Exe yi visual studio 2015 te açmak

Bu konuyu okuyanlar

By_VaLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genlik önceliklen selamın aleyküm kolay gelsin ben başlıkta belirttiğim gibş x.exe yi visual studio kodlarına çevirmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım bi öneri yada yardımcı ola bilecek varmı içinizde (c#) olarak açmayı düşünüyorum.

CrauserSO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Visual studio bize ingilizce kodları bilgisayar koduna otomatik olarak dönüştürmemizi sağlar.
Visual studio ile yazılan bir kod örn: en kısadan "if" bu bilgisayar kodunda 01011 olarak kodlanır. Bu kodlar tekrardan çözülemez.
Eğer senin dediğin gibi birşey olsaydı herkez başkasının programını visual studio da açar düzenler , tasarımını değiştirir satışa sunardı..

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,914
Kodlar tekrar çözülebilir ancak bu visual studio üzerinden sadece .exe uzantlı dosyadan yapılacak birşey değil. Proje dosyası yoksa visual studio yu bu işten çıkarıyosunuz. Program ismi veremem ama yeterli araştırma yaptığınızda özel koruması olmayan bir çok yazılımın kaynak koduna inebilen uygulama var. Eğer yazdığınız uygulamanın kaynak koduna erişimi engellemek istiyorsanız aynı yazılımcının birde koruma uygulaması var.