Ev Sinema Sistemi Sizce Hangisi? PIONEER HTP-329 &HARMAN KARDON HD COM 1515

Bu konuyu okuyanlar

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Ikiside seni uzmeyecek cihazlar birazda senin evine bagli yani mustakil,apartman vb ..

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ikiside seni uzmeyecek cihazlar birazda senin evine bagli yani mustakil,apartman vb ..
yani şöyle kardeşim evde bir aksiyon filmi izlerken bir patlama sahnesinde korkutacak derecede içimizi titretecek bir sistemler mi bunlar :)

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
yani şöyle kardeşim evde bir aksiyon filmi izlerken bir patlama sahnesinde korkutacak derecede içimizi titretecek bir sistemler mi bunlar :)
Yerinde olsam Film izleyecegin icin Harman/Kardon' un ustune giderdim . fakat oncelikle odanin sekli ve uydulari konumlandirmaya dikkat etmen gerek ve bir sonraki konu filmdeki patlama sesinde icin titrer tiremesinede komsularda titremesin sonra [emoji1] ev mustakil sanirim

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Yerinde olsam Film izleyecegin icin Harman/Kardon' un ustune giderdim . fakat oncelikle odanin sekli ve uydulari konumlandirmaya dikkat etmen gerek ve bir sonraki konu filmdeki patlama sesinde icin titrer tiremesinede komsularda titremesin sonra [emoji1] ev mustakil sanirim

Benim salonda 55xd8505 tv var ve salonda 30 metrekare dikdörtgen şeklinde bir hayli gneiş benim için açıkcası ve apartmanda bana birinin laf edebileceğini pek zannetmiyorum bu konua o sebeple sıkıntı yaşamam umarım :)
Ve benim merak ettiğim şey ben bu harman cardon u aldım diyelim ki şu anda 300 lira zamlanmıs konuyu açtığımdan beri bu setlerde ayak cıkıyor mu :) cıkmıyorsa nereden alacağız bu ayakları yerde durmaz herhalde :)