icon1.png

ne bu hiddet bu celal

sana öyle olduğunu kim söyledi:glare:

Gs kulübü Fb kulübüne bu akşam resmi karşılaşmada üstün geldi tebrik eder ve bükemediğim bileği öperim

meseleye çok heyecanlı girdin sen buradaki konu 5,10,15, yada 20 milyon(ne sayarsan artık) taraftarı olan bir kulüp 3,5,15(yada ne sayarsan artık) kişlerin yaptığı eylemlerle itham edilip tüm taraftar genellenemez

bunu yapanlar hainmidir? evet haindir

bundan gayrı mesele varmı? evet var fanatizm

aynı fanatizm kafasına rakı atılan adamı hiçe saymanı sağlıyan fanatizm

oturup fanatizmi tartışmamız dururken halen sen daha vahşisinde ben az vahşiyim muhabbetine girme istersen :yes: ortada demogoji yapacak bi durum yok

tipik bi fenerli olarak olarak (o nedemekse) tamam arkadaş biz böyleyizmi diyeyim sen çokmu farklısın oraya buraya meşale atmadığın için?

Ne Hiddet Ne Celal Sadece Yazıldığında Anlatıldığında Hoşunuza Gitmeyen Saf Gerçekler Sizin Belirttiğinizin Aksine Heycanla Değil Gayet Sakin Bir Ruh Hali İle Yazmış Olduğum yorum Nacizane Şunu Unutmamak Gerek Bu Tür Derbiler Öncesinde Fenerbahçe Camiası Ortamı Gerer Yakar Yıkar Sonrada Çekilir Köşesine Masum Bir Maske İle Ben Ne Yaptım Der Ve Yetmez Oda Yaptı Buda Yaptı Havasına Takılır Engin Baytar Yaptığı O Çirkin Haraketin Karşılığını Ziyadesi İle Aldı Ödedi Bakalım Fenerbahçeli o Futbolcu Ceza Alacakmı Bakın Kaç Maç Demiyorum Ceza Alacakmı Bu Ülkede Galatasaray Fenerbahçe Düşmanlığı Varsa Bunu sırf Galatasaray Üretmemiştir Fenerbahçe Kendisi Bizzat Ortaya Çıkarmıştır Taraftar Olmak Sadece Taraftar Olmak Değildir Kendi Takımını Eleştirebilmektir Aynı Zamanda Taraftarlık Ama Kötü Oynadı Falan Diyerek Değil Objektif Bir Taraftar Olarak Dönüp Taraftarı Olduğun Takımın Dünlerine Bakıp Zamanında Böyle Şeyler Oldu Bunları Yapanlarda Yine Bizlerdik Diyebilmeli İnsan Fenerbahçenin Antipatik Bir Takım Oluşu Belkide Bu Yüzdendir Bakın Bugün Doğduğum Günden Şu Güne Galatsaraylı Biri Olarak Şunu Net Söyleyebilirim Galatasaraylı Olmasaydım Dahi Şu Kişiliğim İle Fenerbahçe Taraftarı Kesinlikle Olmazdım Nasıl ki Doğru Yaptığında Doğrudur Diyebiliyorsak Yanlışlarda da Yanlış Diyebilmeliyiz Artık Burası Kimilerinin Deyimi İle Fenerbahçe Cumhuriyeti Değil TÜRKİYE CUMHURİYETİDİR İsteyen İstediği Yerde Mağaza Açar Ürün Satar Kurallar Dahilinde Özgürlükler Dahilinde İstediğini Yapar Kimseninde Sorgulama Hakkı Yoktur Olamaz Burdaki olay Kimin Galip Geldiği Değil Terörizmin Holiganizim Olarak Saldırya Geçmesi Olayıdır Bence Kimse Farklı Cümleler İle Savunmasın Bu Olayı Nasıl ki Fenerium Galasaray Yakasında Aynı Saldırıya Maruz Kaldığında Tepki Göstereceksek (Galatasaraylı Olarak ) Bu Olayada Aynı Tepkiyi Gösterebilmeliyiz Taraftar Ve Herşeyden Önce İnsan Olarak Umarım Anlayabilen Olmuştur Yazdıklarımı

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Ortamı germeye çalışan bu tür mesajları yazan arkadaşları tebrik ederim.... :)

ortamı germeye çalıştıkları yokki.. gayet mantıklı bir konu açılmış, gayet mantıklı mesajlar yazılmış.. Mecidiyeköy' de bir Fenerium açılsa Galatasaray'lılar kesinlikle böyle şeyler yapmazlar.. çünkü; derbi öncesi Bağdat caddesinde Gs store açacak kadar TERÖRİST değiller!!!

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Nurettin Kantarelli ‏@NKantarelli
Sn. Ali Dürüst de biraz önce çok net bir şekilde Tv8'de belirtti. Mağazamız hizmete devam edecektir.

Bağdat Caddesinde Fenerbahçe taraftarının çok olduğu bir şehir efsenesidir. Tüm Türkiye'de olduğu gibi, burada da Galatasaray taraftarı >>

>> daha çoktur. Bu sözlerim burada yaşayan insanlar anlamındadır. Biz bu bölgedeki taraftarlarımıza hizmet vermek zorundayız. Bu hizmet >>

>> kesintisiz olarak verilecektir

Osman Altunterim ‏@altunterim
Seyrantepe'de 2 yıldır Fenerium var.. Bir tek taşkınlık olmadı.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
İsteyen istediği yere açar ki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mühendis Oktay'ı sırf üzerinde siyah-beyaz atkı var diye linç ederek öldüren Galatasaray taraftarı, ne yüzle konuşuyorsunuz?

zatura

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ortamı germeye çalıştıkları yokki.. gayet mantıklı bir konu açılmış, gayet mantıklı mesajlar yazılmış.. Mecidiyeköy' de bir Fenerium açılsa Galatasaray'lılar kesinlikle böyle şeyler yapmazlar.. çünkü; derbi öncesi Bağdat caddesinde Gs store açacak kadar TERÖRİST değiller!!!
yani ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...