Evde muska gibi bir şey buldum

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Büyünün olduğunu dinden çıkma sebebi olduğunu ama olmadığını inkar etmenin de dinden çıkma sebebi olduğunu duydum. İlahiyat fakültesi öğrencisi ve hafız birine sorduğumda evet doğru demişti sanırım araştırmak lazım yine de bu kadar kesin konuşma
İmanın şartı olan Kitaba inanmamış olduğun için herhalde.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Arkadaşlar tanıdık birine gösterdim, onun dayısı da bu işlerle uğraşıyormuş bakıp harflerin falan hep yanlış yazıldığını söyledi, bu işte adı geçen süleyman diye birisi varmış önceki mesajımda dediğim gibi işi paraya döküp kendisi gibi cahillere para tuzağı kuruyormuş. Ayrıca büyü de muhabbet ve rızık ile ilgili bir şeymiş, dediğim gibi bu karı daha önceki kiracıyla tartışmıştı düşündüğümün zıttına bizimle yakınlaşmak için yapmış. Bende diyorum bu ne rahatlıkla elindeki 1 tabak yemeği bahane ederekten gelip saatlerce konuşuyor. Bizi büyülediğini düşünüyormuş, muhabbetinin bizi sardığını düşünüyormuş :tearsofjoy::tearsofjoy:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Arkadaşlar tanıdık birine gösterdim, onun dayısı da bu işlerle uğraşıyormuş bakıp harflerin falan hep yanlış yazıldığını söyledi, bu işte adı geçen süleyman diye birisi varmış önceki mesajımda dediğim gibi işi paraya döküp kendisi gibi cahillere para tuzağı kuruyormuş. Ayrıca büyü de muhabbet ve rızık ile ilgili bir şeymiş, dediğim gibi bu karı daha önceki kiracıyla tartışmıştı düşündüğümün zıttına bizimle yakınlaşmak için yapmış. Bende diyorum bu ne rahatlıkla elindeki 1 tabak yemeği bahane ederekten gelip saatlerce konuşuyor. Bizi büyülediğini düşünüyormuş, muhabbetinin bizi sardığını düşünüyormuş :tearsofjoy::tearsofjoy:
Allah akıl fikir versin neyse yanlış yazmış Allah'tan ya doğru yazsaydı :D Dikkat edin o kadına eve falan almayın ne yapacağı belli olmaz iftira falan atar Allah korusun madem gözü o kadar kara:)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Allah akıl fikir versin neyse yanlış yazmış Allah'tan ya doğru yazsaydı :D Dikkat edin o kadına eve falan almayın ne yapacağı belli olmaz iftira falan atar Allah korusun madem gözü o kadar kara:)
Dünyada görüp görebileceğin en boş insan diyebilirim, şimdi bir şey desem zoruna gidecek. Zaten evde pek sarmadı bizimkiler doğalgazı sevmeyip soba istedi şimdi doğalgaz istiyorlar, yazın uçarız az daha sabredeyim kalp kırmak olmasın :tearsofjoy:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Dünyada görüp görebileceğin en boş insan diyebilirim, şimdi bir şey desem zoruna gidecek. Zaten evde pek sarmadı bizimkiler doğalgazı sevmeyip soba istedi şimdi doğalgaz istiyorlar, yazın uçarız az daha sabredeyim kalp kırmak olmasın :tearsofjoy:
Doğru diyorsunuz bir süre evde yokuz numarası yapın kapıyı falan açmayın yaza kadar idare eder en iyisi kaçıp gitmek:)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hiç düzelme şansı yok mu? tövbe etsin söyleyin ona gittiği yol yol değil büyü,müyü muska yapıcağına evinde mussakka yapsın acılı macılı yesin yedirsin konu komşusuna...

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
hiç düzelme şansı yok mu? tövbe etsin söyleyin ona gittiği yol yol değil büyü,müyü muska yapıcağına evinde mussakka yapsın acılı macılı yesin yedirsin konu komşusuna...
Hocam imkanı yok gibi, az önce başka bi hocadan haber geldi o da evden uzaklaştırma büyüsü diyor. Benim kafam arkadaşın dayısı olan büyücüden gelen habere daha çok yatıyor ama birde dedeme sorayım o ne dicek.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
akıl hastanesinde son bulur bu kadının yolu demedi deme...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ilgili birimlere haber verin daha delirmeden tedavi etsinler iki üç şokla kendine gelir melek gibi olur...

