Evde İphone 5 çekmiyor

Bu konuyu okuyanlar

tazekafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, internetten ikinci el iphone 5 aldım, önceden blackberry torch ile edge kalitesinde tam çekiyordu,

Şimdi ise edge ile en fazla 3 çekiyor ve sabit kalmıyor 1,2 arası gıdıyor telefonla konusurken kopmalar oluyor, dışarıda ancak sehir merkezinde tam cekiyor, donanımsal ya da telefon hatası olabılıcek herseyı denedım, arastırdım öyle oldugunu sanmıyorum ve son sürümde.

İnternette telefonun daha iyi cekmesini sağlayan cihazlar buldum, signal booster deniyor ancak sadece edge nin cekımını arttırıyormus anladıgım 3g ıcın degısıklık yapmıyormus ve fiyatları oldukça pahalı.

örnek olarak: http://www.priceminister.com/offer/...-gsm-900-mhz-antenne-exterieur-55db-150m.html
birde hız arttıran kılıflar varmıs : http://www.amazon.fr/Linkase-AI53CBFG1-Coque-Ampli-iPhone/dp/B00BN0OOPS
Bu cihazları deneyen varsa ne kadar yardımcı oluyor?

Öğrenciyim sadece evde telefonun daha iyi çekmesini, konusurken kopma olmamasını ve internete girmek istiyorum 3g hızında olmasına gerek yok, yardımlarınızı beklıyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hocam iphone 5 in şebeke problemi var bu açık ve kendini belli ediyor.
Servise gönder bence.

krsmustafa37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi tanıdığında 4s sinde şebeke problemi vardı 5 le değiştirdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hattınız avea ise anında turkcell'e geçin. Direkt çeker (Ciddi söylüyorum)

Serhanas35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple İphone 5 5s lerde çekirdek yüzünden kaynaklanan bir sorun galibaha :D

tazekafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fransada okuyorum şuanda işin kötüsü diğer operatorlerde iyi cekmıyor bulundugum bölgede bulundugum bölgede , burda servise gönderemem telefonun parası kadar ücret talep ediyorlar, bu sinyal arttırıcı cihazlar işe yaramazmı dıyorsunuz?

eski telefonlar cekıyor bu iphone cekmıyor valla pişman oldum aldıgıma

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Apple nasıl fazla servis parası istiyor? Hani telefon sorunlu olunca değişim bile yapabiliyorlardı.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hattınız avea ise anında turkcell'e geçin. Direkt çeker (Ciddi söylüyorum)

Benim hattım Avea iphone 5 kulanıyorum.İstanbulun neredeyse tüm semtlerıne gıttım çekmediği yer görmedim ( istanbul içerisinde )

Son mesajlar