ETS 2 0xc0000142 HATASI!

Bu konuyu okuyanlar

NOOB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 13863Arkadaşlar ben ets 2 oyununu torrentten indirdim kurdum ve oyun şu hatayı veriyor.Uygulama düzgün başlatılamadı (0xc0000142).Bu hatanın çözümü nedir?(Resmi yeni sekmede açıp bakmanızı tavsiye ederim)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Cözümü orijinalini almak. Cogu zaman 7 tl'ye kadar dusuyor.

NOOB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cözümü orijinalini almak. Cogu zaman 7 tl'ye kadar dusuyor.
bence onla alakası yok alsamda almasamda bu hatayı verebilir net framework ü bile güncelledim bildiğin çözüm varmı?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Orijinal oyunda böyle bir sorun mevcut degil, crack'den dolayi kaynaklaniyor.

NOOB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orijinal oyunda böyle bir sorun mevcut degil, crack'den dolayi kaynaklaniyor.
Kredi kartım olmadığı için steam dan alamıyorum oyunun orjinalini nerede bulabilirim?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
5 tl'ye İninal kart alabilirsin. Oyun indirime girdiğinde ptt matikten at içine parayı oyunu kolayca al. Detaylı bilgiyi ininal.com dan bulabilirsin.

mito

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ekli dosyayı görüntüle 13863Arkadaşlar ben ets 2 oyununu torrentten indirdim kurdum ve oyun şu hatayı veriyor.Uygulama düzgün başlatılamadı (0xc0000142).Bu hatanın çözümü nedir?(Resmi yeni sekmede açıp bakmanızı tavsiye ederim)
oyunun 32 ve 64 bit başlatma kısa yolları var 64 biti açıyorsan hata verebiliyor 32 biti dene. hatanın orijinal olmayışıyla ilgisi yok bende oynuyorum hiç hata olmadı orijinal olmayan oyunda

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yada vürüs programın varsa oyunu kurarken kapat creckli olduğu için bazı dosyaları vürüs görüp siliyor kurulumda

NOOB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunun 32 ve 64 bit başlatma kısa yolları var 64 biti açıyorsan hata verebiliyor 32 biti dene. hatanın orijinal olmayışıyla ilgisi yok bende oynuyorum hiç hata olmadı orijinal olmayan oyunda

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yada vürüs programın varsa oyunu kurarken kapat creckli olduğu için bazı dosyaları vürüs görüp siliyor kurulumda
ben zaten bu hatayı 32 bit de gördüm neyse artık önemli değil oyun sildim sıkıntı yok:lol::thumbup: