Exper Sınırları Zorluyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Berkin Bozdoğan

Profesör
Katılım
18 May 2005
Mesajlar
4,930
Puanları
0
Exper Bilgisayar, oyunseverler için özel olarak tasarladığı Xcellerator serisi ile Compex'in oyun alanı GameX'te sınırları zorluyor.

Exper Bilgisayar 20-23 Kasım 2008 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan 33. Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı Compex'e katılıyor. Fuarın oyun alanı GameX'te oyun severler için özel olarak geliştirdiği PC oyun dünyasının yeni kralı Xcellerator serisi ile çeşitli aktiviteler gerçekleştirecek olan Exper, üst düzey oyun tecrübesi yaşamak ve performans sınırlarını zorlamak isteyen meraklıların da ilgi odağı olacak.

Xcellerator Her Yerde

Fuardaki en geniş alanın ana sponsoru olan Exper, 50 adet Xcellerator ile yer alacağı GameX'te düzenleyeceği yarışmalarda, kazananlara çeşitli ödüller verecek. Fuarda ayrıca, Intel'in yeni nesil işlemci serisi Core i7'nin de Türkiye lansmanı gerçekleştirilecek.Overclock Gösterisi Kaçmaz!

GameX'te ayrıca Türkiye Overclock Takımı'ndan Murat Özsaygılı'nın yüksek performans deneylerine de ev sahipliği yapacak olan Exper, 1000 metrekare üzerine kuracağı yüksek performanslı Xcellerator'lerle ve alanda gerçekleştireceği çeşitli etkinliklerle de adından söz ettirecek.

Kendinize Özel Oyun Canavarı

Türkiye'nin oyun için özel olarak tasarlanmış ilk bilgisayarı Xcellerator, yakın zamanda piyasaya sürülmüş ve tüm oyunların en gerçekçi görüntülerle oynanmasına olanak sağlayarak performans canavarı olarak nitelendirilmişti. Xcellerator ayrıca kullanıcıların her bileşenini kendilerinin belirlediği online bir sisteme sahip www.xcellerator.com.tr üzerinden kişiye özel üretiliyor.

Bilgi için: Exper / Xcellerator
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter