Ev parasına telefon

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Evet mi hayır mı

• Evet

Kullanılan: 6 17.1%
  • Hayır

Kullanılan: 14 40.0%
  • Banane

Kullanılan: 15 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    35

Obenfuhrer

Asistan
Yasaklı
Sana göre 284 bin ₺ bir ev parası, ama başkasına göre çerez parası olabilir.
Kişilerin sosyal statüsüne göre değişir :)

Drogba39

Doçent
Sana göre 284 bin ₺ bir ev parası, ama başkasına göre çerez parası olabilir.
Kişilerin sosyal statüsüne göre değişir :)
Ama sonuçta o paraya ev alınabildiğine göre, hem de bazı yerlerde gayet de güzel bir ev, 286 bin TL 1 ev parası ediyor sonuç olarak.

Emre:)

Asistan
Ama sonuçta o paraya ev alınabildiğine göre, hem de bazı yerlerde gayet de güzel bir ev, 286 bin TL 1 ev parası ediyor sonuç olarak.
286 bin dediğin para başka yerde bir evin 10da 1i etmiyodur belki. Kişiden kişiye değişir hocam.

Drogba39

Doçent
286 bin dediğin para başka yerde bir evin 10da 1i etmiyodur belki. Kişiden kişiye değişir hocam.
Benim demek istediğim de şu; bu olay kişiden kişiye değişmez, bu paraya çoğu yerde ev bulunabiliyorsa, bu para ev parası olarak tabir edilebilir.

Teknolog26

Üyecik
Ben gm8 kullanıyorum ev fiyatı vermeye gerek yok bu bence yeterince iş görüyo rami ve bellleğine bakınca ne demek istediğimi anlarsınız

Leand

Dekan
Benim demek istediğim de şu; bu olay kişiden kişiye değişmez, bu paraya çoğu yerde ev bulunabiliyorsa, bu para ev parası olarak tabir edilebilir.
Adamın milyon dolarlarının haddi hesabı yokken ev alıp kirayamı versin hatta ilerde belki bir değerlenir. :)

Bi ıssırabilsem

Profesör
Valla ben zengin olsam 15-18bin TL,ye çıkacak sürümü alır geçerim 284bin TL olan telefonun üstünde göktaşı ve ay parçaları bulunacak kim ne yapsın göktaşını bak gök taşı g*t taşımı 🤦🏻‍♂️

Leand

Dekan
286 milyonluk evde otursam alırdım.
Valla büyük konuşmak gibi olmasın milyar dolarım olsun bir cep telefonuna o parayı vermem. Gider inşaat işine girer bina diker fakir fukaraya dağıtırım sevabı ve karaktere katkısı verdiği mutluluk bana yeter. Millet görünce gönlü zengin der, ortamlarda millet ete hasretken kalkıp küçük bir metal yığınına o parayı vermek vicdan işi değil.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Valla büyük konuşmak gibi olmasın milyar dolarım olsun bir cep telefonuna o parayı vermem. Gider inşaat işine girer bina diker fakir fukaraya dağıtırım sevabı ve karaktere katkısı verdiği mutluluk bana yeter. Millet görünce gönlü zengin der, ortamlarda millet ete hasretken kalkıp küçük bir metal yığınına o parayı vermek vicdan işi değil.
milyarder olsanız hem yardım yapıp hem o telefonu alabilirsin. 276 bin nilyarder olan birinin parasımın %01 i bile değil.

Son düzenleme:

Emre:)

Asistan
Her parası olmayanin kuracağı cümle :)

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
olsun yine vermem o parayı bir telefona ama araba'ya verirdim gibi :)
Sende çok küçük düşünüyorsun yav. Milyarder olacağım ve 270 bin tl lik arabaya bineceğim hiç sanmıyorum:D O paraya Türkiyede sıfır 318i alınamıyor.

stat counter