Evde ve cepte aynı internet

Bu konuyu okuyanlar

killer_mrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese iyi günler

ben evdeki sabit telefonumu iptal edip, hem evimde hem cebimde aynı interneti kullanacağım bir tarife arıyorum.
firma fark etmez cep hattımı da değiştirebilirim sadece hesaplı olsun yeter. 10mbit hızında 50gb civarı kotalı bir seçenek var mı ?
teşekkürler

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
10 tl ye avea sınırsız paket derim başka bir şey demem..hem evde hem telefonda kullanıyorum ....10 tl ye her işim görülüyor....aylık veri miktarım yaklaşık olarak 15 gb oluyor fazla kullanmadığım için interneti bu kadar...yoksa 50 60 ı bulur

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kardeşim tamam haklısın ama avea çekmiyor diyorlar alanlar pişman oluyorlar

killer_mrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evde derken evde bilgisayarımda da kullanmak istiyorum avea nın bu şekil paketleri var mı

SincapHenry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben şimdiye kadar hiç pişman olmadım. Giderseniz dağa taşa çekmez tabi. İstanbul'un ortasında çekmiyormuş falan filan. Hepsi hikaye bu milletin çekmiyor da benimki nasıl çekiyor yaaa. Ben özel müşteri miyim.

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben şimdiye kadar hiç pişman olmadım. Giderseniz dağa taşa çekmez tabi. İstanbul'un ortasında çekmiyormuş falan filan. Hepsi hikaye bu milletin çekmiyor da benimki nasıl çekiyor yaaa. Ben özel müşteri miyim.
kardeşim sen avea jetmi kullanıyorsun yoksa normal mobil internetimi?

SincapHenry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avea Jet Kullanıyorum. İstanbul da çekmediği yer görmedim. Vardır belki ama bana hiç denk gelmedi. Marmara Üniversitesi masa tenisi oynan bodrum da bile hızı çok iyi di. 3-4 Mb hız bana yetiyor.