Evofone

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ben 300-400'e okutsam güzel olur touch ıd bozuk garantisi 3 sene önce bitti 2 kere tamir gördü ama kullanılıyor
Maxinin cami kirik dokunmatik calisiyor para etmiyor bari Black Sabbath Loner çalsin diye duruyor geceleri desarj gunduz sarj..

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Maxinin cami kirik dokunmatik calisiyor para etmiyor bari Black Sabbath Loner çalsin diye duruyor geceleri desarj gunduz sarj..
mp3 çalar niyetine kullanıyorsun anladık ben 5s'e işkence etmek isterdim de para lazım satıp parasını bir güzel yemek istiyorum 300'e satabilsem çok iyi olur ama letgo ve sahibinden'e hiç güvenmiyorum telefoncuya gitsem ucuza alır burada satmaya kalksam kimse almaz

mehmet0228

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Xiaomi Evofone bünyesinden kurtulsa hem o rahatlar hem de biz
gündem oluşturacan aslında trende girmesekte birkaç bin kişi tepki koyduğunda xiaomi ne oluyor orada diye bakar elbet :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi 9t hepsiburada'da tr garantili "Satıcısı SenCep" 2939 lira olmuş. İthalatçı garantili 2675 TL'ye inmiş. Bu satıcılar değişince fiyatlar değişiyor bu satıcılar hakkında ne söyleyebilirsiniz? Sıkıntı çıkarıyorlar mı?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
gündem oluşturacan aslında trende girmesekte birkaç bin kişi tepki koyduğunda xiaomi ne oluyor orada diye bakar elbet :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi 9t hepsiburada'da tr garantili "Satıcısı SenCep" 2939 lira olmuş. İthalatçı garantili 2675 TL'ye inmiş. Bu satıcılar değişince fiyatlar değişiyor bu satıcılar hakkında ne söyleyebilirsiniz? Sıkıntı çıkarıyorlar mı?
Baktım güvenli görünüyor trendyol'da da bugün için mavi renk tr garantili 2919 olmuş

Reaksiyon puanı
390
Babuş forumdaki çoğu kişi beni 5 yıllık 5s kullanıcısı olarak tanır ben 5s'i 2014'ten beri kullanıyorum 2 ay sonra inşallah kurtulacam bu tükürdüğümün telefonundan bekle beni Mİ9T yakında seni almaya geliyorum
edit: 5s benim ilk ve son İPhone'um İPhone artık bana hitap etmiyor
edit: Bu saatten sonra İPhone alanın aklına tüküreyim
Bende babamın verdiği 4 yıllık İphone 6 yı kullanıyorum benide böyle tanıyın :smile: .Gümrük memuru tanıdığımız, yurtdışından babama 2015 te ücretsiz vermişti. Sonra o iki yıl kullandı ve anneme İphone x aldı. Annemin kullandığı İphone 7 yi de kendisi aldı bana da İphone 6 yı verdi. Telefon hala iyi durumda fakat sim kart giriş bozuldu ve ara ara hat gidip geliyor. Apple servise gittik bu parçadan yok dedi. Bende böylece yeni telefon arayışına başladım kısmetse Mİ9T alacağım :).

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende babamın verdiği 4 yıllık İphone 6 yı kullanıyorum benide böyle tanıyın :smile: .Gümrük memuru tanıdığımız, yurtdışından babama 2015 te ücretsiz vermişti. Sonra o iki yıl kullandı ve anneme İphone x aldı. Annemin kullandığı İphone 7 yi de kendisi aldı bana da İphone 6 yı verdi. Telefon hala iyi durumda fakat sim kart giriş bozuldu ve ara ara hat gidip geliyor. Apple servise gittik bu parçadan yok dedi. Bende böylece yeni telefon arayışına başladım kısmetse Mİ9T alacağım :).
benim değiştirme sebebim
1- 5 senedir aynı telefonu kullanıyorum artık yeni bir telefona geçmek en doğal hakkım
2- her konuda yetersiz geliyor ön kamera bildiğin tost makinesi gibi çekiyor ekran desen çok küçük geliyor gerçi ben o küçücük ekranda GTA SA bitirdim o da ayrı bir konu 16 gb desen yetmiyor tasarım desen çok sıkıldım artık çerçevesiz ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak istiyorum ve gelelim en büyük sıkıntıya bataryası yetmiyor 1 günü bile çıkaramıyor çıkaramaz çünkü 1560 mAh batarya artık yanımda şarj aleti taşımak istemiyorum bir de kablosuz kulaklık ile müzik dinleyen biriyim batarya artık benim için önemli bir kriter oldu arka kamera idare eder ama günümüzde yetersiz kalıyor
3- IOS'tan sıkıldım özellikle arayüzü artık bana çok sıkıcı geliyor ve Android artık benim daha çok ilgimi çekiyor Oxygen OS EMUI ve MIUI ise benim favorilerim
4- o kadar şey yazdım üşenmeden okursan sevinirim

Reaksiyon puanı
390
Hocam dertlerimiz neredeyse aynı. Benimde telefon tost makinesi gibi çekiyor. Ön kamera 2mgps arka 5 mgps. Pil 1 günü zor çıkarıyor. Benimde telefonun hafızası 16 gb ve yarısını sistem kaplıyor bana da 8gb kalıyor. Telefon ara ara yavaşlamaya da başladı. Görünüşe göre ikimizde çağ atlayacaz.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Hocam hepsi burada güvenilir bir site değil bence. Kim satsın ki en eski Sapphire ekran kartını? Bence hepsi burada isimli siteden telefon almaya çalışırsanız hıyar çıkabilir. 3200 TL'ye 1 tane hıyar. Bari 1 kilo koysalardı??
Hıyar mı? Hepsiburada'nın tüketici koruma politikasına teknomarketlerden daha çok güvenirim.

Ayrıca telefonumu hb'den aldım ve mutlu mesut kullanıyorum.