EVOTAB X8-HD Video İnceleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tolgacem

Editör
Editor
EVOTAB X8-HD Video İnceleme

Fiyat performans oranıyla büyük beğeni toplayan EVOTAB X8-HD, 1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdek işlemcisi, Mali-400MP GPU'su ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.

arkabisrem

Asistan
Ürün sadece bu sitede var. Bu siteden alışveriş yapan varmı acaba. Güvenilirmi?

hamza5806

Profesör
Bu tür tabletleri gorunce benim telefonu kafamda kirasim geliyor gercekten super bir tablet

kpln04

Profesör
alıyorum bende bundan artık sıkıldım tablet aaraştırmaktan

kpln04

Profesör
her 3g modemi desteklemiyor diyor acaba destekleyenler hakkında bilginiz var mı?

DumDumaq

Dekan
Bu tabletler yurtdışında beleş fiyatına satılıyor. bizim millette 250-300tl öder işte.

ByKaMiKaZe

Profesör
Bu tabletler yurtdışında beleş fiyatına satılıyor. bizim millette 250-300tl öder işte.
resim çerçevesini bile 200 liraya alınabiliyorken, 300lira tablet için gayet uygun bence, bende ilk android tecrübem olsun diye aldım :p viber miper yüklenirmiki bunlara.

DumDumaq

Dekan
resim çerçevesini bile 200 liraya alınabiliyorken, 300lira tablet için gayet uygun bence, bende ilk android tecrübem olsun diye aldım :p viber miper yüklenirmiki bunlara.
yüklenır benım ablam aldı viber tango filan hepsi vardı alacagın tablete bişey demedim :) sadece kdv olmasa daha güzel olur herkes daha ucuza kaliteli iyi mal alır anlamında yanlış anlama

ByKaMiKaZe

Profesör
yüklenır benım ablam aldı viber tango filan hepsi vardı alacagın tablete bişey demedim :) sadece kdv olmasa daha güzel olur herkes daha ucuza kaliteli iyi mal alır anlamında yanlış anlama
Yok üstadım yanlış anlamadım. Bende Yurtdışından alacaktım ama garantisi sıkıntı olmasın diye aldım. Aslında hiç aklıma bile yoktu ama tolgacem çok ısrar etti dayanamadım :D

ugurturhal

Asistan
S.a

"Ürün tam ekran video oynatıyor mu?" diye soran arkadaşlar, aynı üründen benden almayı düşünüyordum, sizin sorduğunuz soruyu bende firmaya sordum =) Aldığım cevap burada;
[video=youtube_share;MxPekDODl4A]http://youtu.be/MxPekDODl4A[/video]

stat counter