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Bence bol bol Felak, nas okuyun allah muhafaza. Aran iyi olsun istiyorsan iyi davran ne gerek var bunlara. Komşuluk da dinimizde önemli yeri olan bir şey.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bence bol bol Felak, nas okuyun allah muhafaza. Aran iyi olsun istiyorsan iyi davran ne gerek var bunlara. Komşuluk da dinimizde önemli yeri olan bir şey.
Hocam çok güzel konuşmuşsunuz da bu insanda edep yok, nereden baksan yaşı olmuş 40-50 Arası akıl da vermek haddimize değil ki. Eve giren çıkana kadar gözlüyor, perdenin arkasında görünmediğini sanıyor aklınca. Bir an önce ben patlamadan uzaklaşırsak iyi olur, sabır sabır bir yere kadar değil mi eninde sonunda uyarmak gerek.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Büyü dediğin kağıda düzensiz anlaşılmaz el yazısı ile yazılır yani bu biraz daha düzenli ve nerden baksanız bir mühür gibi duruyor ve renkli.. endişelenecek bir şey yok. Ki bunlar aslı olmayan inanç türleridir.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Hocam çok güzel konuşmuşsunuz da bu insanda edep yok, nereden baksan yaşı olmuş 40-50 Arası akıl da vermek haddimize değil ki. Eve giren çıkana kadar gözlüyor, perdenin arkasında görünmediğini sanıyor aklınca. Bir an önce ben patlamadan uzaklaşırsak iyi olur, sabır sabır bir yere kadar değil mi eninde sonunda uyarmak gerek.
[Allah sabır versin var öyle garip insanlar.

Büyü dediğin kağıda düzensiz anlaşılmaz el yazısı ile yazılır yani bu biraz daha düzenli ve nerden baksanız bir mühür gibi duruyor ve renkli.. endişelenecek bir şey yok. Ki bunlar aslı olmayan inanç türleridir.
Sandığınızın aksine büyü gerçekten vardır ve peygamber efendimizin de başına gelmiştir. Hatta Felak ve nas sureleri bu olay üzerine inmiştir. Büyü yapmak ve yaptırmak da haram kılınmıştır.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Evet, tanıdık birisi başka büyücüyle irtibata geçip bilgi aldı o bunu yapan kişiyi biliyormuş. Yapan kişi harfleri yanlış yazmış ve bu şerefsizliği beceremeden para için yapıyormuş, kendi ahiretin kerizi müşterileri kendisinin kerizi böyle bir zincirleme oluşuyor. Yapmak istediği şey de muhabbet kurmakla ilgili bir büyüymüş sanırım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca büyü Kur-an'ı Kerim'de ve hadis-i şeriflerde geçen bir şeydir, önceki mesajımda da dediğim gibi bu devirde sağlam yapabilecek birilerinin olduğunu pek sanmam ama geneli işi paraya dökmüş durumda.

Son düzenleme:

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
[Allah sabır versin var öyle garip insanlar.

Sandığınızın aksine büyü gerçekten vardır ve peygamber efendimizin de başına gelmiştir. Hatta Felak ve nas sureleri bu olay üzerine inmiştir.
Büyüyü elbette inkâr etmiyorum ama günümüz insanların cahillikleriyle karşılaştırırsak bana asılsız geliyor yani kişinin böyle bir şeyi yapması ahireti dünya hayatına tercih etmesidir ve bu herkesin harcı değildir.

Evet, tanıdık birisi başka büyücüyle irtibata geçip bilgi aldı o bunu yapan kişiyi biliyormuş. Yapan kişi harfleri yanlış yazmış ve bu şerefsizliği beceremeden para için yapıyormuş, kendi ahiretin kerizi müşterileri kendisinin kerizi böyle bir zincirleme oluşuyor. Yapmak istediği şey de muhabbet kurmakla ilgili bir büyüymüş sanırım.

Ayrıca büyü Kur-an'ı Kerim'de ve hadis-i şeriflerde geçen bir şeydir, önceki mesajımda da dediğim gibi bu devirde sağlam yapabilecek birilerinin olduğunu pek sanmam ama geneli işi paraya dökmüş durumda.
bu cahil işlerle uğraşanlar güruhuna acıdım şimdi yazık akıllı insan ahiret hayatını bir hiç uğruna harcamaz. Allah ıslah etsin.

Son düzenleme:

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Büyüyü elbette inkâr etmiyorum ama günümüz insanların cahillikleriyle karşılaştırırsak bana asılsız geliyor yani kişinin böyle bir şeyi yapması ahireti dünya hayatına tercih etmesidir ve bu herkesin harcı değildir.
Günümüzde insanların becerememesi yapan için olmasa da yapılan için güzel bir şey.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Büyü böyle olmaz.

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
kadın sizinle anlaşabilmek için mi böyle bir büyü yaptırmış :D
benimde kiracım var 2 ay kira alamadım.evi terket dediğim halde yüzsüz hala oturuyor.bende çıkarabilmek için büyü falan mı yaptırsam :D ama evin içine giremem

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Bu tür şeylere inanmayalım, inandırmayalım arkadaşlar :D

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Böyle durumlar bana çok uzak kalıyor ya başıma gelmediği sürece sanırım inanmayacağım :)

Valla o konuda haklısınız bende öyleydim insan başına gelince inanıyor yoksa benim gram inancım yoktu hiçbirşeye allah kimseye yaşatmasın.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
İşte cahil ne yapsan cahil kalıyor.

Hocam büyünün dinimizce gerçek olduğunu biliyorsunuzdur umarım.

İyi de ben büyüye falan inanmıyorum, o yüzden bu tarz şeyleri fazla takmıyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
büyü gerçekten var hatta çok sayıda mağdurları varmış vodoo büyüsü gerçekmiş videosu vardı bulamadım...

Son mesajlar