Euro Truck Simulator 2 Online Nasıl Oynarım ?

Bu konuyu okuyanlar

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Herkese hayırlı iftarlar, başlıkta da belirttiğim gibi ETS2'yi online nasıl oynarım? Ne yapmam gerekir? Biraz bilgi verir misiniz?Online ETS2'nin içeriği nedir ve ne anlatıyor?

Not:Steam hesabım var.

BatuhanBlack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  1. Oyunu Steam'den indir.
  2. Buraya üye ol: http://www.ets2mp.com/
  3. 0.1.2 R2 sürümünü indir ve kur.
  4. Masaüstüne gelen ETS 2 MP kısayoluna tıkla ve oyuna başla.
Tek seferlik iş yok oyunda. Bu sebeple MP oynamak istiyorsan kendi tırın olacak. Profilin seviyesi önemli değil. 3 adet server var. Avrupa 1'de kurallar var. Tüm trafik kurallarına uymak zorundasınız, aksi takdirde geçici veya kalıcı ban yiyorsunuz. Avrupa 2 server'ında da kurallara uymak gerekiyor tabii ki fakat ban durumu yok. Ayrıca Avrupa 1'deki gibi hız limiti yok ve araçlar çarpışmayıp içinden geçiyor. 3. server ise ABD'de yaşayanlar için oluşturulmuş.

[Alıntıdır bu arada. Bilmiyorum alıntı yapmak yasak mı değil mi ama hemen yardım edeyim dedim:D Başka bir sıkıntın varsa buraya yaz ben cevaplarım:)]
--- Gönderi Güncellendi ---
Pek fazla bir içerik yok benim bildiğim kadarıyla Multiplayer da ama başkalarına sormak lazım :d

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
  1. Oyunu Steam'den indir.
  2. Buraya üye ol: http://www.ets2mp.com/
  3. 0.1.2 R2 sürümünü indir ve kur.
  4. Masaüstüne gelen ETS 2 MP kısayoluna tıkla ve oyuna başla.
Tek seferlik iş yok oyunda. Bu sebeple MP oynamak istiyorsan kendi tırın olacak. Profilin seviyesi önemli değil. 3 adet server var. Avrupa 1'de kurallar var. Tüm trafik kurallarına uymak zorundasınız, aksi takdirde geçici veya kalıcı ban yiyorsunuz. Avrupa 2 server'ında da kurallara uymak gerekiyor tabii ki fakat ban durumu yok. Ayrıca Avrupa 1'deki gibi hız limiti yok ve araçlar çarpışmayıp içinden geçiyor. 3. server ise ABD'de yaşayanlar için oluşturulmuş.

[Alıntıdır bu arada. Bilmiyorum alıntı yapmak yasak mı değil mi ama hemen yardım edeyim dedim:D Başka bir sıkıntın varsa buraya yaz ben cevaplarım:)]
--- Gönderi Güncellendi ---
Pek fazla bir içerik yok benim bildiğim kadarıyla Multiplayer da ama başkalarına sormak lazım :d

Peki oyundaki Tır nasıl alınıyor?
Yük alma falan onlar var mı?
Herhangi bir klan üyesi gibi bir şey var mı? ( tabi burada lojistik üyesi oluyor tam anlatamadım anlamışsındır inşallah :)
Lag, bug vs vs bunlar varmı?

Son mesajlar