Euro truck simulator ETS2 Klan kuruyorum.

Bu konuyu okuyanlar

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 gun once ets2 indirime girdi ve oyunu steamdan aldim truckersmp diye bir yerden mod ile oyunu multiplayer yaptim europa 2 serverinde oynuyorum kendiminde bir discord kanali varken bunu degerlendirmeye ve ets2 takimi kurmaya karar verdim katilmak istiyen arkadaslar steam id lerini assagiya yazabilir. Discord şart!

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Europe 3 sunucusu daha kalabalık oluyor. Özellikle de Calais şehrinde yoğun trafik ile karşılaştığım oluyor. :)

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Europe 3 sunucusu daha kalabalık oluyor. Özellikle de Calais şehrinde yoğun trafik ile karşılaştığım oluyor. :)
Ilk oncelikle europa 3 degil ben europa 2de oynuyorum 3 yok diye biliyorum 2.side kalabalik daha zevkli oluyor ya hernekadar yatim saatte 2 kez takla atsamda onemli olan car kasmak deyil bence ets2de eylenmek oyuzden arkadas grubu toplayip girmek istedim truckersmpden indirip europa2ye gelen herkezi bekliyorum moderator bey isterseniz birlikte girebiliriz ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

P
Pardon europa 3de varmis 4te ? ancak araba olmadigindan girmedim eu2 hersey var hemde nekadar kalabalik okadar iyi bence tabiiki 170bin euto borcta olsamda guzel ya bekliyorum gelicek arkadaslari.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ilk oncelikle europa 3 degil ben europa 2de oynuyorum 3 yok diye biliyorum 2.side kalabalik daha zevkli oluyor ya hernekadar yatim saatte 2 kez takla atsamda onemli olan car kasmak deyil bence ets2de eylenmek oyuzden arkadas grubu toplayip girmek istedim truckersmpden indirip europa2ye gelen herkezi bekliyorum moderator bey isterseniz birlikte girebiliriz ?

P

Pardon europa 3de varmis 4te ? ancak araba olmadigindan girmedim eu2 hersey var hemde nekadar kalabalik okadar iyi bence tabiiki 170bin euto borcta olsamda guzel ya bekliyorum gelicek arkadaslari.
Profil indirebilirsiniz sınırsız para oluyor.

Hocam bi calais duisburg yapmayı deneyim europe 2 de sonra bir daha düşünün 3 mü kalabalık 2 mi :D :D :D

Son düzenleme: