Evin kapısını kırdım babam beni dövecek

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
181
Beyler lojmandayız annem evde babam işte abim csgoda rankımı keleş 3 ten silver 2 ye düşürmüş onunla kavga ediyordum o birden kaçtı bende onu kovalarken o kapıyı kapattı ve bende hızımı alamayıp kapıya ayağımla tekme attım kapı ortadan ve arkadan çıkıntılar ve içe göçükler oldu babam zaten hep beni dövüyor adama ne diyebilirim ki yardım edin.

Reaksiyon puanı
181
Babanı 500 lira zarara sokmuşsun geçmiş olsun bunun etkisini azaltmanın tek yolu annenden destek almak :confused:
annem zaten hep babama ispitliyor mesela kötü birşey yapıyım hemen söylüyor Allahım Keşke dünyaya gelmesemde bunların hiçbirisini görmesem :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler bari çözüm yolları sunun elimden hepsi gelir :)

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,598
annem zaten hep babama ispitliyor mesela kötü birşey yapıyım hemen söylüyor Allahım Keşke dünyaya gelmesemde bunların hiçbirisini görmesem :(
Bunları söylemek için çok geç kardeşim dünyadaysan bunun hakkını verecek şekilde yaşa ve elbet bir gün vereceğine inanıyorum

Reaksiyon puanı
181
Baban akşam kaçta gelecek?

Şu an evdemisin?
birazdan burda :(

yapabileceğim en iyi şey yarına kadar babamı kapının önünde karşılamak olur yarın markete gider kahverengi bant alır yapıştırıp kapatırım oraları

Alper7442

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
Dövücekse yere yat ayaklarını göbeğine kadar çek kafanı savun çok canın acımaz en azından ?

Haa bir de kapıyı kırdığını abin bilmiyorsa gizlemeye çalışabilirsin kıyafet felan koy.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Bende daha önce kırdım özür diledim birşey dememişlerdi hatta 3 kerede kapının buzlu camını kırmıştım ama hiçbirinde dövmediler.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Beyler lojmandayız annem evde babam işte abim csgoda rankımı keleş 3 ten silver 2 ye düşürmüş onunla kavga ediyordum o birden kaçtı bende onu kovalarken o kapıyı kapattı ve bende hızımı alamayıp kapıya ayağımla tekme attım kapı ortadan ve arkadan çıkıntılar ve içe göçükler oldu babam zaten hep beni dövüyor adama ne diyebilirim ki yardım edin.
Baban neden seni sürekli dövüyor??

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,589
Aynısı başıma gelse tam o eve girince kapının orda dururum ve bayılmış numarası yaparım sırtımıda kapının tam kırık olduğu yere vururum ki kapıyı bayılınca yanlışlıkla kırdığım düşünülsün ve bu durumda baban kapıyı bile düşünmez direk seni düşünür kapı umrunda olmaz

iyi oyunculuk gerektirir ama

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Aynısı başıma gelse tam o eve girince kapının orda dururum ve bayılmış numarası yaparım sırtımıda kapının tam kırık olduğu yere vururum ki kapıyı bayılınca yanlışlıkla kırdığım düşünülsün ve bu durumda baban kapıyı bile düşünmez direk seni düşünür kapı umrunda olmaz

iyi oyunculuk gerektirir ama
ben kapının kosesını kırdım yanı nası dıyıyım kapıdan gectımız yeri orayı yastıkla kapadım 3 gun sonra gordu orayı tamamen soktu alcı gıbı bıse surdu boyacı zaten babam

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Yapacak Birşey Yok :(

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
heyecanlı bekleyiş içindeki kalabalık :)

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Oyundaki başarılar gerçek değildir. Bu kadar bağlanmana gerek yok. Dayaktan kaçmanın yolu:Evden git :D

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Kırılan yerleri kağıtla kapat ve üstüne resim çiz anlaşılmaz denemenizi tavsiye ederim.

Yalan Söyleme Günah Gerçekleri Söyle Özür Dile Bende Bir Kez Kapıyı Kırmıştım Ama Kızmamışlardı Gerçekleri Söyleyince Ama Kapıyı Yaptırmıştık Sonra Herşeyi Aklımdan Çıkardım Rahatıma Baktım.

Oda Anahtarını Al Hemen Kapıyı Kilitle Eğer Baban Zorluyorsa Cevap Verme Uyuyor Numarası Yap.

Son düzenleme:

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Bu konu hakkındaki 16 yıllık araştırmalarımın sonucunda Genelde evin eşyalarına zarar verme durumunda fiziksel şiddetten kaçma durumunuzun olmadığına en azından bir anne terliği ile fiziksel şiddete maruz kalınacağı kanısına vardım. Şiddetin boyutu ebeveyne göre değişmektedir. Ağır durumlarda yakınlarda amca-dayı-teyze-dede evi varsa kalınabilir. Yarışmacımıza bol şanslar diliyorum. (!)

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bu konu hakkındaki 16 yıllık araştırmalarımın sonucunda Genelde evin eşyalarına zarar verme durumunda fiziksel şiddetten kaçma durumunuz yok. En azından bir anne terliği ile fiziksel şiddete maruz kalınacağı kanısına vardım. Şiddetin boyutu ebeveyne göre değişmektedir. Yarışmacımıza bol şanslar diliyorum. (!)

Son mesajlar