Ev için klima önerisi lazım

Bu konuyu okuyanlar

Idiox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
A++ enerji tasarruflu klima almayı düşünüyorum 30 metrekare salonda kullanıcam marka model önerisi olan kullandığınız ve tavsiye ediceğiniz model varmı yada konu hakkında bi öneriniz.. Bana 18000 BTU klima önerdiler

ali.clay

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Enerji tasarrufunu markadan öğrenebilirsin ama kaliteli markaları biliyorum. Bu işin en iyileri mitsubishi ve demirdöküm. Arcelik bekoya yönelme bence. Ben çalışmıştım teknik serviste hersey üçkagıt. Dediğim markalar iyidir.

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mitsubishi al kardes bizim burda bi alisveris merkezi var 4 tane kocaman kupler halinde klima koymuslar disari iceriye hava verio konustum iste adamlarla tam guc calisirsa buz gibi oluyomus la

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Demirdöküm kullanıyorum, oda buz gibi oluyor.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Vestel kullanıyorum 1000'lık gayet basari sessiz buz gibi')

Idiox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Demirdöküm servisi en berbat servis gazeteye bile çıktılar şikayetten dolayı :) ama bnde mitsubishi düşünüyorum ama daikin falan meteden var

Idiox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fikir verebilcek kişiler aranıyor

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Abi kalitesiz de olsa bütün markalar soğutuyor zaten. Adam sizden marka tavsiyesi istiyo siz ben bunu kullanıyorum buz gibi soğutuyor diyosunuz. Araba tavsiyesi isteyen birine "ben su markayı kullanıyorum gayet güzel gidiyor" demek gibi bişey olmuş. Marka kalitesinden, servisinden, parça-filtre fiyatlarından, saatlik enerji sarfiyatindan bahsedin bari de bi yardımınız dokunsun.