Eurovision'daki rakibimiz Türkiye'de

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yunanlı şarkıcı tanıtım için Türkiye'ye geldi
Yunanistan’ı, Belgrad’da yapılacak 53. Eurovision Şarkı Yarışması’nda "Secret Combination" adlı şarkısıyla temsil edecek Yunanlı şarkıcı Kalomoira Saranti, tanıtım için Türkiye’ye geldi.

Olympic Havayolları’nın tarifeli uçağıyla Atina’dan İstanbul’a gelen ABD doğumlu Yunanlı şarkıcı Kalomoira Saranti, Atatürk Havalimanı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Türkiye’ye ilk kez geldiğini belirten Saranti, Türkiye’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ve çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Yarışmaya katılacağı "Secret Combination"u çok sevdiğini ve çok güzel bir şarkı olduğunu ifade eden Saranti, Eurovision Yarışması’ndan umutlu olduğunu, yarışmaya katılacak diğer eserleri de dinlediğini ve her ülkenin şarkısının kendine özgü bir havası olduğunu belirtti. Saranti, 53. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye adına yarışacak "Mor ve Ötesi" grubunun "Deli" adlı şarkısını dinlediğini ve çok beğendiğini de dile getirerek, "Ben de deliyim. Türkiye’ye başarılar
diliyorum, kalbim sizinle..." dedi.

Türkiye’de çeşitli televizyon kanallarında şarkısını tanıtacağını belirten Saranti, Atatürk Havalimanı’ndan ayrılırken hayranlarıyla fotoğraf çektirip, imza dağıttı.

Kaynak

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
tıfıl ama şarkı trendlere uygun.