Evkur Sipariş Onayı

Bu konuyu okuyanlar

ISktlel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar evkurdan laptop aldım maddi durum yüzünden peşin alamadım taksitle aldım daha önceden evkurdan sipariş veren arkadaşlara sorum olacak sipariş kaç günde onaylanıyor benim 3.günüm oldu bugün şimdiden teşekkürler

`Deli

Asistan
Reaksiyon puanı
89
En geç 3 gün sürüyor kefil sağlam işe 1 2 güne cevap veriyorlar

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yav aga `Deli bende geçen perşembe günü verdim fakat Giresun da oturuyorum Evkur var burada gittim siparişi verdim dün geldiler eve baktılar soru sorup gittiler dediler yarın sizi ararız onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi vermemiz yasak diyorlardı bizde neyse tamam söyleyip geçiştirdik benim sorum bugün pazar olduğu için mi aramadılar onaylandığını onaylanmadığını kaç günde haber verirler çok fazla da beklemek istemiyorum

ISktlel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yav aga `Deli bende geçen perşembe günü verdim fakat Giresun da oturuyorum Evkur var burada gittim siparişi verdim dün geldiler eve baktılar soru sorup gittiler dediler yarın sizi ararız onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi vermemiz yasak diyorlardı bizde neyse tamam söyleyip geçiştirdik benim sorum bugün pazar olduğu için mi aramadılar onaylandığını onaylanmadığını kaç günde haber verirler çok fazla da beklemek istemiyorum
3 gün sonra onay geldi alabilirsiniz filan dediler ama sizinle iletişime geçmemimiz bekleyin dediler 2 gün sonrada iletişime geçtiler gelin alın diye toplamda 5 gün sürdü

`Deli

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Evkura gitseydin