"F.Bahçe istese Drogba'yı alırdı"

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Şimdi Hamit'i de aldığımızda aynı açıklama yapılmış.Bu kısımı geçiyorum arkadaşım Webo ve Sneijder'i nasıl kıyaslıyorsun :) İkisi de aynı mevkide mi ?

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Şimdi Hamit'i de aldığımızda aynı açıklama yapılmış.

Pf2i306.jpg

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdi Hamit'i de aldığımızda aynı açıklama yapılmış.Bu kısımı geçiyorum arkadaşım Webo ve Sneijder'i nasıl kıyaslıyorsun :) İkisi de aynı mevkide mi ?

Sneijder sözde yıldız.Ya asist yapacak ya gol atacak.Fenerbahçe Emre yi aldı Emre nin 1 2 asisti var.Zieglerinde 1 asist.Ya Sneijder in? 0 katkı.Webo daha ucuz birde transferlerinizle övünürsünüz.Drogbayıda göreceğiz.ilk 2 maçında gol atabilecekmi :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
taraftar olmayı becerebildiğimiz bir toplum olunca tekrar dönücem yorumlarla...
alsaymış.biz aldık icraat gerek.
yahu almak isteyen alır..şu da bir gerçek ki taraflı tarafsız Türkiye'nin en zengin kulubü de Fenerbahçe'dir.
Lakin almadı yada alamadı.
gidipte tuhaf tuhaf şeyler yazmak ne kadar mantıklı.
anlayamıyorum Türkiye deki taraftar psikolojisini.
ayrıca hiç yıldız görmemişler gibi bazı yorum yapan arkadaşlarda yok değil iyi güldürüyorlar.
bu ülke Alex quaresma anelka carlos hagi jardel gibi nice yıldızlar da gördü.saçma sapan yorumlar yazmaya gerek yok.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
taraftar olmayı becerebildiğimiz bir toplum olunca tekrar dönücem yorumlarla...
alsaymış.biz aldık icraat gerek.
yahu almak isteyen alır..şu da bir gerçek ki taraflı tarafsız Türkiye'nin en zengin kulubü de Fenerbahçe'dir.
Lakin almadı yada alamadı.
gidipte tuhaf tuhaf şeyler yazmak ne kadar mantıklı.
anlayamıyorum Türkiye deki taraftar psikolojisini.
ayrıca hiç yıldız görmemişler gibi bazı yorum yapan arkadaşlarda yok değil iyi güldürüyorlar.
bu ülke Alex quaresma anelka carlos hagi jardel gibi nice yıldızlar da gördü.saçma sapan yorumlar yazmaya gerek yok.

Bu konudaki en iyi yorum bu oldu.Dahada kimseye lafım olmaz benimde arkadaş güzel açıklamış..Fenerbahçe zamanında ne adamlar aldı.

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bencede alabilir ama Drogba gelmezdi adam Şampiyonlar liginde oynamak istiyor Avrupa Kupasının eski itibarı yok .

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Ne adamlar aldi ama cogu paralarini alip yattilar :D

:D görende sneijder ve drogba şampiyonlar ligini kazandırdı zannetecek.konuya gelirsek bencede gereksiz bir açıklama olmuş.o onu alırdı bu bunu yapardı.boş konuşmalar bunlar.ama şunuda demeden geçmeyelim.ne drogba nede başka yabancılar doğuştan ne galatasaray'lı nede fenerbahçe'li hepsinin bir fiyatı var.

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
:D görende sneijder ve drogba şampiyonlar ligini kazandırdı zannetecek.konuya gelirsek bencede gereksiz bir açıklama olmuş.o onu alırdı bu bunu yapardı.boş konuşmalar bunlar.ama şunuda demeden geçmeyelim.ne drogba nede başka yabancılar doğuştan ne galatasaray'lı nede fenerbahçe'li hepsinin bir fiyatı var.

Kazandirmadilar ama o kupayı türkiye ye getirecek tek Türk takimi galatasaray dır :D bu sneijder ve drogbali da olur onlar olmadan da olacak

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Sneijder sözde yıldız.Ya asist yapacak ya gol atacak.Fenerbahçe Emre yi aldı Emre nin 1 2 asisti var.Zieglerinde 1 asist.Ya Sneijder in? 0 katkı.Webo daha ucuz birde transferlerinizle övünürsünüz.Drogbayıda göreceğiz.ilk 2 maçında gol atabilecekmi :)

Sneijder sözde yıldız :) Emre zaten dünyanın sayılı ortasahasında.Bu lafı birine söylersem bana cevap bile vermez.Ben önce karşılştırmak için oyuncuların kariyerine bakarım.Daha sonra katkısına.Sergen'in söylediği gibi webo yolda Drogba'yı görse imza ister.Şu 2 oyuncu bize gelmeden önce herkes yıldız der bize gelince balon.Anlıyorum.Dengeler bozulmuş :)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Milleti birbirine düşürmek için yapılıyor. Sağolsun iki takımımızın da taraftarı kıvılcım peşinde. Öbür tarafta bile laf dalaşları devam eder. Bu tarz konuların açılması yasaklanmalı. Kendi takımım içinde diğer takımlar içinde.