Ets2 Steam Calismayi Durdurdu Hatasi !

Bu konuyu okuyanlar

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Ets 2 yi kurdum iyuna girerken bir tik i kaldirmam gerekiyormus ben kaldirmadim simdi silip tekrar yuklesem bile ayni hatayi veriyor cozumu varmi

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ets 2'nin tüm dosyalarını silmelisin belgeler klasöründe dosyaları sil ardından kullanıcı içerindeki default ve ortak klasmrüne girip belgeler ve ortak belgeler klasöründe ets 2 yada steam adında klasör varsa silin tekrar oyuna girmeyi deneyin..

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Ets 2'nin tüm dosyalarını silmelisin belgeler klasöründe dosyaları sil ardından kullanıcı içerindeki default ve ortak klasmrüne girip belgeler ve ortak belgeler klasöründe ets 2 yada steam adında klasör varsa silin tekrar oyuna girmeyi deneyin..
Oyun silinmistir dedi :D

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Senin bahsettiğin olay oyunu yükleyip profil açınca steam cloud işaretini kaldırma oyunu istediğin kadar yükle sil bahsettiğim yerlerdeki klasörü silmezsen hep aynı hatayı alır ben öyle çözdüm dosyaları sildiysen oyunuda revo unistaller tarzı bir programla kaldır tekrar yükle..

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Senin bahsettiğin olay oyunu yükleyip profil açınca steam cloud işaretini kaldırma oyunu istediğin kadar yükle sil bahsettiğim yerlerdeki klasörü silmezsen hep aynı hatayı alır ben öyle çözdüm dosyaları sildiysen oyunuda revo unistaller tarzı bir programla kaldır tekrar yükle..
Oyle yaptim ama halen ayni

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Her kalintisini sildim bastan indirdim yine ayni hata ne yapayim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bilemiyorum ben daha önce yaşadım anlattığım şekilde çözüm bulmuştum onun dışında bir çözüm yolu bilmiyorum..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sanmıyorum c üzerinden steam diye arattırıp steam dosyalarını silin tabi hepsini değil çıkacak doayaların hepsinin içine girip bakın ets 2 ile alakalı olan steam klasörlerini silin..

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Sanmıyorum c üzerinden steam diye arattırıp steam dosyalarını silin tabi hepsini değil çıkacak doayaların hepsinin içine girip bakın ets 2 ile alakalı olan steam klasörlerini silin..
Tm saol bir deneyim

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Eyvallah cozdum hatayi bir klasoru silmemisim onuda sildim